Як видалити свою діяльність у пошуку графіків Facebook

Видаліть свою історію Facebook

У Facebook Graph Search вас чекає неприємний сюрприз. Чи знали ви, що можете переглянути всі свої пошукові запити у Facebook (та інші дії)? Ці заходи збережені в історії все, що ви робите на Facebook, до найдрібніших деталей. У деяких випадках ці дані сягають лише кількох років або навіть кількох місяців - але це все одно жахливо, правда? Отож, завдяки пошуку графіків Facebook, яке розповсюджується на більшу кількість користувачів та заохочує до пошуку майже будь-чого, у нас є мінімум, як видалити цей журнал, щоб він ніколи не бачив світ.

Клацніть на “Журнал активності”

кнопка журналу активності facebook - -

Якщо натиснути кнопку «Журнал активності» у верхньому правому куті вашого профілю Facebook, поруч із піктограмою шестірні, це переведе вас прямо на сторінку активності у Facebook.

Допоміжна довідка: Як висвітлити діяльність “Включити лише мене”

facebook включає лише мене діяльність

Це важливо, тому вибачте за короткий тангенс. Якщо ви встановите прапорець «Включити лише мене», який також можна знайти у верхньому правому куті сторінки журналу активності, ви помітите, що всі ваші пошуки та інші дії, позначені піктограмою замка, поверхня серед інших ваших дій. За замовчуванням дії “Включити лише мене” за замовчуванням приховані у вашому журналі, включаючи ваші пошукові запити.

Клацніть на “Більше”, щоб відкрити більше параметрів фільтрів

Журнал активності Facebook більше

Тепер, щоб видалити історію своєї діяльності, ви можете пройти вниз по списку і відмовитись від людей, на відміну від вмісту, і видалити публікації. Або якщо ви просто дуже стурбовані позбавленням будь-яких слідів пошукових термінів, які ви підключили до Facebook, існує єдине рішення для видалення всіх пошукових запитів одним махом (ми до цього дійдемо миттєво) .

У стовпці ліворуч у розділі Журнал активності натисніть "Більше", де написано "Фотографії", "Подобається" та "Коментарі", щоб розгорнути та відкрити додаткові параметри фільтру.

Клацніть на "Пошук"

пошук в журналі журналу активності на Facebook

Внизу цього розділу над опцією "Менше" ви знайдете піктограму з написом "Пошук". Клацніть на це.

Очистити пошук

активність у facebook чіткий пошук -

Зараз ми майже закінчили. У верхньому правому куті сторінки, де перераховані всі ваші пошукові терміни, ви знайдете опцію з написом "Очистити пошук". Знову натисніть на цю опцію.

Якщо ви його ще не знайшли, варіант можна знайти трохи вище місяця та року.

Підтвердьте Очистити пошук

активність на facebook чітке підтвердження пошуку

Коли ви натискаєте "Очистити пошукові запити", у Facebook з’явиться вікно підтвердження із запитом, чи дійсно ви хочете видалити історію своїх пошуків. Підтвердьте, натиснувши кнопку «Очистити пошук». Але перш ніж натискати та стирати історію пошуку, можливо, вам захочеться почути Facebook - хоча рішення остаточно залежить від вас.

У соціальної мережі є поважна причина, хоч запитати двічі, і це пов’язано з пошуком графіків. Результати пошуку в графіку Facebook тісно пов’язані з вашою історією попередніх пошукових запитів, і це пов’язано з тим, що з кожним пошуковим запитом Facebook отримує кращі уявлення про ваші пошукові звички, а це означає, що з часом соціальна мережа може краще адаптувати результати пошуку для ти. Якщо в підсумку ви видалите запис про свої пошуки, Facebook повинен починати з нуля і, мабуть, не зможе забезпечити кращих результатів. Але це лише незначні незручності для спокою.

Порожня історія пошуку

Пошук активності в Facebook видалено

Якщо ви вирішили очистити свої пошукові запити, вуаля, ви закінчили, і вас має привітати порожня сторінка історії пошуку, яка чекає, щоб її знову заповнили. Тепер ви будете знати, як очистити свою історію наступного разу.

Тепер, якщо ви дійсно стурбовані своєю приватністю, ви завжди можете назавжди видалити свій обліковий запис Facebook назавжди.

Останні повідомлення