Як слідкувати за результатами виборів 2016 року в Інтернеті

як слідкувати за результатами виборів в Інтернеті 2016 дискусія президента Трампа КлінтонаОдин із найбільш суперечливих виборчих циклів за останні десятиліття наближається до свого завершення. Голоси будуть підраховані і наступним президентом США буде обрана Хіларі Клінтон або Дональд Трамп. Той, хто до цього спостерігав за висвітленням виборів, можливо, помітив, що вони особливо гарячі, і драма, швидше за все, посилиться до того, як все заспокоїться.

Якщо ви хочете уважно стежити за результатами ніч виборів, вам пощастило; у епоху соціальних медіа не буде бракувати діаграм, карт та коливальних думок, якими можна захопитись. Ось декілька найкращих Інтернет-ресурсів для відстеження результатів виборів.

FiveThirtyEight для прогнозів

п'ятдесят вісім-мапа

З моменту свого запуску в 2008 році “FiveThirtyEight” Нейта Сільвера став одним із найбільш шанованих джерел для висвітлення виборів. Сайт фокусується на аналізі, керованому даними, збиранні даних опитувань з кожного штату та зважуванні цих опитувань на основі попередньої точності опитувальника. Його висвітлення включає пряму графіку, що розбиває як президентські, так і сенатські перегони, та письмовий аналіз, який заглиблюється в поточні події та те, як вони впливають на опитування.

Politico має карту результатів у реальному часі

політико-карта

Висвітлення видання Politico розглядає всі вибори, що відбуваються в даний час, включаючи гонку на пост президента, а також результати сенату, палати та навіть окремі заходи щодо голосування. Сайт містить інтерактивну карту, яка дозволяє читачам переглядати результати кожного штату в режимі реального часу. Ті, хто хоче отримати більш детальні результати, можуть бачити результати для конкретних округів.

Якщо ви запитаєте, Google дасть результати

Google буде інтегрувати результати голосування у пошукові запити Google у день виборів. Компанія планує часто оновлювати результати, і там будуть вкладки, щоб ви могли легко переключатися між результатами для різних рас, а також поточним прогресом у виборчому колегіумі. Пошукова система також надає детальну інформацію про те, як голосувати, щоб ви могли легко знайти місце для голосування.

YouTube для прямого ефіру

Відповідно до прагнення Google до висвітлення виборів, YouTube буде розміщувати висвітлення з різних каналів новин. Починаючи з 7 вечора ET у вівторок, такі канали, як NBC, PBS, Bloomberg, Telemundo та інші, будуть передавати свої висвітлення результатів, тому користувачі матимуть доступ до різноманітного перегляду.

The NY Times, якщо ви хочете зіграти з виборчим колегіумом

nytimes-висвітлення

Одне з найповажніших американських видань пропонує надійний пакет виборчої інформації. Прогноз сайту зосереджений на статистиці, пропонуючи оцінки для кожного штату, а також шляхи до перемоги кожного кандидата. Також слід зазначити, що The New York Times зробила весь вміст безкоштовним до 9 листопада, тому читачі можуть залишатися в курсі подій.

Votecastr

Більшість джерел новин воліють почекати, поки виборчі дільниці не закриються, перш ніж починати оприлюднювати результати, тому вони не впливають на схему голосування, попереджаючи виборців про результати опитування в реальному часі. Votecastr хоче відкинути цю традицію, пропонуючи результати екзит-полу в режимі реального часу за допомогою джерел новин, таких як Vice та Slate. Компанія особливо прагне показати результати з держав на полі бою. У Votecastr працюють аналітики даних з кампанії президента Обами в 2012 році, тож у їхньому порядку денному може бути примха упередженості, але це все ще здається цікавим експериментом.

Twitter & Buzzfeed

Для тих, хто любить спільний доступ до соціальних мереж, Buzzfeed буде транслювати свої висвітлення у Twitter, починаючи з 18:00. ET. Поряд із відео є стрічка, що містить твіти від основних джерел новин, тому користувачі не пропустять жодних великих подій.

Окрім потоку Buzzfeed, користувачі Twitter також можуть просто перевірити свої улюблені акаунти в Twitter. Кожне велике видання, ймовірно, матиме певне висвітлення у своїх профілях у Twitter, таких як The Washington Post, FiveThirtyEight, Vox, The Associated Press тощо.

# Election2016 - це один з основних хештегов новин про вибори в Twitter.

Останні повідомлення