Як номінований на Оскар Шон Крістенсен монтував свій фільм на MacBook Pro

curfew_movie_poster

Створення фільмів значно відрізняється від того, що було раніше, і ми не говоримо про Золотий вік Голлівуду між кінцем двадцятих і початком шістдесятих; кіноіндустрія значно змінилася навіть за останні 20 років. Не тільки фільм (так, фактичний фільм) замінено цифровими камерами, але і спосіб редагування фільмів також змінився.

Часи, коли редагування доводилося робити в дорогій студії, минули. Комп’ютери сьогодні досить потужні, щоб обробляти найсучасніше програмне забезпечення для редагування відео, яке здатне створювати фільми, гідні Оскара. Не вірите нам? Ми поговорили з номінованим на "Оскар" режисером Шоном Крістенсеном про режисуру, сценарій та головну роль у його фільмі Комендантська година. Людина з багатьма талантами, Крістенсен, розповів нам про монтаж фільму у своїй вітальні за допомогою MacBook Pro, про те, як технологія змінила кіновиробництво, про те, яким видом технологій він користується, і про те, як він перейшов від рок-зірки до режисера.

Шон КрістенсенDT: Ви раніше були в групі (Stellastarr *), то як би ви стали режисером? А група все ще активна?

Шон Крістенсен:Не дуже, ні. Ми ніколи офіційно не розривали це, але ми не репетируємо і не робимо музику, принаймні зараз ... Коли я підписував контракт із звукозаписом [у 2003 році], я був початківцем актором, і я просто бронював рекламу, і мене представляли пара агентств, і саме цим я збирався займатися. Коли стався Stellastarr *, це було щось на зразок життя, коли ти складаєш плани, тож я деякий час був у групі, і коли я був на гастролях із Killers - вони відкривались для нас, ніхто не знав, хто вони ще були - я бачив, що вони були чудовою групою і що вони мали бути величезними ... і я бачив, що ми не були. Тож я знову почав займатися кіно і писати сценарії, і пару з них продали. Так я потрапив у кіно. Зараз я не так вже й займаюся кіно; Я займаюся режисурою.

Яка перша техніка, до якої ви торкнулися сьогодні?

Комендантська годинаЄдиний короткометражний фільм у номінації на "Оскар", який є американським виробництвом. У чому причина цього? Чи дорожче робити речі в США?

Смішно ви це говорите, оскільки комендантський час є найдешевшим фільмом серед усіх. Насправді це особисто для мене дорого, оскільки це не з кишені, але Комендантська година з’являється через всю музику, за яку мені довелося платити, вона становить приблизно 50 000 доларів, але інші фільми становлять щонайменше 150 000 доларів і більше. Пара з них - американські кінематографісти, які виїхали за межі країни, щоб знімати свої фільми, і вони мають субтитри, і в кінцевому рахунку не є американськими постановками. Я не знаю, про що думає галузь короткометражних фільмів, якщо вони хочуть бути більш світськими чи просто хочуть піти серцем, але в кінцевому підсумку здається, що лише один американський фільм, здається, робить скорочення щороку.

Що на вашому робочому столі?

Безлад. У мене є моя бездротова клавіатура, ноутбук, купа крихт Cheez-It від закуски о четвертій ранку. Я більше не використовую мишу. Я в основному використовую тачпад на ноутбуці. Не знаю чому. Це досить просто. 

Яким комп’ютером ви користуєтесь?

Як би змінилася ваша обчислювальна установка, враховуючи великі бюджети, до яких теоретично дав би вам доступ перемога Оскара?

Це гарне запитання, тому що я вважаю, що з моїм маленьким ноутбуком і об’ємом оперативної пам’яті, який я маю, це досить легко ... Я можу створити на ньому цілу функцію без проблем. Думаю, якби це була особливість, я б, напевно, підняв оперативну пам’ять до 8 ГБ або 12 ГБ, і, звичайно, у нас було б набагато більше клонованих дисків, оскільки там набагато більше інформації. І ми, мабуть, маємо - тому що робимоКомендантська година як особливість, і ми поговорили про пакет редагування - ми говорили про наявність двох установок, дуже схожих на те, що ми маємо зараз: два ноутбуки, два 27- або 30-дюймові монітори та підключені до ряду жорстких дисків , Накопичувачів на 2 ТБ, мабуть, було б достатньо, щоб подбати про все це.

Отже, це настройка вашої мрії? Ви зараз не цим користуєтесь?

Ні, ну я редагував Комендантська година як у моїй спальні або в моєму лігві на ноутбуці Але якби я хотів зробити функцію, і за цим є гроші, і ми хотіли б зробити це якомога професійніше і якісніше, так, ми взяли б офіс і, можливо, поставили дві станції.

Я припускаю, що ви використовуєте зовнішні жорсткі диски для резервного копіювання своєї роботи. Скільки ви використовуєте?

С Комендантська година, це надмірно чесно; Думаю, у мене є близько п’яти накопичувачів розміром від половини терабайт до двох терабайт, на яких лежить майже весь проект, або, принаймні, більша частина проекту, але вони мені не потрібні. Це просто як марно витрачений простір. Мені слід просто стерти три з них і використати їх для чогось іншого.

Під час цього процесу ви втратили багато роботи або були якісь технічні помилки? Ваш комп’ютер колись аварійно працював?

Здається, це пройшло досить гладко з точки зору редагування.

Яке програмне забезпечення ви використовуєте для редагування?

Це та пісня у сцені з боулінгом?

Наявність надпотужних комп’ютерів знизила бар’єри для вступу у кіно і зробила його більш конкурентоспроможним? Раніше вам потрібно було величезний бюджет, щоб зробити хороший фільм, а разом із вами ви можете зробити це на MacBook. Як ви ставитесь до цього?

Але я думаю, що мій перший короткометражний фільм, більше студентський, був знятий на плівку, але ми змонтували його на башті Mac. Думаю, мені було легко. Наприклад, для HD у кіновиробництві ви можете зробити сотню дублів і не дуже турбуватися про це поза часом; але у фільмі у вас є тільки стільки на котушці, і вам доведеться поміняти котушку, і у вас є стільки кадрів щосекунди, що спричиняє гроші, щоб вони виходили у вікно, тоді як із [цифровим] , ви можете зробити скільки завгодно дублів, щоб отримати те, що вам потрібно і Ви можете відтворити його тут же, коли ви це зробите.

Коли ви подорожуєте, що є у вашій сумці, як на гаджеті?

Чи є щось у вашому списку бажань гаджета прямо зараз?

Останні повідомлення