NASA виявляє, скільки людей подали заявки, щоб стати космонавтом

Нещодавній заклик НАСА до астронавтів призвів до того, що вражаючі 12 тисяч людей висунули своє ім'я, а успішні кандидати були безпосередньо пов'язані з амбіційними місіями космічного агентства "Артеміда" на Місяць і за її межами.

"Ми вступили в сміливу нову еру досліджень космосу за допомогою програми" Артеміда ", і ми раді бачити так багато неймовірних американців, які подають заявку на приєднання до нас", - заявив на цьому тижні адміністратор NASA Джон Бріденстайн. "Наступний клас астронавтів покоління Артеміди допоможе нам вивчити більше Місяця, ніж будь-коли раніше, і приведе нас до Червоної планети".

На початку березня космічне агентство розпочало свій останній раунд набору персоналу, що призвело до другої за кількістю претендентів в історії. Найбільше, що було коли-небудь отримано, - 18 300 у 2019 році, але цього разу вимоги були трохи жорсткішими, імовірно, це вплинуло на цифри.

Цифри вказані: понад 12 000 з вас подали заявку на #BeAnAstronaut!

Це нове покоління #Artemis @NASA_Astronauts допоможе нам дослідити Місяць, готуючись до Марса. Ми представимо новий клас влітку 2021 року: //t.co/DNEIVb5TPw pic.twitter.com/gVsa4Y7VAJ

- NASA (@NASA) 1 квітня 2020 р

З часу свого першого набору в 1960-х роках НАСА відібрало загалом 350 людей, які навчатимуться кандидатами в космонавти для своїх все більш складних космічних місій.

Наразі в ньому працюють 48 чоловіків і жінок, які працюють повністю підготовленими астронавтами, а новий пристрій призначений для роботи в якості екіпажу на борту космічних кораблів, які прямують до різних напрямків, повідомило NASA.

Успішні кандидати для останнього прийому приймуть участь у дворічному початковому навчанні навичок, яке охоплюватиме космічні прогулянки, робототехніку та системи космічних кораблів, а також навички експедиційної поведінки, такі як керівництво та робота в команді.

Найближчим часом нещодавно кваліфіковані дослідники космосу могли б здійснити запуск на американських ракетах і космічних кораблях, що прямують до Міжнародної космічної станції в 250 милях над Землею, а також на Місяць у 2024 році. Забігаючи вперед, перша в історії місія на Марсі може бути на картках у 2030-х роках, заявило NASA.

Ен Ремер, менеджер комісії з відбору астронавтів і директор з управління персоналом космічного центру Джонсона, зазначила, що американське космічне агентство має "великий вибір заявників на вибір", додавши: "Завжди дивно бачити різноманітність освіти, досвіду та навички, які представлені у наших заявників [і ми] раді розпочати перегляд заявок на космонавтів, щоб визначити наступний клас кандидатів у космонавти ».

Останні повідомлення