Новий темний режим Pinterest зберігає натхнення пізно

Pinterest стрибає на темному режимі. У понеділок, 30 вересня, Pinterest розпочав розгортання темного режиму для додатків iOS та Android, так що ви можете продовжувати затримувати ніч з меншим відблиском від вашого телефону. Зміна відображає звичайні шпильки на чорному тлі разом із темним фоном меню та працює, коли активовано темний режим смартфона. Користувачі Android можуть увімкнути цю функцію незалежно від налаштувань дисплея пристрою.

Темніший фон екрану може полегшити перенапруження очей при використанні екрану в темряві. На деяких типах екранів (OLED) чорний піксель - це просто вимкнений піксель, а це означає, що чорний фон може допомогти зберегти час автономної роботи на деяких пристроях.

Ці пільги змусили багатьох розробників додатків створити параметр темного режиму від Google Pay до Twitter, а також темні режими в самій операційній системі, щоб перейти в темний режим по всій сумісній програмі.

Новий темний режим Pinterest використовує новий темний режим на iOS 13 - користувачам не потрібно перемикати будь-які налаштування всередині програми, шпильки просто темніють, якщо режим активовано в налаштуваннях смартфона (Налаштування >Відображення та яскравість). На пристрої Android програма буде слідувати налаштуванням дисплея пристрою, або користувачі можуть вмикати та вимикати цю функцію в налаштуваннях програми Pinterest.

Pinterest повідомляє, що темний режим був однією з найбільш затребуваних функцій користувачів. У мережі зазначають, що зростаюча кількість користувачів переглядає додаток в кінці дня, що підтверджується статистикою, як-от 474% збільшення кількості пошукових запитів для розслаблюючих відео та 77% для заспокоєння фону телефону. Користувачі сказали, що біле тло було занадто яскравим, щоб приспати себе.

"Коли ми створюємо нові продукти, ми звертаємо увагу на запити від Pinners, і темний режим (подібний до нещодавно запущених оновлень Group Board) був у верхній частині списку", - йдеться у дописі блогу Pinterest. "І тому ми надаємо Pinners по всьому світу можливість перевести Pinterest у темний режим, який може бути простішим для очей, кращим для нічного перегляду, а в деяких випадках корисним для автономної роботи".

Темний режим розповсюджується в усьому світі як для пристроїв iOS, так і для Android.

Останні повідомлення