PewDiePie призупинено з Twitter після твіту жарту ISIS

pewdiepie twitter ban 3 970x647 cЗірка YouTube PewDiePie була тимчасово вимкнена з Twitter у вівторок після твіту жарту про групу "Ісламська держава".

PewDiePie описує цей провал у новому відео на YouTube, яке вже набрало понад півмільйона переглядів. У кліпі бачиться, як інтернет-зірка критикує платформу та соціальні медіа загалом, стверджуючи (досить красномовно), що це робить людей "відсталими".

За даними PewDiePie, проблема почалася після того, як він вирішив не підтвердити себе, додавши піктограму глобуса поруч зі своїм іменем у Twitter, а багато його шанувальників пішли за цим прикладом. Потім пародійний акаунт новин написав у Твіттері очевидно фейкову історію, в якій стверджується, що PewDiePie втратив підтвердження в Twitter через "підозру у стосунках з ІДІЛ".

Через якусь незбагненну логіку PewDiePie (справжнє ім’я Фелікс К’єлберг) вирішив ретвітити фейкову історію. Потім він поділився оригінальним твітом, в якому стверджував, що і він, і його колега-ютубер JackSepticEye (так, усі вони мають безглузді імена - іди, малюйся) приєдналися до ІС.

Twitter, який на своїй платформі розгорнув діяльність, пов’язану з Ісламською державою, ненадовго закрив рахунок Кельберга. Коли його профіль був відновлений, йому не вистачало мільйонів прихильників, повідомляє Engadget. Здається, це теж зараз виправлено.

Twitter відмовився коментувати міркування, пов’язані із забороною, заявивши, що не “коментує окремі акаунти з міркувань конфіденційності та безпеки”.

Тільки К’єлберг знає, чому він вирішив твітувати те, що зробив. Реакція колег-користувачів Твіттера неоднозначна, деякі припускають, що це жартівливий трюк, а інші кажуть, що це було на поганий смак. Однак антисоціальні висловлювання YouTuber не звучать правдиво, оскільки він створив свою величезну кількість послідовників - і багатство - в Інтернеті.

Якщо К’єлберг все-таки передумає щодо неглибокої перевірки, він може просто попросити його відновити. Його величезні підписки (7,5 мільйона підписників та кількість) означають, що Twitter, ймовірно, зобов’яже

Останні повідомлення