Як використовувати Apple Clips на вашому iPhone або iPad

як користуватися яблучними кліпсами -Додаток Apple Clips спеціалізується на створенні відеокліпів, спеціально розроблених для спільного використання в соціальних мережах. Ви, мабуть, уже знайомі з Stories у Facebook та Instagram, але Apple Clips відокремлює їх у самостійний додаток, який є потужнішим та простішим у використанні. Додаток Apple створює прямокутні відеоролики, що ідеально підходить для спільного використання в часовій шкалі соціальних мереж.

Однак, як зазвичай із власними програмами Apple, компанія Clips не постачається з інструкцією з експлуатації. Незважаючи на те, що це досить інтуїтивно, можуть бути деякі речі, які не є очевидними. На допомогу ми підготували простий у користуванні посібник з використання Apple Clips, щоб ви могли перейти безпосередньо до створення чудових кліпів.

Завантажте кліпи для iOS

Ознайомтеся з нашими відгуками про Apple Clips 2.0 та всі новинки, які він пропонує для iPhone X.

Інтерфейс

як користуватися яблучними кліпсами -

Коли ви вперше відкриваєте Clips, він буде встановлений за замовчуванням для камери. Apple хоче, щоб ви робили невеликі відеокліпи, які в кінці будуть з’єднані. Якщо ви коли-небудь ділились історією у Facebook чи Instagram, то ви вже знайомі з цією концепцією.

Якщо ви користувач iPhone X, перед опцією "Камера" ви побачите додаткову функцію "Сцени".

Ви також можете переключитися з камери на бібліотеку, якщо ви хочете почати додавати звідти картинки, або ви можете використовувати плакати, щоб вставити слайди заголовка у своє відео. Не хвилюйтеся, адже пізніше ми покажемо вам, як користуватися плакатами.

Неважливо, чим ви ділитесь - це відео, плакати чи фотографії - ви мати утримувати велику червону кнопку, щоб записати її. Закінчивши запис, Clips додасть його до шкали часу. Ви можете записати відео, сфотографувати або додати відео чи фото з вашої бібліотеки. Незалежно від того, що ви додали, ви повинні утримувати червону кнопку, щоб записати це, і повідомити Кліпсу, як довго відтворювати відео або демонструвати фотографію.

Безпосередньо над великою червоною кнопкою ви побачите три піктограми. Значок ліворуч - це значок спалаху, торкніться його, щоб увімкнути або вимкнути спалах. У центрі ви побачите кнопку спуску камери, якою ви можете торкнутися, щоб зробити знімок. Значок праворуч означає перемикання камери, щоб ви могли перемикатися між фронтальною камерою або основною камерою на задній панелі вашого iPhone.

як користуватися яблучними кліпсами -

У лівій частині червоної кнопки ви знайдете піктограму "Живі заголовки", а праворуч - піктограма зірки, яка відкриває фільтри, мітки, наклейки та смайли.

Попередня Наступна 1 з 2 як користуватися кліпсами для яблук 2 інтерфейс iphone 3 1як користуватися яблучними кліпсами -

У верхній частині вікна програми ви побачите дві піктограми. У самому крайньому лівому куті у вас є піктограма, схожа на стопку файлів, і якщо ви торкнетесь цієї піктограми, ви побачите всі збережені раніше кліпи. Тут ви також можете видалити їх. Щоб видалити кліп, просто натисніть на нього один раз і торкніться піктограми кошика у верхньому правому куті.

У верхньому правому куті ви побачите піктограму музики, щоб вставити музику у кліп.

Найкращий спосіб зрозуміти, що роблять усі ці піктограми, - це зробити коротке відео, тож давайте копатись і робити кліп, щоб поділитися в соціальних мережах.

Створення кліпу

Сцени

як користуватися яблучними кліпсами -

Якщо ви власник iPhone X, ви побачите чотири варіанти. Варіант вкрай ліворуч називається Scenes. Камера TrueDepth на iPhone X ідентифікує ваше обличчя та тіло, вирізає його із заднього плану та переносить на іншу сцену. Це як записати відео перед зеленим екраном. Це не просто двовимірні плоскі зображення, а реальне середовище, яке обертається на 360 градусів. Здається, ти перебуваєш у цьому просторі. У них навіть є сцена зі Зоряних воєн, яка поміщає вас прямо всередину Тисячолітнього сокола.

Камера (відео)

як користуватися яблучними кліпсами -

Перше, що вам слід зробити, ценатисніть і утримуйте червону кнопку для запису короткого кліпу. Для цього прикладу ми скажемо: Це моя улюблена миша ». Це було просто! У нас є перший кліп на часовій шкалі.

