Fortnite Глава 2: Як ловити рибу

Після майже двох днів очікування (і тонни годин, ймовірно, програвання Галагаміні-гра), Epic Games нарешті розпочала квазіперезавантаження Fortnite, його популярна безкоштовна гра. Телефонували Fortnite: Розділ 2, він може похвалитися режимом Battle Royale, який представляє безліч нового вмісту, від предметів та транспортних засобів до нових способів заробляти очки досвіду, а також нових викликів та місій, якими ви зможете насолодитися.

Як ловити рибу у Fortnite: Глава 2

Виконання конкретного завдання призведе до вудки, що дозволить вам ловити рибу в грі, як показано в попередньо просоченому трейлері, завантаженому вчора в Інтернеті. Риболовля - одна з найновіших розваг, в якій ви можете взяти участь під час бою, і служить ще одним варіантом для гравців отримати нову зброю (і навіть деякі фактичні риби). Ми покажемо вам, як виконати цей виклик і зачепити вудку.

Розташування вудки

Знайти справжню вудку набагато простіше, ніж ви можете собі уявити. Вони розкидані по всьому острову, тому немає потреби вбивати один одного над предметом. Як тільки почнеться новий матч, ви можете отримати вудку, відкривши сундук біля водойми, або, якщо опинитесь на північній стороні карти, вирушайте до Скелястих скель.

Після того, як у вас є вудка, ви можете розпочати виклик. Ваша мета - зловити зброю своїм стрижнем. Підійдіть до водойми (будь-яка справа) і киньте вудку.

Не існує конкретних часових рамок, скільки точно потрібно часу, щоб зловити зброю. Подібно до реальної риболовлі, щоб знайти рушницю, просто залиште надовго вудку у воді, а потім поверніть свою лінію назад до вас.

Fortnite Риболовля

Коли ви знову намотуєте свою волосінь, може статися багато речей - ви можете зачепити рибу, іржаву банку, абсолютно нічого або чудову зброю для свого інвентарю. Не сподівайтесь зловити пістолет на своєму першому кидку; може знадобитися кілька спроб, перш ніж ви накачаєте вогнепальну зброю. Майте на увазі, що вам все одно потрібно буде стерегти свою спину, оскільки вороги будуть готові вбити вас, поки ви намагатиметеся виконати це завдання.

Останні повідомлення