Як використовувати ОС Google Wear зі смартфоном Android або iOS

носити os від google - - Джуліан Чоккатту / Цифрові тренди Джуліан Чоккатту / Цифрові тренди

Ваш новий розумний годинник Wear OS розпакований, заряджений і прив’язаний до зап’ястя. Отже, що далі? Налаштування та використання ОС Wear (раніше відома як Android Wear) - це простий процес, майже однаковий на різних пристроях. Ми підготували вичерпний посібник користувача про те, як розпочати роботу з Wear OS, щоб ви не пропустили жодного повідомлення чи попередження. Wear OS сумісна як зі смартфонами Android, так і з iOS, тому в цьому посібнику ми розглянемо обоє. Готові дивитися? Давайте розпочнемо.

Основні вимоги та програми

Огляд LG Watch Sport Джуліан Чоккатту / Цифрові тренди Джуліан Чоккатту / Цифрові тренди

Якщо ви власник смартфона Android, переконайтеся, що він оновлений - підтримується лише Android 4.3 Jelly Bean та новіші ітерації. Для iPhone базовою вимогою є iOS 8.2 і вище. І незалежно від того, на якій слухавці ви займаєтеся спортом, вам доведеться підтримувати Bluetooth, оскільки ваш годинник взаємодіє з телефоном.

Хоча майже будь-який телефон Android буде працювати з вашим розумним годинником, деякі старіші iPhone борються. Спочатку додаток Google Wear OS для iOS підтримував лише LG Watch Urbane, але подальші оновлення значно збільшили кількість підтримуваних моделей годинників. Сумісні моделі включають TAG Heuer Carrera Connected, Fossil Q Founder, Moto 360 2nd Generation, Huawei Watch та багато іншого. Майже всі нові годинники також підтримують iOS. Сторінка підтримки Google містить вичерпний перелік пристроїв, які працюватимуть із iPhone, телефоном Android або обома.

Підключення годинника до смартфона

Смарт-годинник Huawei Джессіка Лі Зірка / Цифрові тенденції

Ви можете знайти програму Wear OS у магазині Google Play, а програму iOS - у App Store. Після встановлення увімкніть годинник Wear OS. Вам знадобиться зарядний пристрій на той випадок, якщо у вашому годиннику буде низький заряд батареї, тож переконайтеся, що у вас є поблизу. Виберіть потрібну мову, коли з’явиться відповідний запит, а потім знайдіть код сполучення Bluetooth і переконайтеся, що він збігається з тим, що відображається на вашому телефоні. В iOS введіть його вручну. Якщо для вашого годинника доступні оновлення програмного забезпечення, вони будуть встановлені зараз.

Використання Wear OS на телефонах Android

Огляд LG Watch Sport Джуліан Чоккатту / Цифрові тренди Джуліан Чоккатту / Цифрові тренди

Функції Wear OS та допоміжний додаток відрізняються залежно від того, яку ОС ви використовуєте. Тут ми зосередимося на Android, але є відмінності, про які ми поговоримо у наступному розділі. Коли ви запускаєте годинник вперше або після скидання до заводських налаштувань, він швидко описує, як ним користуватися.

На щастя, це досить просто. Інформація з’являється на картках, які ви переглядаєте, проводячи пальцем вгору та вниз, а відхиляєте, проводячи пальцем праворуч. Якщо ви випадково відхилили картку, швидко провевши пальцем по екрану вгору, з’явиться кнопка скасування, яка повертає її. Сповіщення з додатковими опціями та налаштуваннями матимуть піктограму з потрійним колом (коли ви натискаєте на неї), що дозволяє діяти відповідно до них - наприклад, видалення або відповідь на електронне повідомлення.