Камера (фото)

Попередня Наступна 1 з 3 як користуватися кліпами для яблук камери фото 2як користуватися кліпсами для яблук фотокамера 2як користуватися кліпсами для яблук фотокамера 2 1

Значок кнопки спуску затвора дозволить вам зробити фотографію зі спалахом або без нього за допомогою фронтальної або задньої камери вашого телефону. Пам’ятайте, однак, фотографію не буде додано до хронології відразу. Після того, як ви зробите фото, вам доведеться утримуйте червону кнопку щоб додати фотографію на часову шкалу. Для цього утримуйте червону кнопку протягом п’яти секунд, а потім відпустіть. Тепер фотографія повинна бути частиною часової шкали, і ви можете перетягувати ці кліпи куди завгодно. Якщо ви хочете зробити ще одну фотографію, просто натисніть Повторити.

Бібліотека

Попередня Наступна 1 з 3 як користуватися бібліотекою камери для яблук 2як користуватися бібліотекою камери для яблук 2як користуватися бібліотекою камери для яблук 3 2

Користуватися бібліотекою дуже просто і дозволяє робити ці кліпи пізніше із відео та знімками, зробленими протягом дня. Як і раніше, ви вибираєте фотографію чи відео, які потрібно додати, а потімутримуйте червону кнопку додати його до шкали часу. Як довго ви хочете, щоб зображення чи відео були, вирішувати вам.

Майте на увазі, що коли ви тримаєте червону кнопку запису, ви також можете поговорити, щоб додати свій голос.

Навіть якщо ви додаєте відео з бібліотеки, ви все одно можете розмовляти, натискаючи червону кнопку. Якщо оригінальне відео звучить, не хвилюйтеся, ми покажемо вам, як його вимкнути, у наступному розділі.

Редагування хронології

Після того, як ви додали кілька відео та зображень, настав час трохи їх відредагувати. Коли ти натисніть на кожен кліп, ви побачите шість піктограм безпосередньо над кліпами.

  • Значок "Живі заголовки": Це буде працювати лише на кліпі, що має аудіо. Він прослуховуватиме те, про що йдеться у кліпі, і накладає слова зверху на кліп різними ефектами.
  • Піктограма ефектів: використовуйте його, щоб додати різні фільтри та смайли.
  • Значок вимкнення звуку: використовуйте його, щоб вимкнути звук кліпу.
  • Значок Видалити: використовуйте його для видалення кліпу.
  • Піктограма обрізки: дозволяє вирізати кліп на потрібну довжину.
  • Піктограма збереження: кліп зберігається безпосередньо у вашій бібліотеці фотографій.

Додавання ефектів, фільтрів та музики

Як уже згадувалося раніше, ви запускаєте режим редагування, якщо натискаєте будь-який із кліпів, дозволяючи обрізати, видалити або вимкнути звук кліпу. Однак ви також побачите три піктограми у верхній частині попереднього перегляду, які є живими заголовками, фільтрами та накладками.

Живі заголовки

Попередня Наступна 1 з 5 як користуватися яблучними кліпсами живими плитками 1 2як користуватися яблучними кліпсами живими плитками 2як користуватися яблуковими кліпсами живими плитками 3 2як користуватися яблуковими кліпсами живими плитками 4 2як користуватися затискачами для яблук живими плитками 5 2

Значок спливаючої підказки - це живі заголовки, і він намагатиметься зрозуміти, про що ви говорите, і писати текст під час розмови. Іноді це помиляється. Потім відредагуйте текст, відтворіть і призупиніть кліп торкніться слів у вікні попереднього перегляду. Це відкриє текстовий редактор. У нашому прикладі Кліпс неправильно зрозумів слово “миша”, тому ми просто змінили текст.

Ефекти

Ви також можете додати фільтри, мітки, наклейки та смайли, торкнувшись значка "Ефекти". Піктограма ефектів - це піктограма, схожа на зірку.

Щоб уникнути повторень, потрібно пам’ятати єдине, що ви маніпулюєте ярликами, наклейками та смайликами однаково. Ви можете переміщати їх за допомогою одного пальця, змінювати розмір / обертати / рухати двома пальцями, і якщо ви хочете будь-коли видалити будь-який з них, просто виберіть їх один раз, і ви побачите коло з X, до якого ви можете торкнутися видалити його.

