Як очистити історію переглядів неважливо, який браузер ви запускаєте

як очистити історію перегляду браузера Opera Ваша конфіденційність в Інтернеті настільки ж важлива, як і конфіденційність в режимі офлайн - якщо не більше. Однак не завжди це легко підтримувати. Хоча серфінг в Інтернеті в режимі анонімного перегляду - чудовий спосіб зробити це, бажано знати, як також очистити історію веб-перегляду. У цьому посібнику ми проведемо вас, незалежно від того, який браузер ви використовуєте.

Якщо ви хочете зробити крок за межі цього і зберегти свою історію перегляду в таємниці від віддалених служб (і тих, хто, можливо, переглядає ваше з’єднання), це найкращі VPN для Windows і MacOSPC.

Гугл хром

Як найпопулярніший веб-браузер у світі, напевно, більшість із вас використовують Chrome. Для решти прокрутіть вниз, але якщо Chrome - ваш основний браузер, ось як очистити історію веб-перегляду.

Крок 1: Натисніть кнопку, представлену трьома вертикальними крапками - вона знаходиться у верхньому правому куті вашого браузера, - щоб відкрити спадне меню. Потім виберіть «Налаштування».

Крок 2: Прокрутіть вниз і натисніть посилання «Додатково» поруч зі стрілкою вниз.

Крок 3: Прокрутіть униз, доки не з’явиться повідомлення “Очистити дані веб-перегляду”, і натисніть його.

Крок 4: Після цього відкриється вікно, в якому ви зможете вибрати конкретні дані, які потрібно очистити, включаючи історію завантажень, паролі та файли cookie. Для наших цілей вам слід вибрати Історію перегляду. Ви також можете вибрати вікно часу, з якого ви хочете видалити дані, будь то минула година чи з початку історії перегляду.

Визначившись із кількістю даних, які потрібно видалити, натисніть «Очистити дані перегляду».

Це подібний процес для Chrome у MacOS, за винятком того, що кнопка з трьома крапками не існує. Натомість просто натисніть Chrome у рядку меню та виберіть “Очистити дані перегляду ...”, щоб отримати параметри екрана вище.

Тепер, коли ваша історія очищена, як щодо встановлення деяких розширень для розширення можливостей Chrome?

Сафарі

Найпоширеніший вибір браузера на платформах Apple, Safari, та його історія перегляду так само легко очистити, як і Chrome.

Крок 1: Знайдіть вкладку "Історія" у верхній частині екрана та натисніть "Очистити історію ..."

Після цього відкриється вікно, що включає спадне меню, що дозволяє вирішити, яке вікно часу ви хочете видалити.

Вибравши часовий проміжок, який потрібно видалити, просто натисніть кнопку з написом "Очистити історію".

Firefox

Новий випуск Firefox Quantum може допомогти повернути браузеру популярність, якою він колись користувався. Ось як очистити історію перегляду в останньому головному випуску Mozilla.

Крок 1: Натисніть кнопку з трьома рядками у верхньому правому куті та виберіть «Параметри» у спадному меню, що з’явиться.

Крок 2: Клацніть на вкладку «Конфіденційність та безпека» та натисніть «очистити вашу недавню історію» під заголовком «Історія».

Крок 3: Відкриється вікно, а також спадне меню, де ви можете вибрати обсяг даних, який потрібно очистити. Клацніть на стрілку “Подробиці”, щоб отримати докладніші варіанти, якщо хочете. Прийнявши своє рішення, натисніть "Очистити зараз".

Опера

Давня альтернатива великим браузерам, Opera залишається конкурентоспроможною вже більше двох десятиліть з поважними причинами. Ось як очистити історію перегляду.

Крок 1: Клацніть піктограму Історія в меню ліворуч. Це схоже на невеликий циферблат годинника.

Крок 2: Натисніть кнопку «Очистити дані веб-перегляду» праворуч на екрані.

Крок 3: Виберіть інформацію, яку потрібно очистити, і конкретний часовий проміжок, який потрібно видалити, а потім натисніть синю кнопку «Очистити дані перегляду».

Край

Справжній наступник Internet Explorer від Microsoft, Edge виявився дуже потужним сучасним браузером. Ось як очистити свою історію перегляду в ній.

Крок 1: Натисніть кнопку Hub - це схоже на нерівні лінії - потім натисніть кнопку History, яка схожа на годинник зі стрілкою, яка рухається проти годинникової стрілки.

Крок 2: виберіть "Очистити всю історію". Це надасть вам варіанти, що визначають типи даних, які ви можете видалити. Обов’язково виберіть «Історія перегляду».

Крок 3: Клацніть сірий "Очистити" кнопку.

Оновлено 29.11.17 Джоном Мартіндейлом - оновлені зображення та інструкції для останніх версій кожного браузера.

Останні повідомлення