Зробіть власні набори світла "Чужі речі" цього Хелловіна

незнайомі речі diy light kit інструкції хеллоуїн strangerthingslightsДля тих, хто цього року хоче покращити поп-культуру у своїх декораціях на Хеллоуїн, веб-сайт DIY Tech-Crafting Instructables пропонує ідеальні Чужі речі вшанування вашої вітальні.

Шанувальники нічної хіт-серії трилерів Netflix із задоволенням знайдуть інструкції про те, як створити власний набір світлодіодних ламп для спілкування з мертвими - або будь-якими дітьми, яких перевезли вгору. Використовуючи лише плату Arduino, адресні світлодіодні ліхтарі, адаптер та кілька джерел живлення, ви в найкоротші терміни вирушите на Демогоргон.

Всі матеріали доступні на Amazon за досить розумними цінами, і тут не потрібні додаткові інструменти - хороша новина полягає в тому, що це означає, що паяти не потрібно! Після декількох простих підключень, вибору шрифтів, друку алфавіту та відповідних світлодіодів на стіні з різними буквами, ви готові розпочати програмування.

Оскільки автор цього посібника з інструкцій не є досвідченим програмістом, як вони визнають, можуть бути деякі проблеми із наданим кодом - але користувачі в розділі коментарів, схоже, задоволені їхнім кінцевим результатом.

Закінчивши програмування, ви готові протестувати та модифікувати все, що хотіли б змінити за допомогою вогнів - швидкість змін, швидкість появи та зникнення літер і т. Д. Після цього вогні повинні працювати, і готовий злякати всіх, хто з’явиться у вашій вітальні цього Хелловіна.

Поки Одинадцять та решта Чужі речі банди не буде поруч для вашої мандрівки на Хеллоуїн, цей проект DIY, безсумнівно, достатньо гідний, щоб Джойс Байерс Вайнони Райдер пишалася.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found