Керувати Wear OS можна за допомогою простих жестів, хоча вам потрібно буде ввімкнути цю функцію, проводячи пальцем вниз, натискаючи Налаштування, а потім входитьЖести. ПеремкнутиЖести на зап'ясті, а потім ви можете відсунути зап’ястя в сторону або до себе, щоб перейти через ОС. Більшість дій обертаються навколо великих, зручних для пальців кнопок, які ви зазвичай можете налаштувати, перейшовши Налаштування> Персоналізація> Налаштування апаратних кнопок. Нові годинники можуть мати обертову корону, яку додала підтримка Android Wear 2.0. Поверніть його, щоб прокрутити більшість екранів.

Натисніть головну кнопку на годиннику, щоб відкрити список усіх встановлених програм. Проводячи пальцем ліворуч або праворуч від циферблата, ви можете поміняти його на інший циферблат, і ви можете їх додатково налаштувати, додавши ускладнення або змінивши параметри кольору. З іншого боку, проводячи пальцем по циферблатах, піднімаються елементи керування швидким доступом. Звідси ви можете вибрати режим "Не турбувати", який обмежує кількість сповіщень, які ви отримуєте, або режим "Театр", який вимикає звук всісповіщень і робить циферблат годинника чорним. Ви також можете тут налаштувати яскравість екрану годинника (якщо він не встановлений на автоматичний), перемикати режим і звук літака, а також дивитись на відсоток заряду акумулятора, дату та стан з’єднання.

Щоб швидко затемнити дисплей годинника, закрийте годинник на кілька секунд долонею.

Ознайомившись з основами, ви, мабуть, захочете поглянути на доступні циферблати. Натисніть і утримуйте вибране обличчя, щоб налаштувати його, або можна провести пальцем ліворуч або праворуч від циферблата, щоб побачити більше опцій. Ви можете торкнутися значка шестірні під циферблатами, якщо хочете їх налаштувати перед перемиканням.

Альтернативні циферблати

Саймон Хілл / Цифрові тенденції Саймон Хілл / Цифрові тенденції

Сторонні обличчя доступні як в додатку Android Wear, так і в Google Play. У Google Play доступні сотні опцій, до яких ви можете отримати доступ через додаток Wear OS на своєму смартфоні або вбудований в Play Store магазин Wear OS.

Коли встановлено циферблат, не потрібно вживати подальших дій. Сповіщення повідомить вас, а торкання встановить нове обличчя. Ускладнення, представлені в Android Wear 2.0, мають на меті імітувати менші субдіалки на традиційних годинниках. Вони пропонують інформацію з першого погляду, наприклад, про час вашої наступної події в календарі або про те, наскільки активно ви були протягом минулого тижня. Ви можете змінити, який саме ви переглядаєте, натискаючи циферблати під час налаштування обличчя - сторонні програми також можуть додавати власні ускладнення.

Завантаження програм

Malarie Gokey / Цифрові тренди

Встановлення програм в Wear OS не так сильно відрізняється від встановлення облич. Ви можете завантажити їх із Google Play на свій смартфон або вбудований Play Store від Wear. Найшвидший спосіб їх знайти - через Wear OS Play Store - Google виділяє найпопулярніші та найважливіші програми для вашого годинника, а також класифікує їх залежно від того, що робить програма. Наприклад, перейдіть до розділу «Здоров’я та спорт», щоб знайти програми для дієт.

По завершенні встановлення програми з’явиться сповіщення. Він з’явиться у списку програм безпосередньо в головному меню. Щоб знайти його, торкніться циферблата годинника, проведіть пальцем вліво та прокрутіть вниз. Натисніть і утримуйте тут назву програми, щоб закріпити її у верхній частині списку програм, тому вам не доведеться продовжувати прокручувати, щоб знайти її.

Налаштування програм

В Android ваш годинник може керувати різними функціями вашого телефону. Щоб отримати повний список того, що може зробити ваш розумний годинник, відкрийте на своєму смартфоні програму Wear OS, торкніться піктограми потрійної крапки вгорі праворуч і перейдіть до Довідка та відгуки. Знайди Поради та підказки розділ, а також Що ви можете зробити з Wear OS by Google у списку путівників.

