Як розблокувати літаючий автомобіль у Rage 2

Так само, як в оригіналі Лють, нещодавно випущенийЛють 2 створений у пост-апокаліптичному відкритому світі, але завдяки збільшенню потужності сучасних систем Id Software та Avalanche Studios значно збільшили світові розміри. Ви можете дослідити пішки або скористатися наземним транспортом, але якщо ви хочете обійтись Лють 2 швидко та ефективно, ви захочете якомога швидше взяти в руки літаючий транспортний засіб. На щастя, ми тут, щоб показати вам, як розблокувати літаючі машини Лють 2 так ви зможете максимально використати пустир і кинути витрачати час.

1. Підніміться з доктором Квасіром

Існує безліч різних способів розблокування транспортних засобів Лють 2, в тому числі просто їх викрасти, але для літаючого гірокоптера "Ікар" вам доведеться попрацювати на ногах.

Після того, як ви виконаєте початкову місію гри і будете відправлені у світ, вам дадуть три пункти призначення для трьох окремих ключових персонажів. Одним із них є доктор Квасір, який знаходиться на західній стороні карти.

У вас є світова діяльність, пов’язана з вашим “рівнем” з Квасіром, і вона з часом поступово зростатиме. Щоб розблокувати Ікар, ваш рівень з Квасіром повинен бути на рівні 7.

Три основні заходи, які вам потрібно буде виконати, щоб підняти свій рівень з доктором Квасіром, - це розблокування Ковчегів, пошук мертвих Рейнджерів та знищення метеоритів Фельтрітів. Вам навіть не потрібно спочатку говорити з Квасіром, перш ніж починати їх виконувати - ви можете розблокувати гірокоптер перед тим, як відвідати його.

2. Виконайте цілі пошуку та відновлення

Ковчеги розкидані по всьому відкритому світу, і коли ви натрапите на нього, він з’явиться на ігровій карті. Убийте всіх ворогів, що оточують Ковчег, підійдіть до його дверей і використовуйте свою здатність Фокусу, поки він не відкриється. Усередині ви отримаєте винагороду, як зброю чи нові здібності, і це додасть приємного досвіду вашому рівню доктора Квасіра. Будь-які скрині з ковчегами, які ви виявите, також додадуть трохи досвіду, і вони будуть перераховані в об’єктивному контрольному списку в областях, що містять їх.

Якщо у вас виникають проблеми з пошуком ковчега, який потрібно відкрити, утримуйте кнопку фокусування і дивіться в небо навколо вас. Веселкоподібні промені, що випромінюють із хмар, показують місця розташування Ковчегів, які ви ще не розблокували.

Ranger Echoes розігрується як міні-головоломки, оскільки вам потрібно буде знайти тіла Рейнджерів в небезпечних місцях. Вони різняться за дизайном, але, як правило, передбачають вимкнення небезпечного пристрою або стискання в щільний коридор. Після сканування тіла ви отримаєте свій досвід.

Мельтеорити з фельтріту не дають вам стільки досвіду, скільки ви отримаєте від деяких інших варіантів, і вони також дещо випадкові, але досвід є досвідом. Всякий раз, коли метеорит падає на землю, Уокер згадає про це. Перейдіть на карту, і ви побачите, що вона позначена відносно близько вашого місцезнаходження. Після прибуття вбийте всіх оточуючих ворогів, а потім використовуйте свою здатність Фокусу, щоб позбавити метеорита весь Фельтрит. Ви отримаєте свою винагороду, коли це буде завершено.

Як користуватися літаючим автомобілем Ікар

Потрібно кілька годин звичайної гри, перш ніж ви досягнете рівня 7, а гра через побічні місії, які вам трапляються - навіть ті, що стосуються інших ключових персонажів - часто призводить до діяльності або сундуку, який буде рухатися до вашої мети з Квасіром. Досягнувши 7 рівня за допомогою Квасіра, ви отримаєте сповіщення про те, що Ікар розблоковано.

Вирушіть на дорогу або відкриту місцевість на пустирі, а потім відкрийте меню на вкладці «Транспортні засоби». Третій варіант зверху - для Ікара, і якщо ви знаходитесь у відповідній зоні польоту, ви побачите опцію під його моделлю, щоб зателефонувати за 10 доларів. Це зробить його неподалік від вас, як у випадку з наземними транспортними засобами, і ви зможете почати літати.

«Ікар» не призначений для повітряних атак чи втечі від небезпечних загроз, а швидше проходить шлях від однієї цілі до іншої. На геймпаді ви піднімаєте висоту, натискаючи правий курок, тоді як можете знову опускати, натискаючи лівий курок. Поворот здійснюється за допомогою лівої аналогової ручки, і хоча вона не може літати найвище, це рухливий транспортний засіб, який може об'їхати складну місцевість.

Останні повідомлення