Як налаштувати батьківський контроль на PlayStation 4

Для батьків з’ясування того, як слідкувати за ігровим харчуванням дитини, може стати важким горіхом. Протягом багатьох років розробники та видавці відеоігор беруть участь у рейтинговій системі, створеній Радою з оцінок розважального програмного забезпечення, яка має на меті утримувати насильницький вміст та вміст для дорослих від рук дітей. Але коли цифрові завантаження, PlayStation Vue та інший потоковий відеовміст, онлайн-відтворення та вміст, створений користувачами, стають основними для PlayStation 4, батьки мають більше хвилюватися, ніж просто те, чи включає вміст гри кров або секс.

Знаючи це, PlayStation 4 має безліч батьківських засобів контролю, які можуть допомогти вам керувати своїми дітьми, встановлюючи, якими іграми, програмами та функціями вони можуть і не можуть користуватися. Ось повний посібник із налаштування батьківського контролю для всього, що ваші діти можуть робити зі своїм PS4, від того, які ігри та фільми вони можуть дивитись, до того, що вони можуть робити в Інтернеті.

1. Налаштуйте облікові записи користувачів для кожної людини, яка використовує вашу PlayStation 4

PlayStation 4 дозволяє своїм користувачам створювати для себе конкретні облікові записи, які відстежують їхні ігри, дозволяють їм налаштовувати свій досвід роботи з PS4 та підключатися до мережі PlayStation, якщо вони мають обліковий запис PSN. Встановлення певних облікових записів для кожного гравця у вашому домогосподарстві - найкращий спосіб встановити різні батьківські засоби контролю для кожної людини. З окремими рахунками для кожної людини кожен гравець може мати унікальні обмеження. Наприклад, якщо у вас двоє дітей різного віку, один може мати доступ до ігор із певним типом вмісту, тоді як інший може грати лише в ігри, спеціально створені для маленьких дітей. Це також дозволяє налаштувати захищений паролем обліковий запис для дорослих із менш обмеженим обліковим записом користувача.

Найпростіший спосіб налаштувати обліковий запис користувача - з екрана входу при першому завантаженні PlayStation 4. Ви також можете отримати доступ до цього екрану, утримуючи кнопку PlayStation на контролері та вибравши “Switch User” або “Log Out”. Це поверне вас на екран входу, де ви можете вибрати опцію "Створити користувача", щоб додати новий обліковий запис користувача.

Дотримуйтесь вказівок на екрані, щоб додати аватар, прочитайте умови використання PlayStation, встановіть ім’я користувача та під’єднайтеся до мережі PlayStation, якщо цей користувач має обліковий запис. Процес досить простий, і після цього ви можете встановити певний батьківський контроль для кожної людини у вашому домі, яка використовує PS4.

налаштування входу як налаштувати батьківський контроль playstation 4

Якщо вам потрібно встановити пароль для облікового запису користувача, ви можете зробити це, увійшовши в цей обліковий запис і перейшовши в меню «Налаштування», потім «Налаштування входу», а потім «Керування паролем входу». На цьому екрані ви можете створити чотиризначний код доступу, який необхідний для входу до цього конкретного облікового запису користувача.

2. Зайдіть в меню «Налаштування» на головному екрані PlayStation 4

меню налаштувань як налаштувати батьківський контроль playstation 4

Меню "Налаштування" містить масу опцій для налаштування PS4 та налаштування його роботи.

батьківський контроль управління сім'єю як налаштувати батьківський контроль

Щоб обмежити, хто може користуватися PS4, що з ним робити і чи можна витрачати гроші на магазин PlayStation Network, виберіть меню «Батьківський контроль / Керування сім’єю». Це четвертий варіант зверху.

управління сім'єю, як налаштувати батьківський контроль

У меню батьківського контролю параметри блокування батьківських налаштувань PlayStation 4 розділені на три області. Ви можете встановити обмеження для всієї консолі в меню «Системні обмеження PS4», створити параметри для кількох користувачів у вашій родині за допомогою меню «Управління сім’єю» та встановити батьківський контроль для певних облікових записів користувачів, вибравши їх окремо внизу сторінки екран.

