Найкращі інструменти управління соціальними медіа для малого бізнесу у 2019 році

Подальше читання

  • Найкращі планшети для малого бізнесу
  • Найкраще антивірусне програмне забезпечення для малого бізнесу
  • Найкращі програми для малого бізнесу

Соціальні медіа - це чудовий спосіб поширити інформацію про свій бізнес, зв’язатися з клієнтами та створити мережу в межах своєї ніші. Постійне розміщення публікацій у кожному з ваших акаунтів у соціальних мережах, таких як Instagram, Facebook та Twitter, може бути страшним, однак, і найм спеціаліста з соціальних мереж може не передбачати бюджет. На щастя, є деякі інструменти, які допоможуть вам легко планувати публікації, відстежувати заручини та багато іншого. Ось найкращі інструменти управління соціальними мережами для малого бізнесу.

Буфер

приладова панель буфера - Приладова панель буфера

Буфер - це улюблений інструмент управління соціальними мережами для багатьох малих підприємств і з поважної причини. Він має величезну кількість функцій, розділених на три категорії: Опублікувати, Відповісти та Аналізувати. Функція публікації дозволяє планувати публікації, які будуть розміщені у ваших акаунтах у соціальних мережах. Функція відповіді допомагає відстежувати коментарі та відповіді на ваші публікації в соціальних мережах та відповідати на них. Це чудовий спосіб легко додати можливості обслуговування клієнтів до кожного з ваших акаунтів у соціальних мережах. Аналіз збирає всі дані про ваше залучення, зростання, продажі та охоплення, щоб було легко переглянути, щоб побачити, куди йдуть ваші соціальні медіа-кампанії та де їм потрібна робота.

Хоча публікація з трьома обліковими записами в соціальних мережах є безкоштовною, усі інші функції є частиною багаторівневих пакетів, вартість яких може становити від 15 до 225 доларів на місяць. На жаль, ці різні пакети можуть заплутати, і вам потрібно буде отримати окремий пакет для кожної категорії (вони об’єднують усі функції, але вам потрібно зв’язатися з ними для отримання додаткової інформації та пропозиції). Також Buffer пропонує безкоштовне розширення веб-переглядача, яке дозволяє вам ділитися публікаціями інших людей, які ви знайдете в Інтернеті, до власних стрічок.

Crowdfire

Курація вмісту Crowdfire Курація вмісту Crowdfire

Crowdfire дуже схожий на Buffer. Ви можете використовувати його для планування публікацій у соціальних мережах, відстеження того, як працює кожна публікація, та взаємодії з вашими фоловерами. Сайт, однак, трохи більш обмежений функціями. Оскільки пакети буфера настільки заплутані, це може бути добре. Безкоштовний пакет дозволяє підключити до системи до п'яти соціальних акаунтів і запланувати до 10 публікацій на один обліковий запис одночасно. Удосконалені пакети становлять приблизно від 7 доларів на місяць до 75 доларів на місяць. Ці пакети включають розширені функції, такі як можливість аналізу даних конкурента, відповіді на згадування та масові публікації за розкладом.

Найкраще в Crowdfire - вони пропонують систему курації вмісту. Якщо ви не можете придумати що-небудь для публікації, ви можете вибрати деякі теми, які можуть зацікавити ваших фоловерів, і тоді інструмент запропонує деякі публікації, якими ви можете поділитися.

Hootsuite

Hootsuite Планувальник Hootsuite

Hootsuite використовує простоту пакетів Crowdfire і поєднує їх з великою кількістю функцій, які пропонує Buffer. На цьому веб-сайті є все: від планування публікацій до відстеження взаємодії, коментарів та даних про послідовників. Як і Buffer, він також має безкоштовне розширення для браузера, яке дозволяє ділитися публікаціями з різних медіа-платформ. У ньому навіть є медіатека, де ви можете безкоштовно завантажувати фотографії для своїх публікацій.

Що насправді відрізняє Hootsuite, це його інструмент Stream. Потік - це постійно оновлюваний канал, який допомагає відстежувати коментарі ваших послідовників та популярні хештеги, що є популярними у вашій галузі. Ви також можете інтегрувати вже використовувані вами програми, такі як Asana, Adobe Stock та Trello, у Stream, щоб ви могли робити більше справ на одній інформаційній панелі. Це також дозволяє створювати чернетки дописів та зберігати їх у папці для подальшої роботи.

Безкоштовний пакет дозволяє підключити до трьох соціальних профілів та двох інтеграцій RSS-каналів. Ви також отримуєте рекламні витрати на суму 100 доларів на місяць, щоб збільшити охоплення вашої публікації. Їх платні пакети варіюються від 29 доларів на місяць до 600 доларів на місяць.

Останні повідомлення