Як повернути екран на Chromebook

Поворот екрана Chromebook є частою проблемою, яка виникає, коли користувачі випадково використовують неправильні клавіші, а робочий стіл йде вбік. Це також зручна функція, коли ви кладете Chromebook на квартиру, щоб показувати вміст іншим, хто сидить навпроти столу, але все ж обертання екрана не завжди є бажаним варіантом. На щастя, повернути його назад легко.

Цей посібник показує, як обертати екран на Chromebook трьома способами, допомагаючи зробити так, щоб екран поводився так, як ти хочеш. Також описується, як використовувати функціональні клавіші для запобігання випадковому повороту екрана в майбутньому.

Подальше читання

  • Як записати екран на Chromebook
  • Як скопіювати та вставити на Chromebook
  • Як зробити скріншот на Chromebook

Використовуйте команду клавіатури

Клавіша оновлення клавіатури Chromebook Google

Це легко. Просто введіть наступну команду клавіатури, і екран повернеться за годинниковою стрілкою на 90 градусів:Ctrl + Shift + Оновити (F3)

Як зазначалося, клавіша Refresh замінює стандартну клавішу клавіатури F3. На Chromebook символ Refresh нагадує кругову стрілку, як показано вище. Ви знайдете клавішу вгорі та між клавішами 3 та 4 на клавіатурі.

Під час першого натискання комбінації клавіш ОС Chrome відобразить запит, щоб переконатися, що користувач справді хоче повернути екран, як показано нижче. Клацніть на Продовжуйте для підтвердження, і запит більше ніколи не з'явиться.

Запит на обертання екрана Chromebook Кевін Перріш / Цифрові тенденції

Пам’ятайте, що сенсорна панель Chromebook відповідає орієнтації екрана. Це означає, що якщо Полка розташована вздовж лівого краю екрана, горизонтальний рух тепер знаходиться зверху вниз на екрані, а не в бік.

Екран зберігає будь-яку поворотну орієнтацію - навіть після перезавантаження - поки користувач не натисне комбінацію клавіш. Єдиним винятком є ​​2-в-1, який замінить це налаштування в режимі планшета, якщо Автоповорот увімкнено.

Якщо ця команда на клавіатурі стає проблемою, її неможливо змінити. Однак користувачі можуть переключити клавіші верхнього рядка на стандартні функціональні клавіші на панелі налаштувань ОС Chrome. Після цього командам на базі ОС Chrome буде потрібно також клавіша пошуку. В цьому випадку:Ctrl + Shift + Search + F3

Chromebook Увімкніть функціональні клавіші Кевін Перріш / Цифрові тенденції

Ось як увімкнути функціональні клавіші:

Крок 1: Клацніть на Системний годинник, а потім - Передач у спливаючому меню. Це відкриє вікно налаштувань.

Крок 2: Виберіть Пристрій розташована зліва.

Крок 3: Виберіть Клавіатура розташована праворуч.

Крок 4: Клацніть на перемикач біля Розглядайте клавіші верхнього ряду як функціональні клавіші щоб увімкнути цю функцію.

Скористайтеся меню налаштувань

Chromebook Змінити орієнтацію екрана Кевін Перріш / Цифрові тенденції

Це довший маршрут. Єдина різниця тут полягає в тому, що користувачі можуть перейти до орієнтації на 270 градусів, не натискаючи комбінацію клавіатур.

Крок 1: Клацніть на Системний годинник, а потім - Передач у спливаючому меню. Це відкриє вікно налаштувань.

Крок 2: Виберіть Пристрій розташована зліва.

Крок 3: Виберіть Відображення розташована праворуч.

Крок 4: Клацніть на Стрілка вниз поруч з Орієнтація і виберіть 90, 180 або 270 градусів зі спадного меню.

Зверніть увагу, що це спадне меню затемнене під час використання Chromebook 2-в-1 у планшетному режимі. Поверніться до режиму ноутбука, щоб скористатися цією функцією, або вимкніть автоповорот у головному спливаючому меню ОС Chrome.

Відрегулюйте зовнішній дисплей

Зовнішня орієнтація дисплея Chromebook Кевін Перріш / Цифрові тенденції

Команда клавіатури також працює в цьому сценарії. Єдина відмінність полягає в тому, що курсор повинен знаходитись у розширеній області робочого столу (другий екран), щоб ОС Chrome знала, який екран користувач хоче переорієнтувати.

Маршрут налаштувань дещо відрізняється:

Крок 1: Клацніть на Системний годинник, а потім - Передач у спливаючому меню. Це відкриє вікно налаштувань.

Крок 2: Виберіть Пристрій розташована зліва.

Крок 3: Виберіть Відображення розташована праворуч.

Крок 4: Як показано вище, на кожному дисплеї є мініатюра, перелічена праворуч. Виберіть відповідну мініатюру, щоб отримати доступ до налаштувань другого дисплея. У цьому прикладі це телевізор LG.

Крок 5: Клацніть на Стрілка вниз поруч з Орієнтація і виберіть 90, 180 або 270 градусів зі спадного меню.

Останні повідомлення