Як надсилати файли з Android на Mac OS X

Як перенести файли Android Mac заголовок копію - -Може здатися неможливим одружити телефон Android з Mac, але ці два пристрої може насправді співіснують у гармонії, незважаючи на те, що можуть сказати вам шанувальники Apple або Windows. Хоча точний процес з'єднання смартфона або планшета Android із настільним Mac залежить від моделі пристрою Android та операційної системи, весь процес рідко вимагає більше дійсного підключення до Інтернету, програми та стандартного кабелю USB, який з’явився вперше. з вашим пристроєм. Програмне забезпечення для передачі дозволить вам переміщувати все, від фільмів та музики до зображень та подкастів між двома пристроями, разом з іншими різними носіями та безліччю контактних даних. Отже, намагайтеся, щоб соціальний тиск вас не збивав - Android та Apple можуть грати добре разом. Ось як.

Оновлення: Ця стаття була оновлена ​​з моменту її первинної публікації 21 лютого 2013 року, включаючи нові методи передачі файлів. Асистент редакції DT Емілі Шиола внесла свій внесок у цей посібник.

Передача файлів за допомогою:

  • Wondershare Mobile
  • Передача файлів Android
  • Dropbox

Передайте файли за допомогою Wondershare Mobile

Преміум-функції часто мають високу ціну. Wondershare ($ 35) - ідеальний приклад, платна пропозиція, яка дозволяє зручно створювати резервні копії всіх аспектів вашого пристрою Android - додатків, контактів, текстових повідомлень тощо - і швидко передавати файли між вашим пристроєм і Mac за допомогою декількох прості клацання. Впорядковане програмне забезпечення також дозволяє надсилати текстові повідомлення з комп’ютера та легко впорядковувати програми.

Крок 1: Зайдіть на веб-сайт Wondershare і натисніть кнопку завантаження, що відповідає або безкоштовній пробній версії, або преміум-версії програмного забезпечення. Після цього дотримуйтесь екранного майстра, щоб встановити програму.

Завантажити Wondershare

Крок 2: Запустіть програмне забезпечення та підключіть пристрій Android, з якого ви хотіли перенести файли, на свій комп’ютер за допомогою стандартного кабелю USB.

WonderShare MobileGo для Android

Крок 3: Далі натисніть зелений Резервне копіюванняу головному інтерфейсі для резервного копіювання пристрою Android. Поставте прапорці, що стосуються вмісту, для якого потрібно створити резервну копію, з отриманого меню, будь то файли, SMS-повідомлення, контакти, календарі чи щось інше. Клацніть наРезервне копіюванняпісля того, як ви задоволені своїм вибором.

Резервне копіювання файлів

Крок 4: Клацніть наВідновлюватикнопка розміщена безпосередньо під кнопкою резервного копіювання в основному інтерфейсі. Після цього у спливаючому вікні буде запропоновано вибрати файли та папки, які ви хотіли б передати між пристроєм Android та Mac. Виберіть файли, які ви хочете передати, за допомогою панелі категорій ліворуч у вікні програми та перетягніть файли, які потрібно перенести.

Wondershare Mobile Go

Пов’язані:Як відтворювати музику iTunes на Android

Передайте файли за допомогою Android File Transfer

Wondershare - це не єдиний варіант передачі файлів між пристроєм Android та Mac. Google File Transfer - це власний додаток, спеціально розроблений для переміщення файлів між пристроями Android, що працюють під управлінням Android 3.0 або новішої версії, та комп’ютерами Macintosh під управлінням Mac OS X 10.5 або новішої версії. У програмному забезпеченні freemium бракує чуттєвостей більш надійних додатків, але воно просте і позбавлене реклами, що робить його найкращим претендентом на програмне забезпечення для передачі файлів з обмеженням на 4 Гб.

Крок 1:Перейдіть на головний веб-сайт Android File Transfer і натисніть зеленийСкачати заразвгорі сторінки. Після цього запустіть інсталятор і перетягніть піктограму Android File Transfer в папку Програми перед запуском програмного забезпечення.

Передача файлів Android

Крок 2:Підключіть пристрій Android, з якого ви хотіли перенести файли, до свого комп’ютера за допомогою стандартного кабелю USB, переконавшись, що екран розблоковано в процесі. Програмне забезпечення автоматично відкриється, коли ви підключите пристрій до мережі після першого разу. Потім переглядайте та переміщуйте різні файли та папки на своєму пристрої, як і будь-який інший вміст. Ви навіть можете видалити файли та папки або створити нові, клацнувши піктограму папки зі знаком додавання у верхньому правому куті вікна програми.

Nexus 7

Пов’язані: Як перенести контакти між iPhone та Android

Передайте файли за допомогою Dropbox

Хмарні сервіси останнім часом є великою справою, забезпечуючи зручний спосіб цифрового зберігання файлів та цінну інформацію для тих, хто стурбований можливістю відмови технологій. Незважаючи на те, що там багато хмарних сервісів, ми рекомендуємо Dropbox, оскільки базовий пакет включає 2 ГБ безкоштовного сховища та надійну сумісність сервісу на мобільних та веб-платформах (наприклад, Android, Kindle Fire, iOS). Крім того, ви можете заробити ще більше вільного місця, коли звертаєтеся до програм до друзів.

Крок 1: Перейдіть на головний веб-сайт Dropbox і натисніть синій Зареєструйтесь, якщо ви ще не створили обліковий запис. Далі перейдіть до магазину Google Play і завантажте відповідний додаток для Android, перш ніж вводити відповідні дані для входу.

Dropbox для Android

Крок 2: Торкніться трьох крапок у верхньому правому куті мобільного додатка, виберітьЗавантажити сюди, і виберіть файли або папки, які ви хочете завантажити в Dropbox, перш ніж клацнути зеленим кольоромЗавантажитив правому нижньому куті. Після цього відкрийте Dropbox на своєму Mac і знайдіть файли, які ви хочете передати, перш ніж клацнути синімЗавантажитипосилання у верхній частині сторінки та вибравши відповідне місце збереження для отриманого файлу.

Завантаження Dropbox 2

Пов’язані: Як викорінити свій телефон або планшет Android

Останні повідомлення