3. Встановіть "Системні обмеження для PS4"

Обмеження системи PS4, як налаштувати батьківський контроль playstation 4

Меню системних обмежень PS4 має високорівневі елементи управління, які дозволяють встановлювати обмеження для всієї системи. Це потрібно використовувати лише в тому випадку, якщо вам потрібен лише один набір батьківського контролю, а не налаштування для кожного окремого користувача. Щоб отримати доступ до цього меню, вам потрібно буде ввести чотиризначний «пароль обмеження». Кодом за замовчуванням є “0000,” і ви можете скористатися меню "Системні обмеження", щоб встановити новий код, щоб ніхто інший не мав доступу до ваших налаштувань обмежень. Ось короткий опис варіантів системних обмежень:

Обмежити нові облікові записи: Ви можете заборонити консолі додавати нові облікові записи та дозволяти новим гравцям входити як гості. Це означає, що на PS4 можуть працювати лише ті облікові записи, які ви створили в системі до того, як увімкнути це налаштування, і які б не були їхні батьківські параметри.

веб - фільтр, як налаштувати батьківський контроль

Веб-фільтр: Ця опція дозволяє додавати фільтри вмісту до веб-браузера PS4, але вимагає придбання підписки на фільтри для магазину PlayStation 4. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб побачити, які фільтри доступні та що вони роблять. Один спеціально спрямований на те, щоб заборонити веб-сайтам для дорослих бачити їх у браузері, а інший - це підписка на захист, яка захищає від шкідливих сайтів та шкідливого програмного забезпечення.

батьківський контроль за замовчуванням як налаштувати батьківський контроль

Батьківський контроль за замовчуванням:Якщо ви не хочете вимкнути можливість входу в систему гостей як гостя або створення нових облікових записів користувачів на своєму PS4, ви можете скористатися налаштуванням «Батьківський контроль за замовчуванням», щоб налаштувати можливості нових власників облікових записів та гостей. Це найшвидший і найпростіший спосіб встановити загальний батьківський контроль для кожного, хто створює обліковий запис звідси. Ви можете встановити "віковий рівень" для ігор, Blu-ray та DVD, який обмежить вміст для дорослих для обох. Ви також можете обмежити доступ до PlayStation VR і вбудованого веб-браузера PS4 для нових облікових записів.

Ці налаштування, однак, не впливають на облікові записи, які вже існують на PS4, тому раптом це не зупинить вас від можливості грати в ігри чи переглядати фільми - обмежуватимуться лише новостворені облікові записи або гостьові рахунки.

Тимчасово вимкніть обмеження для PS4: Цей елемент керування дозволяє вимкнути системні обмеження, не вимагаючи великих клопотів. Ця кнопка вимикає всі обмеження, повертаючи ваш PS4 до його необмеженого стану за замовчуванням. Клацніть ту саму кнопку ще раз, щоб миттєво знову ввімкнути всі встановлені обмеження такими, якими вони були.

Змінити код обмеження системи:Останній параметр на цьому екрані - «Змінити код обмеження системи». Це дозволяє встановити чотиризначний PIN-код, необхідний PS4, перш ніж можна буде вносити будь-які зміни в системні обмеження та для будь-яких обмежень облікового запису користувача, які ви встановлюєте індивідуально. Використовуйте це для додаткової безпеки, щоб зупинити тих, кого ви не хочете возити з батьківським контролем та налаштуваннями обмежень вашого PS4.

4. «Управління сім’єю»

Меню «Управління сім’єю» дозволяє надати членам вашої родини доступ до вашого облікового запису PlayStation Network, але з цим доступом, прив’язаним до їх власних облікових записів користувачів на PlayStation 4. Ви можете використовувати Family Management, щоб дати своїм дітям можливість грати в ігри онлайн використовуючи власні акаунти разом із такими речами, як їх власні списки друзів. Це також відкриває вам двері для встановлення та / або обмеження функцій PlayStation Network, якими вони можуть користуватися під час гри в Інтернеті, включаючи придбання цифрових ігор та доступ до соціальних функцій.

