Кухня «зроби сам»: як придбати та встановити сміттєзвалище

Встановіть утилізацію сміття

Багато американських будинків використовують сміття, оскільки вони покладаються на машину для подрібнення залишків їжі. Це допомагає уникнути засмічення труб та пошкодження сантехніки. Утилізація сміття працює за допомогою відцентрової сили, щоб змусити частинки їжі потрапити в подрібнювач. Insinkerator пояснює, як всупереч загальноприйнятій думці, у типовому сміттєвому майданчику не використовуються леза, а сколіше шліфувальне кільце, яке практично зріджує продукти. Потім зріджена їжа стікає по вашій каналізації до водоочисної станції або до вашої септичної системи.

Коли ви звикли використовувати утилізацію, життя без нього може бути важким. Іноді утилізація сміття помирає від старості, іноді люди кладуть неправильні предмети в раковину, і це вбиває машину, а деякі агрегати гинуть з інших причин. Якою б не була причина того, що ваше сміттєзвалище потребує заміни, ми можемо допомогти.

У нашому посібнику з монтажу сміттєпроводу містяться вказівки щодо заміни непрацюючої утилізації, поради щодо вивезення сміття, а також наші рекомендації щодо найкращих вивезень сміття, які ви можете придбати у 2018 році.

Речі, які вам знадобляться

 • Нове вивезення сміття
 • Шпаклівка водопровідника
 • Молоток
 • Викрутка
 • Екзакто-ніж
 • Відро
 • Дрантя

Як встановити сміттєзвалище

Крок 1а: Огляньте свій старий пристрій та оберіть новий утилізатор. Загляньте під свою раковину та зауважте розмір та напругу поточної утилізації, її кінську силу, спосіб її підключення та скільки місця у вас для нового блоку. Дивлячись на свою стару машину, розумно також подумати про її продуктивність (коли вона була функціональною) і запитати себе: чи був цей пристрій достатньо потужним, чи мені потрібно більше енергії? Якщо ви вважаєте, що вам потрібна більш потужна машина, ви можете розглянути агрегат з більшою потужністю. Plumbing Pro рекомендує одиницю в половину кінських сил (HP) для легкого використання, три чверті HP для звичайного домашнього використання та одну HP для важкого домашнього або легкого комерційного використання. Якщо у вас обмежений простір чи інші обмеження, обов’язково враховуйте ці фактори, купуючи нове сміття.

Встановіть сміттєзвалище

Ось декілька найкращих утилізацій, які ви можете придбати у 2018 році

 • Сміття для безперервного подавання сміття King-of Legend Series L-2600 1/2 HP: 71 долар на Amazon
 • Компактне вивіз сміття Insinkerator Evolution 3/4 HP: 199 доларів на Amazon
 • Утилізація сміття Moen GXS75C серії GX 3/4 HP: близько $ 139 на Amazon
 • Insinkerator Evolution Excel Побутове сміття 1 HP: 349 доларів на Amazon

Крок 1b: Вимкніть електрику. Вимкніть електрику на вимикачі, щоб уникнути ураження електричним струмом під час зняття та встановлення утилізації.

Крок 2: Від'єднайте зливний кронштейн та трубку посудомийної машини від старого блоку. Утилізаційні агрегати, як правило, з'єднані з двома різними "трубами" під раковиною - зливним кронштейном і трубкою посудомийної машини. Зливний кран - це місце, де відходи залишають утилізацію, і зазвичай це схоже на пластикову ПВХ-трубу. Трубка посудомийної машини, як правило, є більш тонкою трубою. Покладіть під цю ділянку рушник або відро, щоб вловити воду, що падає, і від'єднайте обидві ці труби від пристрою. Обов’язково збережіть усі зняті затискачі або кріплення.

Крок 3a: Вийміть старий пристрій. На даний момент ваша стара утилізація повинна бути підключена лише до зливу раковини та електрики. Підтримуйте пристрій рукою знизу і крутіть машину проти годинникової стрілки, доки вона не від’єднається від монтажного вузла. Після від'єднання пристрою від раковини зніміть електричну панель та від'єднайте електричну проводку.

Крок 3b: Від'єднайте монтажний вузол. Ослабте болти або гвинти на монтажному вузлі. Потім відкрутіть фіксуюче кільце за допомогою викрутки. Знявши кільце, просуньте старий злив через поглиблення і вийміть стару конопатку ножем для масла або ножем Exacto.

