Аватари Facebook, схожі на Bitmoji, роблять наклейки Emoji схожими на вас

Facebook

Facebook готується продати жовтий смайлик на смайли, які насправді схожі на вас. Починаючи з понеділка, 3 червня, Facebook Avatars дозволяє користувачам створювати свої мультфільми, схожі на Bitmoji - для використання в коментарях, повідомленнях тощо. Спочатку ця функція розповсюджується для користувачів в Австралії, але мережа соціальних медіа має на меті розгорнути цю функцію для решти користувацької бази до початку 2020 року.

Facebook Avatars використовують створений користувачем персонаж для створення наклейок для коментарів та повідомлень, а також потенційно можуть стати частиною реакцій на публікації разом зі стандартними смайликами. Facebook заявляє, що аватари створені більш реалістично, ніж мило, включаючи широкий спектр кольорів шкіри та волосся, а також різні варіанти одягу - від рваних джинсів до хіджабу.

Щойно функція розгорнуться, користувачі зможуть створити свій віртуальний вигляд, подібний до параметрів коментарів або в Messenger. У коментарях процес починається натисканням піктограми смайликів, а потім навігацією по наклейці Avatar. Звідти користувачі можуть налаштувати характеристики та одяг аватара.

facebook аватари запуск аватар image3facebook аватари запуск аватар image2facebook аватари запуск аватар image4

Facebook роками грається з ідеєю власних аватарів; більше року тому компанія соціальних медіа поділилася програмним забезпеченням, яке генерувало аватарку з фотографії. Однак це програмне забезпечення ще не пробивається до користувачів, проте новий інструмент дотримується стандартної опції побудови власних можливостей. Незважаючи на те, що Facebook заявляє, що аватари створені для того, щоб виглядати більш реалістично, функція не має такого рівня реальності, як програмне забезпечення аватарів для віртуальної реальності компанії, яким поділилися на початку цього року.

Хоча створення аватарки із зображення - унікальна концепція, створення аватари для власних наклейок у соціальних мережах є чим завгодно унікальним. Facebook Avatars передає популярні Bitmoji, які зараз належать Snapchat, які також популярні за межами соціальних мереж. Незважаючи на те, що вбудований генератор аватарів Facebook не націлюється на окремий додаток Bitmoji, ця функція, як Stories, відчуває себе досить схожою, щоб Snapchat плакала copycat. (Чесно кажучи, Bitstrips були інтегровані в Facebook у 2012 році, перш ніж Snapchat придбав компанію в 2016 році.)

Незважаючи на те, що функція запущена в Австралії, Facebook не повідомляв подробиць про точний графік випуску поза загальним прогнозом на початку 2020 року.

Останні повідомлення