Чудовим прикладом є Google Play Music. Коли програма працює на вашому смартфоні, ви зможете автоматично отримати доступ до регуляторів відтворення та гучності на годиннику. Те саме стосується додатків для фітнесу, а також додатків для подорожей, таких як Uber. Якщо витратити час на персоналізацію годинника, це зробить його більш корисним, тож це добре витрачений час. Ознайомтеся з нашими порадами та підказками для Wear OS, щоб дізнатися більше.

Розмовляючи із зап’ястям

Огляд Huawei Watch 2 Sport Джуліан Чоккатту / Цифрові тренди Джуліан Чоккатту / Цифрові тренди

Управління Wear OS можна здійснювати за допомогою голосу, якщо ви не проти кричати на зап’ясті публічно. Наскільки добре це працює, залежить від того, про що ви просите, вашого акценту та рівня навколишнього шуму. Але якщо ви спробуєте спробувати, це вбудовано безпосередньо в операційну систему.

Google Assistant, представлений в Android Wear 2.0, може розповідати історії та запускати дії, які дозволяють знаходити пульс, здійснювати дзвінки, встановлювати нагадування, надсилати текстові повідомлення та виконувати безліч інших дій. Торкніться екрана, щоб вимкнути його з режиму навколишнього середовища, і скажіть "Добре, Google". Потім ви можете попросити Асистента виконати дію, наприклад, надіслати текст другові, зателефонувати другові, якщо у вас годинник, підключений до LTE, або розповісти жарт. Ви навіть можете використовувати його для управління розумними домашніми пристроями. Щоб отримати додаткові налаштування Асистента, перейдіть до програми Wear OS і торкнітьсяGoogle Assistant.

Розмова з годинником також є найпростішим способом реагування на сповіщення - натисніть на сповіщення, натисніть піктограму потрійного кола та натиснітьВідповісти.Ви побачите опцію мікрофона, і якщо ви торкнетеся її, ви можете сказати що завгодно, і вона буде транскрибована в текст. Якщо ви віддаєте перевагу пальцям говорити, є варіанти, щоб писати літери, щоб складати слова; каракулі для надсилання смайлів або навіть віртуальної клавіатури з підтримкою проведення пальцем до тексту.

Wear OS також містить альтернативу: розумні відповіді. Використовуючи комбінацію машинного навчання та штучного інтелекту, Wear OS подасть список відповідних контексту відповідей.

Додавання музики для прослуховування в режимі офлайн

фондовий брокер / 123RF Stock Photo

Більшість годинників Wear OS мають невелику кількість внутрішньої пам’яті, яку можна використовувати для зберігання музики. Це означає, що, якщо підключено пару навушників Bluetooth, ви можете залишати телефон позаду, коли гуляєте чи бігаєте. Якщо у вас годинник, підключений до LTE, ви можете передавати музику з вибраних служб потокового передавання музики.

Ви можете керувати бібліотекою годинника за допомогою програми Google Play Music Wear OS. Якщо він встановлений на вашому годиннику, відкрийте програму та перейдіть до Моя бібліотекаі натисніть на Альбоми. Натисніть і утримуйте альбом, який потрібно завантажити, і він почне завантажуватися. Це може зайняти деякий час, але після закінчення ви отримаєте сповіщення.

В межах Wear’s Налаштування> Зв'язок меню, виберіть Bluetooth,і з’єднайте годинник із навушниками Bluetooth. Щоб відтворити попередньо синхронізовані композиції, запустіть програму Play Music, проведіть пальцем униз, а потім праворуч для налаштувань та перемикайте Тільки завантажено.

Підключення до Wi-Fi

Malarie Gokey / Цифрові тренди

Більшість годинників Wear OS мають вбудований Wi-Fi, що корисно для отримання сповіщень, якщо Bluetooth поза межами зони дії, або доступу до Play Store, якщо ви використовуєте останню версію Wear OS. Простий спосіб перевірити, чи має ваш годинник Wi-Fi, - це перейти до Налаштування >Підключення меню. Якщо є варіант, позначенийНалаштування Wi-Fi,ти золотий.