Примітка. Щоб змінити ці налаштування, вам потрібно знати своє ім’я користувача та пароль PlayStation Network для входу.

На екрані "Керування сім'єю" ви можете встановити облікові записи користувачів на PS4 як "членів сім'ї", що дає їм доступ до вашого акаунта PSN. Ідея полягає в тому, що кілька членів сім'ї, що використовують один і той же PS4, не збираються підписуватися на кілька облікових записів PSN, тому визначення членів сім'ї дозволяє встановити, яким користувачам доступний PSN у вашій системі.

На екрані «Керування сім’єю» ви також можете встановити вік кожного користувача, визначивши, які користувачі представляють дітей, а які дорослі. Тоді в дитячих облікових записах ви зможете встановити батьківський контроль в Інтернеті, який обмежує можливості ваших дітей в Інтернеті. Призначення користувачів обліковими записами “Батьків / Опікунів” надає цим обліковим записам можливість змінювати також батьківські та системні обмеження, за умови, що вони мають пароль системних обмежень, який ви встановили раніше.

5. «Батьківський контроль»

Щоб надати певному користувачеві унікальний набір обмежень, ви можете встановити батьківський контроль для кожного окремого користувача в меню «Батьківський контроль / Керування сім’єю». Під параметрами для "Обмеження системи PS4" та "Керування сім'єю" ви побачите список усіх облікових записів користувачів на PS4. Виберіть обліковий запис, який ви хочете обмежити, щоб отримати доступ до його індивідуального екрана батьківського контролю.

Індивідуальний батьківський контроль на основі користувачів надає ті самі параметри, що і батьківський контроль за замовчуванням у меню “Системні обмеження”. Ви можете встановити вікові рівні, щоб обмежити доступ до зрілих ігор та відеовмісту. Ви також можете заборонити доступ до веб-браузера PlayStation та PlayStation VR.

Якщо ви підключили обліковий запис користувача до облікового запису PlayStation Network через меню «Керування сім’єю», у вас також будуть можливості обмеження певних функцій та вмісту в Інтернеті:

Спілкування з іншими шарами: Це загальне налаштування відключає всі голосові чати та обмін повідомленнями між вашою дитиною та іншими онлайн-гравцями, включаючи їхніх друзів із PlayStation Network. Є лише два налаштування: спілкування може бути або «дозволеним», або «не дозволеним».

Перегляд вмісту, створеного іншими гравцями:Ця програма контролює, чи зможе дитина переглядати відео, зображення або текст, які інші гравці створюють та діляться ними через мережу PlayStation. Цей параметр включає трансляції Twitch, якими користуються в мережі PlayStation Network, та текст у профілях користувачів гравців. Як і налаштування зв'язку, його можна встановити як «дозволено» або «заборонено».

Вікова фільтрація для вмісту в Інтернеті:Залежно від віку, який ви встановили для облікового запису дитини, цей параметр обмежить певні онлайн-функції для ігор. Це також запобіжить появі певних ігор та іншого вмісту під час пошуку в PlayStation Store, залежно від рейтингу вмісту, наданого Американською кіноасоціацією, рейтинговою комісією з розважального програмного забезпечення або батьківськими рекомендаціями. Вікову фільтрацію можна встановити на «увімкнено» або «вимкнено».

Щомісячний ліміт витрат:Якщо ви хочете дозволити своїй дитині купувати ігри в PlayStation Store через свій обліковий запис, ви можете встановити ліміт витрат за допомогою цієї опції. Існує кілька варіантів від 0 до 300 доларів, а також необмежена установка. Облікові записи з обмеженням витрат можуть отримувати доступ лише до грошей, вже доданих до вашого гаманця PlayStation Network: вони не можуть залучати гроші із збереженої кредитної інформації. Рахунок, призначений як “Family Manager”, повинен додати гроші до гаманця з кредитної картки, дебетової картки або рахунку PayPal заздалегідь, щоб ці рахунки могли витратити.

Останні повідомлення