Виробник Periscope пропонує професійні прямі трансляції для всіх

прямий ефір виробника перископуПеріскоп від Twitter широко розширив свої можливості прямої трансляції завдяки введенню в жовтні програми "Producer". Підприємство дозволило популярним творцям вести прямі трансляції в Twitter із безлічі нових пристроїв, включаючи відеокамери HD та 360, гарнітури VR, веб-камери та програмне забезпечення для потокового передавання на робочому столі. Тоді компанія пообіцяла, що вона буде розгорнута для всіх користувачів у майбутньому. Ну, той день настав.

23 лютого Periscope оголосив, що оновлення програм для iOS та Android робить Producer доступним для широких мас. Щойно ви завантажите останню версію Persicope, у налаштуваннях з’явиться опція "Додаткові джерела". Повний посібник із використання сторонніх пристроїв для прямої трансляції в Twitter доступний на веб-сайті Periscope.

Додаток Periscope покаже попередній перегляд вашого потоку, коли ви почнете трансляцію, що дозволить вам публікувати, коли це буде завершено. Крім того, творці матимуть можливість включати графіку та кадри із зовнішніх джерел, наближаючи кінцевий продукт до того, що ви очікуєте побачити на YouTube.

periscope_producerМожливість створювати професійно виглядаючі відео в прямому ефірі повинна сподобатися частим користувачам послуги, особливо тому, що ви можете публікувати свої потоки в Twitter, відкриваючи їх для більшої аудиторії. Це також надає соціальній платформі перевагу над конкурентом Facebook, який обмежив інтерфейс програмування додатків у прямому ефірі медіа-партнерами.

Що стосується Перископа, то це доводить, що передбачення його "смерті", можливо, були недалекоглядними. Так, сервіс міцно інтегрований у додатки Twitter, але вам все одно потрібно пройти через нього, щоб мати можливість розширити свою діяльність за межі мобільних прямих потоків.

Випадкові користувачі Twitter також можуть отримати вигоду від напливу професійного контенту. Оскільки Twitter все частіше звертається до штучного інтелекту, щоб допомогти появити більш відповідні теми, щоб відповідати інтересам своїх користувачів, цей контент тепер також може включати різноманітну кількість відео в прямому ефірі.

Оновлено 24.02.2017 від Saqib Shah: Додана інформація про загальний випуск Periscope Producer

Останні повідомлення