Торкніться Налаштування Wi-Fi і ваш годинник буде шукати локальні мережі. Виберіть той, який ви хочете, і з’явиться запит на введення пароля, а також кнопка для відкриття команди на вашому телефоні. Торкніться цього, підніміть телефон і введіть свій пароль. Годинник автоматично з’єднається, коли він буде в межах досяжності та увімкнений.

Встановлення годинника як надійного пристрою

як користуватися скріншотом носити ОС 20180320 112219 сервіси Google Play - -як користуватися скріншотом носити ОС 20180320 112229 сервісів Google Play - -

Функція надійних пристроїв Android заперечує необхідність вводити PIN-код або код доступу щоразу, коли ви розблоковуєте телефон, за умови, що він підключений до годинника через Bluetooth. Щоб увімкнути зазначену функцію, перейдіть до Налаштування на телефоні. Після цього виберітьЕкран блокування та безпекаі шукайте Smart Lock варіант. Пам’ятайте, що для подальшого просування потрібно буде встановити PIN-код. Торкніться опції, щоб додати пристрій Bluetooth, і ви побачите список спарених пристроїв. Додаток буде серед них - торкніться його, погодьтеся використовувати його для розумного розблокування, і все готово.

Блокування сповіщень, вимкнення звуку телефону

як користуватися знімком скріншота 20180320 112546 від Googleяк користуватися знімком скріншот 20180320 112551 від Googleяк користуватися знімком скріншот 20180320 112559 від Googleяк користуватися знімком скріншоту 20180320 112608 від Google

Після того, як новинка отримання сповіщень на годиннику стирається, ви можете заблокувати окремі програми від дзвінка на зап’ясті. Відкрийте програму Wear OS і торкнітьсяПовідомлення. ВиберітьБлокувати сповіщення додатківта торкніться плюсової форми Додати більше значок. Виберіть програми, з яких ви хочете вимкнути сповіщення. У iOS ви також можете заблокувати програми за допомогою додаткової програми Wear OS.

ВПовідомлення налаштування, ви також можете торкнутисяВимкнути звук телефону під час носіння годинника щоб ваш телефон не гудів, коли ви носите годинник. Ви можете налаштувати це додатково, щоб зупинити вібрацію телефону під час вхідних дзвінків або для попереджень та сповіщень.

Налаштуйте попередження календаря

як користуватися знімком скріншоту 20180320 112546 від Googleяк користуватися знімком OS скріншот 20180320 113624 від Google

Маєте багато календарів? Ви можете вибрати, з яких отримувати сповіщення в додатку Wear OS. Просто натиснітьНалаштування календаря і ви отримаєте доступ до списку всіх календарів, які ви підключили до свого облікового запису Google. Торкніться тих, від яких ви не хочете бачити сповіщення.

Перевірка часу автономної роботи, інші розширені опції

як користуватися зносом осяк користуватися зносом осяк користуватися зносом

У той час як традиційні годинники можуть тривати місяці з батареями розміром з монету, більшість годинників Wear OS можуть протриматися лише через день - іноді менше. Щоб отримати уявлення про те, коли ваш годинник потребуватиме зарядки, перейдіть до програми Wear OS. Торкніться Розширені налаштування внизу та перейдіть до Дивіться акумулятор. Тут ви побачите список встановлених додатків, а також відсоток заряду акумулятора, який вони розрядили протягом дня.

ВРозширені налаштування, Ви також можете вимкнути постійно ввімкнений екран для економії заряду батареї, а також опцію екрана нахилу для пробудження. Направлятися доЗберігання годинника , щоб побачити, скільки місця залишилось у годинника на випадок, якщо ви захочете завантажити музику на годинник, і торкнітьсяДивіться використання даних програми побачити, скільки даних використовує годинник - зручно, якщо у вас годинник, підключений до LTE.

Останні повідомлення