Як iM Biometrics 'Vector MouthGuard змінює футбол

Високотехнологічний захист від i1 Biometrics може розгадати загадку футбольних струсів.Джек Маруччі - директор з атлетичних тренувань у ЛДУ, де національна футбольна команда в середньому складає близько шести струсів головного мозку протягом місяця тренувальних зборів, але лише два-три протягом сезону, який тривав з вересня по січень.

Зазвичай від струсу мозку страждають найбільші чоловіки на полі, нападники та оборонці.

Дивуючись чому, Маруччі почав досліджувати датчики та акселерометри, найбільш придатні для використання в шоломах чи навіть дрантях.

Нічого не було цілком правильно, поки він не наткнувся на Vector MouthGuard i1 Biometrics, який по-різному розглядав його запитання та занепокоєння - його датчики вбудовані всередині давнього захисного стоматологічного пристрою, забезпечуючи більш точну і реальну міру сили голови.

Інформація, зібрана з Vector MouthGuard, може призвести до більшого виявлення та поінформованості.

"Це фіксована частина вашого черепа", - пояснює Джессі Харпер, генеральний директор i1 Biometrics. «Подумайте про це як про смартфон у роті. У нас є акселерометри, гіроскопи, мікропроцесори - і все це в каппах.

"Отже, завдяки припасуванню зубів скрізь, де проходить череп, каппа може це виміряти".

Маруччі додає: “Це був ідеальний шлюб того, що ми шукали - більше даних ... Це все одно, що мати на борту комп’ютер - він може перевірити безпеку. По суті, це ще один набір очей, який ви можете мати ".

Результати передаються тренеру або лікарю збоку, їх можна переглянути через ноутбук або смартфон. Немає ліхтарів і кнопок - як тільки мундштук вставляється, він включається. Він поставляється з корпусом для зарядки молюсків, який працює від пари батарейок типу АА, які повинні витримати весь сезон.

Виготовлений з еластичної полімерної технології Vistamaxx від ExxonMobil, Vector MouthGuard надзвичайно міцний, що є ключовим, оскільки вартість - 199 доларів - може бути непомірною для деяких, особливо для гравців середньої школи.

i1-Biometrics-Vector-MouthGuard-014

Харпер каже, що мундштук, який був випробуваний цього року чотирма командами середніх шкіл по всій країні і буде доступний для придбання на початку 2015 року, призначений для використання у багатьох видах спорту. Буде версія для дорослих та для молоді.

Важливо зазначити, що цей продукт не буде діагностувати струс головного мозку, тему гарячих клавіш, що стосується футболу (та легкої атлетики, насправді) на всіх рівнях. Але інформація, зібрана з Vector MouthGuard, може призвести до більшого виявлення та поінформованості.

Кого це не цікавить?

"Так, ми комерційні, але я зайнявся цим, бо дбаю про спорт", - говорить Харпер. «Я хочу зберегти цих гравців якомога безпечнішими, краще зрозуміти, що вони переживають на ігровому полі, навчити їх та надати їм кращі інструменти для досягнення успіху та врешті-решт допомогти спорту… НФЛ робить подібні речі рухайте удари вперед для меншого часу прискорення. Ми не знаємо, чи це щось робить. Якщо у нас шолом іншого типу, чи це означає силу до голови? Гра на траві чи дерен? Трипозиційна проти двоточкової позиції? ...

"Куди б не потрапив ваш череп, каппа зможе це виміряти".

«Це перший масштабований спосіб отримати ці дані від цих гравців, побудувати контекст. Це моя кінцева мета ".

Вже це послужило важливим інструментом викладання в ЛДУ.

Також є вторинна вигода. Оскільки зони удару можна простежити - тривимірна візуалізація головки є однією з даних, що передаються миттєво, - вона також може служити продуктивним пристроєм. Якщо гравець підводить голову під час снасті і використовує корону шолома, що є не лише примусовим покаранням, але й небезпекою, що потенційно загрожує кар’єрі, це можна виправити.

"Це вже виправило деяких наших хлопців", - говорить Маруччі.

За його підрахунками, 20 гравців в даний час використовують Vector MouthGuard, ніж початковий 30, який занурення атлетичного тренера визначає як "відповідність". Здається, деякі просто не хочуть використовувати високотехнологічний мундштук.

Але дані вибрали від тих, хто з цим застряг? Це підкріпило теорії Маруччі, особливо щодо наступальних та оборонних лінійних команд, тих махін, які найбільше здатні підтримувати струс мозку.

i1-Biometrics-Vector-MouthGuard-012

"Це мікротравми", - каже він. “Багато контактів. Вони завжди контактують. Люди не так дивляться на це. Вони бачать великий удар, і хлопець падає ... Це дало нам підтвердження наступаючого лайнера у звичайній практиці, яку може прийняти - відсік для удару "удар" становить 25 Гс або більше - до 15 до 20 "ударів" практика.

"Якщо протягом року скласти це, це надає нам певної актуальності сказати, що нам потрібно переоцінити, як ми практикуємось, переоцінити навчальний табір".

Насправді, Маруччі вже зібрав достатньо інформації з обмеженого використання LSU Vector MouthGuard, що йому досить зручно зробити висновок, що "навчальний табір застарілий, можливо, трохи тривалий, і вам не потрібно два дні". І це в одержимій футболом Південно-Східній конференції.

Розмова про зміни.

Зображення: Джон Балланс / Адвокат

Останні повідомлення