Вирушаєте на CES 2020? Прочитайте ці поради та підказки перед тим, як поїхати!

Щороку десятки тисяч людей з’їжджаються до Лас-Вегасу, щоб відвідати CES, тож бути там у самій гущі - це майже завжди приголомшливий досвід - особливо якщо ви відвідуєте це вперше. Але не бійтеся! Ми тут, у Digital Trends, накопичили накопичений десятиліттями досвід CES, і, щоб допомогти вам максимально використати CES 2020, ми переклали наші найкращі поради та підказки у зручний маленький путівник. Немає значення, ви експонент, представник засобів масової інформації чи відвідувач, який просто проходить цілий день - самородки мудрості, які ви знайдете нижче, є загальнодоступними. Насолоджуйтесь!

Матеріал для упаковки

Підготовка є ключовою для успішного досвіду CES. Ось деякі предмети, які потрібно взяти з собою в сумку перед від’їздом:

Зручне взуття

Незалежно від того, ким ви є і чим займаєтесь на виставці CES, досить великі шанси, що ви багато будете на ногах. Якщо ви не можете відмовитись від оксфордів чи каблуків на пару кросівок, настійно рекомендую обладнати офіційне взуття м’якими устілками. Можливо, ви захочете зачепити пару блістерних прокладок і вкласти їх у свою сумку, про всяк випадок. Ваші ноги - це ваші транспортні засоби на CES, і ви не можете ризикувати, щоб вони не зламалися.

Дезінфікуючий засіб для рук

CES - це в основному гігантська чашка Петрі. Люди з усього світу прилітають на шоу незабаром після відвідування своїх сімей у пік сезону грипу, тож це, по суті, гігантський мультикультурний обмін вірусами. Дійте відповідно: Саніруйте руки регулярно, уникайте, коли це можливо, торкатися речей, до яких інші люди сильно торкаються (дверні ручки, клавіатури, термінали торгових точок тощо), і приймайте добавки, що підвищують імунітет, увесь тиждень, щоб бути в безпеці.

Портативні акумулятори

Зарядних станцій на CES ще менше, ніж у більшості аеропортів, тому чудова ідея зібрати додаткову батарею або дві, щоб випити, коли телефон або ноутбук почнуть розряджатися. Це щось незрозуміле, але це також те, про що ви дійсно не хочете забути

Закуски та вода

Їжа в конференц-центрі, як правило, досить жахлива. Це низька якість, але висока ціна, але майже завжди для нього існує довга черга. Якщо ви представник преси, ви можете отримати безкоштовний обід, якщо з’явитесь до прес-кіоску опівдні, але не сподівайтесь смачно поїсти та не заїжджайте більше ніж на хвилину запізнення. Обід іде швидко. Просто викиньте пару закусок і пляшку води у свою сумку перед тим, як вийти з готелю, і використовуйте їх, щоб приборкати себе, поки ви не зможете піти від конгрес-центру Лас-Вегаса, щоб знайти справжню їжу.

М’ятні дихання

Ви збираєтеся багато розмовляти з CES, і найкращий спосіб справити погане враження на всіх, кого ви зустрінете, - подути на них купу гарячого халітозу. Зроби собі (і всім іншим) послугу, упакувавши кілька монетних дворів - і коли ми говоримо монетні дворі, ми маємо на увазі монетні двори. Не гумка. Вам доведеться виплюнути жуйку, а спроба знайти смітник на виставковому поверсі - чудовий спосіб витратити 10 хвилин.

Серветки для обличчя

Ці речі є знахідкою, якщо ви плануєте бути перед камерою. Вони видаляють надлишки жиру, що не тільки допомагає уникнути блискучого чола, але й допомагає поту швидше випаровуватися зі шкіри, тим самим полегшуючи ваше тіло, щоб воно охололо.

Матеріали для виконання

Внесіть усі ці речі до свого списку справ, і ви заощадите собі багато часу:

Уникайте реактивного відставання

Якщо ви летите у Вегас з іншого часового поясу, настійно рекомендую скористатися програмою, наприклад Timeshifter, яка призначена для того, щоб вилікувати реактивне відставання кількома простими прийомами та краще підготувати ваше тіло до зривів. Ви хочете долучити свою A-гру до цього шоу, тому мінімізація сонливості є ключовим фактором.

Отримайте свій знак CES в аеропорту

Навколо Вегасу розкидані десятки місць вивезення значків CES, але ви можете заощадити купу часу та клопоту, якщо зупинитесь в одному з численних місць прийому в міжнародному аеропорту МакКаран. Зазвичай вони знаходяться біля місця для отримання багажу, біля вихідних дверей, які ведуть до лінії таксі.

Виставковий зал на CES Робін Бек / AFP через Getty Images

Завантажте програму

Минулі ітерації мобільного додатку CES були жахливими, але в наші дні це чудово. Це особливо корисно для навігації - особливо, якщо ви ще не знайомі з макетом шоу та як пересуватися між різними ринками.

Отримайте дозвіл на безпеку для вашої сумки

Якщо ви вперше проходите ретельний пошук сумки, коли ви проходите охорону, ви часто можете отримати наклейку, яка вказує, що вас перевірили, та сигналізувати іншим охоронцям, що вам не потрібно перевіряти кожен раз, коли ви входите нова будівля.

Вдарте про масажні стільці

Щороку на виставці CES неминуче існує якась фірма-крісло, яка створює гігантський басейн надзвичайно м'яких масажних крісел. Знайдіть цей басейн і викарбуйте кілька хвилин, щоб погрітися в ньому. Тільки намагайся не заснути!

Речей, яких слід уникати

Ніхто не ідеальний, але якщо ви можете уникнути наступних дій, ви не тільки полегшите своє життя - ви також покращите CES для всіх навколо вас.

Лінії таксі

Близько 200 000 людей відвідують це шоу, і більшість з них сідають на таксі, щоб дістатися з готелю до конференц-центру. Як такі, лінії жорстокі. Ви приїдете набагато швидше, якщо сідете на один із численних маршрутних автобусів, наданих Асоціацією споживчих технологій (CTA). У них є свої доріжки в конференц-центрі - і вони вільні.

Постріл героя натовпу CES 2019 CES

Принесення котячого мішка

Не робіть цього. Просто залиште це у своєму готельному номері. Ці речі сильно дратують усіх, хто йде позаду вас, і CTA фактично заборонив їм CES саме з цієї причини.

Повозитися в прогулянкових доріжках

У багатьох великих виставкових залах між кіосками є спеціальні прогулянкові смуги. У них навіть жовті лінії, тому вони схожі на маленькі шосе. Будь ласка, заради любові до всього святого, не просто стояти в них. Ви буквально блокуєте трафік.

Незахищений Wi-Fi

Про це слід говорити само собою, але хоча може бути спокусливо вилучити якийсь безкоштовний Wi-Fi від дурня, який не встановив захист паролем, підключення до невідомої та ненадійної мережі - це завжди погана ідея. Якщо ви не знаєте, хто працює в мережі, не підключайтеся.

Слідкуйте за нашим живим блогом, щоб отримати більше новин та анонсів CES.

Останні повідомлення