Скільки коштує Amazon Prime?

Amazon Prime - це платна послуга передплати, яка надає право учасникам Amazon безліч ексклюзивних переваг, включаючи безкоштовну дводенну доставку та доступ до музики та відео на замовлення. Для 100 мільйонів людей, які вже користуються послугою, Amazon Prime - це чудовий спосіб максимально використати свій рахунок на Amazon. Але скільки насправді коштує послуга?

Коли Amazon вперше представив цю послугу в 2005 році, вона коштувала $ 79 на рік за безкоштовну доставку по сусідніх Сполучених Штатах. Однак членський внесок з тих пір збільшився (один раз у 2014 році, і знову зовсім недавно), щоб забезпечити нові послуги - такі як Prime Video, Prime Reading та знижка Whole Foods - які були додані до послуги. Перш ніж ви зможете зрозуміти, скільки вам коштуватиме послуга, є кілька підписок та знижок, про які ви хочете знати.

З одного погляду

Тип членстваЩомісячна платаРічний внесок
Amazon Prime$13$119
Amazon Student$6.50$78
Prime Video$9$99

Amazon Prime

Нещодавно Amazon анонсувала деякі зміни цін у своїх основних рівнях членства. Стандартне членство в Amazon Prime все одно зароблятиме вам близько 13 доларів на місяць (загалом 156 доларів на рік). Найбільші зміни відбудуться у щорічному членстві, яке збільшується на 20 доларів (з 99 до 119 доларів). Однак, якщо ви можете дозволити собі виплатити щорічне членство, це все-таки вигідніше у довгостроковій перспективі, оскільки в кінцевому підсумку ви заощаджуєте близько 37 доларів на рік, не сплачуючи щомісяця.

Існуючі члени прем'єр-міністра з щорічним членством поновлюються за цією ставкою (119 доларів США), починаючи з 16 червня. З 11 травня всі нові члени також будуть стягуватися за цією ставкою.

Amazon Student

Якщо ви студент або професор (або хтось із електронною адресою .edu), ви можете отримати право на членство в Amazon Prime Student, яке коштує лише $ 6,50 на місяць ($ 78 на рік). Якщо ви купуєте щорічну підписку, це коштуватиме вам лише $ 59.

Однак недоліком цього дешевшого членства є те, що вам доведеться щороку повторно реєструватися як студент, щоб зберегти цю ставку, або Amazon припустить, що ви закінчили навчання і почнете стягувати з вас стандартну ставку.

Безкоштовний пробний період

Ви не знайомі з Amazon Prime і не впевнені, чи хочете взяти на себе зобов'язання підписатися на цілий рік? Amazon також пропонує 30-денну безкоштовну пробну версію послуги Prime. Вам потрібно буде записати кредитну картку, щоб зареєструватись, і вона доступна лише для учасників, які вперше вступили, але якщо ви пам’ятаєте скасувати членство до закінчення 30 днів, це чудовий спосіб перед запуском тестуйте безкоштовну службу.

Прем'єрне членство у відео

Хоча безкоштовна доставка раніше була однією з найбільших привабливостей для того, щоб стати членом Amazon Prime, цього може не бути, оскільки Amazon почав транслювати ексклюзивний вміст, такий як Моцарт у джунглях і Знання, з планами на ексклюзивний амазонський приквел. Ви можете зареєструватися на членство лише у Prime Video, що дозволить вам транслювати все, що надає послуга, лише за 9 доларів на місяць (108 доларів, якщо ви платите щомісяця проти 99 доларів за річну членство у Prime Video).

Ви не зможете отримати безкоштовну доставку або інші послуги, пов’язані з традиційним планом, не підписавшись на цей, але членство в Prime Video може стати хорошим способом отримати деякі переваги послуги Prime за менші гроші. Ви також можете додати додаткові послуги до свого облікового запису Prime Video через партнерів-учасників, таких як HBO, Cinemax та Starz (звичайно, за іншу плату).

Інші варіанти

Окрім Prime Day, який, як відомо, пропонує ексклюзивні пропозиції (включаючи членство у Prime) для поточних власників членства, ви також можете отримати членство в Prime через іншу послугу, яку ви вже маєте (наприклад, Sprint), щоб отримати потенційну знижку. Обов’язково зверніться до свого постачальника стільникових телефонів або кабельного телебачення, щоб отримати докладнішу інформацію та дізнатись, чи маєте ви право.

Навіть найдорожчий ($ 156 на рік, якщо ви вирішите не отримувати щорічне членство), Amazon Prime - це чудовий спосіб максимально використати свій рахунок на Amazon, якщо ви регулярно користуєтесь послугою.

Останні повідомлення