Подивіться, як NASA готує наступну місію на Місяць, яку здійснює екіпаж

Якщо ви випадково вирушаєте в похід поблизу озера Сіндер, штат Арізона, і бачите, як пара астронавтів у всьому одязі катається на місячному марсоході, то ні, ваші очі вас не обманюють.

Завдяки своєму унікальному ландшафту НАСА використовує місце для підготовки астронавтів до своєї першої місії на Місяць за більше ніж п’ять десятиліть, яка побачить першу жінку та наступного чоловіка, що ступили на місячну поверхню.

NASA показало пару своїх майбутніх космічних мандрівників, які проходять навчання на озері Cinder в новому відео, розміщеному на цьому сайті цього тижня.

Відео пропонує цікаве уявлення про те, як космічне агентство готується до своєї амбіційної місії на Місяці Артеміда, яка має відбутися до 2024 року.

"Підготовка до дослідження поверхні Місяця виходить далеко за рамки проектування та побудови безпечних космічних кораблів та скафандрів", - сказали в космічному агентстві. "НАСА також має забезпечити мобільність наземних транспортних засобів та костюмів, необхідну для занять наукою, а також те, що астронавти мають необхідні інструменти для ідентифікації та забирання зразків гірських порід та грунту".

NASA заявляє, що витрачає багато часу на навчання своїх астронавтів, пов'язаних з Місяцем, геології, практикуючи наукові методи в місцях на Землі, які нагадують місця, які вони будуть відвідувати на Місяці.

"Все це робиться для того, щоб встановити довготривалу присутність на Місяці та допомогти відповісти на деякі видатні наукові питання про історію Землі та Сонячної системи", - говорить НАСА.

Коли вони прибудуть, космонавтам буде доручено дослідити місячний Південний полюс. Однак для відвідування людиною це місце може запропонувати великі ресурси, корисні для створення постійної бази астронавтів на Місяці, яка також може виступати в ролі сходинки для місій на Марсі.

Кеслі Янг, вчений-планетатор NASA, каже, що ресурси можуть допомогти нам "робити такі речі, як створення питної води [і] створення ракетного палива для запуску астронавтів назад на Землю", додаючи: "Використовуючи потужність землі, ми будемо здатні допомогти космонавтам встановити цю довгострокову стійку присутність ".

NASA співпрацює з низкою приватних підрядників - серед них SpaceX та Blue Origin - з метою створення необхідного обладнання для втілення місії Artemis.

Часу не вистачає, але в недавньому інтерв'ю (зверху) астронавт Крістіна Кох, яка нещодавно побила рекорд найдовшого єдиного безперервного перебування в космосі для жінки на 328 днів, сказала Digital Trends, що NASA може "абсолютно" досягти "сміливого" мета ”повернення людей на Місяць до 2024 року.

Останні повідомлення