Крок 4: Підготуйтеся до встановлення нового блоку. Витріть будь-яку воду і почистіть місце під раковиною. Уважно та уважно прочитайте інструкції з експлуатації нового вивезення сміття. Хоча більшість вивезень сміття мають подібні інструкції з установки, кожна машина матиме деякі відмінності. Також непогано організувати та позначити деталі для вашої нової машини, щоб ви не шалено шукали деталь, поки ваша половина під раковиною тримає сміття.

Крок 5: Встановіть обладнання для нового видалення. Спочатку розкачайте «черв’яка» із шпаклівки для сантехніків, яка має ширину близько однієї четвертої дюйма і довжину близько однієї фути. Акуратно укладіть шпаклівку по всьому периметру зливу раковини, а потім покладіть новий стік на поверхню вашої шпаклівки. Покладіть ганчірку поверх вашої каналізації, а потім встановіть свою нову утилізацію поверх ганчірки, щоб утримувати ваш каналізацію на місці, коли ви підключаєте новий монтажний вузол.

Монтажний вузол для вашого нового блоку повинен з'єднуватися аналогічно тому, який ви щойно зняли. Вам потрібно встановити шайбу та резервне кільце на злив, а потім стопорне кільце. Коли ви встановите стопорне кільце на місце (що може бути важко, перегляньте наші поради, якщо у вас виникли проблеми), затягніть гвинти або болти на місці. Як тільки монтажний вузол стане гарним і щільним, вийміть ганчірку та утилізацію з вашої раковини та видаліть надлишки шпаклівки навколо нового стоку.

Крок 6a: Встановіть нову електричну. Вийміть електричну пластину зі свого утилізації та огляньте проводку. Підключіть відповідні дроти (білий до білого, а чорний до чорного), а потім закріпіть їх дротяними кришками. Підключіть чорний провід до зеленого гвинта на утилізації, а потім замініть електричну пластину.

Крок 6b: Підготуйте утилізацію для підключення. Область нового утилізатора, де з’єднується трубка посудомийної машини, може бути заблокована гумою або пластиком. Це тому, що деякі люди вирішили не підключати свою посудомийну машину до свого утилізації. Якщо ви плануєте підключити посудомийну машину, використовуйте молоток і викрутку, щоб вибити блокатор.

Крок 7: Встановіть нову утилізацію. Надійно тримайте утилізатор і прикрутіть його до монтажного вузла за годинниковою стрілкою, доки він не зафіксується. Можливо, вам доведеться повозитись у зборі, щоб правильно встановити його на місце. Іноді допомагає використовувати викрутку, щоб утримувати вузол на місці, поки ви повертаєте утилізатор. Після встановлення утилізатора підключіть зливний кронштейн, а потім кронштейн посудомийної машини. Обов’язково застосуйте будь-які затискачі, щоб ваші з’єднання були надійними.

Крок 8: Перевірте свої з’єднання. Заткніть раковину зливною пробкою, увімкніть воду і дайте раковині наповнитися. Потім вийміть пробку, дайте всій цій воді стекти і перевірте, чи немає витоків під раковиною. Повторіть цей процес принаймні один раз, щоб переконатися, що всі ваші з’єднання надійно захищені та герметичні. Після цього знову увімкніть живлення та запустіть утилізацію.

Поради

 • Підключаючи стопорне кільце, намагайтеся не відокремлювати кільце, оскільки воно може не повернутися до своєї нормальної форми. Натомість спробуйте покласти кільце одночасно по одній стороні та попросіть допомогти іншу особу, утримуючи шайбу та резервне кільце на місці під час встановлення стопорного кільця.
 • Уникайте потрапляння жиру чи жиру в утилізацію, оскільки це може пошкодити машину або сантехніку.
 • Уникайте використання у своєму розпорядженні агресивних хімічних речовин, таких як відбілювачі або сильні засоби для очищення зливів. Харчова сода, лимон, лайм і навіть кубики льоду допоможуть очистити машину, не пошкодивши її, як суворий прибиральник.
 • Якщо ви встановлюєте нову утилізацію з нуля, радимо зв’язатися з електриком, щоб отримати допомогу в електромонтажних роботах. Залежно від вашої місцевості, вам також може знадобитися отримати дозволи.

Останні повідомлення