Як записувати та відтворювати музику з DVD

Скажімо, ви влаштовуєте вечірку і хочете, щоб у вас було достатньо музики на всю ніч. Звичайно, у вас може бути iPod або цифровий аудіоплеєр, який ви можете підключити до вашої стереосистеми, але чи справді ви хочете, щоб усі грубі руки ваших друзів були над ними? Якщо у вас на комп’ютері є DVD-програвач і DVD-програвач, є просте рішення - створіть аудіо DVD.

Оскільки конфорки для DVD стають звичною рисою сучасних комп’ютерів, багато людей мають можливість створювати власні фільми. Але однією з особливостей DVD-дисків та телевізійних програвачів DVD, які часто забувають, є їх здатність також відтворювати аудіодиски. Оскільки на DVD можна помістити приблизно в сім разів більше даних, ніж на звичайні компакт-диски, ви дійсно можете запакувати багато музики на диск. За допомогою програми для запису аудіо на DVD ви можете легко створити музичний диск із меню, яким можна керувати за допомогою пульта дистанційного керування DVD.

Чому ви хочете мати DVD, повний музики? Подумайте про сценарій вечірки, про який згадувалося раніше - якщо у вас немає пульта дистанційного керування для iPod, ви будете проводити багато часу, прив’язаний до вашої стереосистеми, і з крихітним дисплеєм ви точно не будете міняти треки з усієї кімнати. Ви також можете використовувати аудіо DVD у своєму транспортному засобі, якщо у вас є автомобіль або мобільний програвач DVD. Замість того, щоб слухати компакт-диски та займатися заміною дисків, ви можете вставити аудіо-DVD і мати понад 50 компакт-дисків на музику.

Ми використовували дві програми, легко доступні в нашому розділі для завантажень: “ApolloAudio DVD Creator” і так само розумно названу “Audio DVD Creator”. З обома програмами створення аудіо DVD так просто, як запуск проекту, імпорт музики, додавання та / або редагування фону та створення диска. Можливість додавати власні зображення до титульних та фонових сторінок дозволяє повністю налаштувати аудіо DVD на будь-яку ситуацію. Програмне забезпечення допомагає організувати музику в папки (подумайте про окремі компакт-диски або списки відтворення) і виконує всі функції, що знаходяться за екранами, щоб пульт дистанційного керування DVD міг переміщатися по музиці. Окрім Audio DVD Creator та Apollo Audio DVD Creator, кілька утиліт для запису дисків, таких як Nero, мають можливість створювати аудіо DVD. Аудіо DVD Creator

Аудіо DVD Creator Apollo Audio DVD Creator

Apollo Audio DVD Creator

У наших тестах ми змогли створити аудіо DVD з понад 650 піснями з кожною з цих двох програм. Скажімо, в середньому 3,5 хвилини на пісню, це понад 37 годин музики. Якщо ваші вечірки тривають довше, ніж зараз, можливо, зараз настав час перевірити реабілітацію. Програми фактично стверджують, що ви можете вмістити понад 1000 високоякісних аудіофайлів на DVD, тому ви можете вмістити всю свою музичну колекцію лише на кількох DVD.

Обидві ці програми дозволяють копіювати аудіо компакт-диск на комп'ютер або використовувати наявні цифрові аудіофайли. Обидва підтримують більшість аудіоформатів, які ви можете відтворювати на своєму комп'ютері, включаючи .mp3, Windows Media Format (.wma, .wmv, .asf), Real Media (.rm), OGG, FLAC, AC3 та AVI.

Якщо ви хочете додати доріжки з компакт-диска, просто вставте компакт-диск у свій привід і дайте програмі Audio DVD Creator копіювати ці файли на свій комп’ютер. Обидві програми мають вбудовані посилання на музичну базу даних CDDB, тому вони повинні мати можливість розпізнавати більшість аудіо компакт-дисків і відповідно називати композиції. Щоб додати існуючі цифрові аудіофайли, просто використовуйте вбудовані браузери файлів, виберіть компакт-диски або доріжки для додавання та додайте їх.

Процес створення аудіо DVD досить простий, але це може зайняти деякий час, щоб створити і записати диск. Оскільки багато аудіоформатів потрібно перекодувати у формат PCM або AC3, який розпізнають DVD-плеєри, це вимагає від комп’ютера певного стиснення. З урахуванням цього, ми змогли створити 650-звуковий аудіо DVD із наявними файлами .mp3 (192 VBR) приблизно за 30 хвилин.

Зараз тут слід пам’ятати кілька застережень. По-перше, аудіо DVD - це не те саме, що DVD Audio (DVD-A). DVD Audio - це дуже якісний аудіоформат, який відтворюється лише на певних спеціальних (і дорожчих) DVD-програвачах. Диски DVD Audio досить рідкісні, як і програвачі, які їх підтримують. По-друге, якщо ви плануєте зробити аудіо DVD для вашої машини, переконайтеся, що програвач дозволяє вам переглядати меню DVD, коли ваша машина рухається. Деякі вбудовані DVD-програвачі не дозволяють цього робити екранам, встановленим на тире. І по-третє, одна річ, до якої ми всі звикли в цю епоху цифрового аудіо, - це можливість вибору списків відтворення та навіть створення їх на ходу. Не можна змінювати порядок доріжок або вибирати лише кілька пісень для відтворення на аудіо DVD. Ви просто вставляєте диск, натискаєте на програвання і відпускаєте музику. Гарне планування розташування вашого аудіо DVD допоможе в цьому. Ви можете розміщувати музику в будь-якому порядку, коли б ви хотіли, коли ви створюєте диск.

Перший раз це може зайняти деякий час, але як тільки ви закінчите процес створення аудіо DVD, це дуже простий проект, який може дати вам миттєвий доступ до багатьох годин цифрової музики.

Останні повідомлення