Як ми вже говорили раніше, кліпи - це все про ту велику червону кнопку. Коли ви закінчите додавати всі свої наклейки, смайлики та наклейки, вам потрібно натисніть і утримуйте червону кнопку, щоб записати їх. В іншому випадку, коли ви натиснете кнопку Play, щоб переглянути ваш кліп, жоден з них не з’явиться.

Також не забудьте натиснути X ліворуч, щоб закрити панель ефектів, коли закінчите. Це поверне вас до головного вікна, де ви можете використовувати червону кнопку для запису кліпу з усіма нещодавно доданими мітками, наклейками та смайликами.

Ефекти працюватимуть на фотографіях та відео, які ви вже маєте у своїй бібліотеці або на шкалі кліпів, але якщо ви щось записуєте в прямому ефірі за допомогою камери, ви можете також використовувати ефекти під час запису. Зверніть увагу, що деякі ефекти вимагають великої кількості процесора, тому вам знадобиться iPhone 7 або новішої версії, щоб використовувати деякі з цих ефектів під час запису в режимі реального часу.

Фільтри

Розділ фільтрів має безліч ефектів, які ви можете накласти на кліп, який змінить кольори і навіть зробить це схожим на мальований мультфільм.

Етикетки

Редагуйте мітки, натискаючи на текст. Коли ви це зробите, клавіатура iPhone з’явиться і дозволить вам вводити все, що завгодно, у цій формі. Чим більше ви введете, тим менше буде тексту, щоб поміститися всередину фігури. Завершивши введення, торкніться Подати заявку у верхньому правому куті.

Наліпки

Ці анімовані наклейки дуже веселі. Кліпс включає наклейки від Pixar, Disney, Star Wars та кілька інших різноманітних наклейок.

Смайлики

Тут ви знайдете всі свої улюблені смайлики для iOS, лише пам’ятайте, що ви можете переміщати їх та змінювати розмір, як зазначено вище. Тож веселіться з цими!

Плакати

Попередня Наступна 1 з 3 як користуватися плакатами з кліпсами для яблук 1 2як користуватися плакатами з кліпсами для яблук 2як користуватися плакатами із кліпсами для яблук 3 2

На головному екрані ви можете вибрати між сценами (iPhone X), камерою, бібліотекою або плакатами. Ці плакати схожі на титульні слайди. Деякі з них анімовані, а деякі є для того, щоб ви могли змінити текст та налаштувати своє відео. Щоб змінити текст натисніть на нього і клавіатура з’явиться. Коли закінчите, торкніться Подати заявку у верхньому правому куті.

Деякі плакати, такі як плакат "Зоряні війни", не дозволяють змінювати текст, але в будь-якому випадку, як і в усьому в "Кліпах" постривай червоною кнопкою, щоб записати, як довго ви хочете, щоб плакат був, і Кліпси зробить його частиною вашої хронології.

Додавання музики

Попередня Наступна 1 з 4 як користуватися кліпами для яблук 2 музика 1як використовувати яблучні кліпи 2 музика - -як користуватися яблуковими кліпами 2 музика 3як користуватися яблуковими кліпами 2 музика 4

Щоб додати музику, переконайтеся, що ви перебуваєте в режимі шкали часу. Потім виберіть музика значок у верхньому правому куті. Ви можете додати музику, збережену на вашому iPhone, але якщо ви ділитеся відео на YouTube та інших платформах соціальних медіа, які можуть блокувати захищену авторським правом музику, ви також можете вибрати одну з багатьох пісень, доступних у програмі. Вибравши пісню, відтворіть весь кліп, щоб побачити, чи сподобалась вам вона. Щоб застосувати вибрану пісню, просто натисніть Подати заявку у верхньому правому куті.

Спільний доступ до ваших кліпів

Попередня Наступна 1 з 2 як користуватися кліпсами для яблук 2 поділитися 1як використовувати яблучні кліпи 2 поділитися - -

Щоб поділитися кліпом, торкніться значка Поділитися піктограмою у правому нижньому куті. Тут ви можете поділитися кліпом через Instagram, Facebook та кілька інших платформ.

Тепер, коли ми вже ознайомилися з основами Apple Clips, ви можете вийти, спробувати і поділитися своїм днем ​​із родиною та друзями.

Ви все ще на паркані щодо iPhone X? Ознайомтеся з нашим повним оглядом iPhone X і про те, як зробити ідеальне селфі в портретному режимі за допомогою нової камери TrueDepth.

Оновлення: ми оновили цю статтю, щоб показати всі нові зміни в Apple Clips 2.0.

Останні повідомлення