Як ми тестуємо приймачі

як ми перевіряємо приймачі від приймачівЗ усіх передавачів A / V, які ми тестуємо та перевіряємо, жоден не є таким залученим або трудомістким, як A / V приймач. Всі ті навороти, які стискаються в одній коробці аудіо / відео, мають бути перевірені на функціональність та простоту використання. Тоді очевидна стурбованість якістю звуку, тестування якої може включати досить тривалий інтенсивний обмін кабелю. Це складна робота, але ми любимо кожну хвилину.

Хоча ви можете послухати приймач і, можливо, навіть пограти з його пультом дистанції на підлозі виставкового залу магазину електроніки, майже неможливо відчути справді, наскільки інтуїтивно зрозумілим є його інтерфейс. Наша мета оглядів приймачів - дати вам внутрішній погляд на те, яким буде володіння одним із цих вундер-боксів і яку якість звуку ви можете очікувати від нього. Прочитайте для нашого опису, як ми проводимо тестування A / V приймачів, стерео приймачів та інтегрованих підсилювачів.

Якщо ви хочете отримати уявлення про те, які приймачі нам подобаються, і навіщо перевіряти наші вибори найкращих A / V приймачів.

З коробки

Незважаючи на те, що розблокування приймача не зачіпає багато фанфарів та конфетті (якщо не рахувати тих проклятих арахісів), все одно в ньому є щось, що змушує нашу кров перекачувати кожного разу. Можливо, це той "новий запах приймача". Незважаючи на це, після розтріскування коробки можна багато чого назбирати, і ми завжди будемо мати під рукою наш блокнот. Тут ми можемо зібрати деякі враження про якість збірки, коли ми оглядаємо шасі приймача та відчуваємо його вагу, виймаючи його з пінополістирольного кокона. Якщо ми уважно придивляємось, ми зазвичай можемо розглянути джерело живлення пристрою, часто провісник того, наскільки добре буде звучати приймач при сильному напруженні.

Поки ми досягли цього, ми будемо каталогізувати всі аксесуари приймача та перекреслимо перевірку списку на предмет того, що виробник заявляє у коробці. Ви будете здивовані, скільки одиниць огляду відображають відсутні пульти дистанційного керування, кабелі живлення та калібрувальні мікрофони.

Підключення та налаштування

Незважаючи на те, що ми вжили заходів у нашій випробувальній лабораторії, щоб максимально спростити підключення приймача, все одно потрібен деякий час, щоб передати чотири кабелі HDMI, 14 проводів динаміків та 11 кабелів RCA, що беруть участь у нашій системі домашнього кінотеатру, з нашого контрольного приймача до підрозділу огляду.

harman-kardon-avr-3700-review-back-audio-ports-1500x991

Якщо кабелі та дроти на місці, ми переходимо до налаштування приймача. Оскільки це процес, який доведеться пройти багатьом людям менш досвідченим, ніж нам самим, ми вважаємо особливо важливим, щоб справи йшли гладко. Ми шукаємо інтуїтивно зрозумілий графічний користувальницький інтерфейс (GUI), який, як правило, складається з ряду екранів меню, за якими користувачі повинні переходити та виходити з них.

Налаштування включає введення відстані динаміка, точок кросовера та регулювання рівня каналів. Для цього ми використовуємо добрий олеметр Стенлі та аналоговий децибельний лічильник.

Ми не виконуємо жодних процедур автоматичного калібрування до кінця нашого оцінювання. Про це далі.

Випробувальний стенд

Ідея випробувального стенду полягає в тому, що все обладнання в ланцюзі системи залишається незмінним, за винятком частини, що тестується. Таким чином, ми легше чуємо зміни, які огляд включає в систему. В даний час наша довідкова система складається з A / V приймача Marantz SR6005, вбудованого підсилювача Anthem 225, універсального аудіофільського програвача Oppo BDP-95, динаміків Aperion Audio Verus Grand (для 2-канального тестування) Aperion Audio 633 Concert HD 7- канальна акустична система, сабвуфер Aperion Bravus 12 ”та сабвуфер Aperion Bravus 8a.

Прослуховування

Після всієї суєти та проводки, нарешті, сісти, щоб послухати обладнання, яке ми налаштовували, вітається.

Раніше ми вже згадували, що переважну частину наших оглядів ми віддаємо перевагу ручному налаштуванню перед будь-якими процедурами автоматичного налаштування та калібрування. Ми робимо це, оскільки, за нашим досвідом, ці процеси в кінцевому підсумку роблять налаштування еквалайзера, які шкодять якості звуку нашої системи. Єдиним винятком, з яким ми стикалися, був продукт одного конкретного виробника, який вніс зміни в сигнал сабвуфера, що в результаті трохи покращило басову реакцію. В іншому випадку ми зазначали багато помилково встановлених розмірів колонок, точок кросовера та деякі серйозно забавні налаштування еквалайзера, зроблені для спроби компенсувати обмеження нашої кімнати (з якими ми вже вжили фізичних заходів). Зрештою, ми запустимо процедуру налаштування, щоб побачити, як вона працює, але нас рідко дивують результати.

Ми починаємо свої тести на прослуховування з 2-канальної стерео музики. Це дозволяє приймачу показати нам найкраще, що він може запропонувати з точки зору посилення. Хоча багато виробників стверджують, що їх підсилювачі подають однакову потужність на всі канали, ми бачили кілька, де це було зовсім не так. За допомогою багатоканального A / V приймача стерео та прямий режими забезпечують подачу якомога більшої потужності на передні лівий та правий динаміки.

Під час цього стереопрослуховування ми слухаємо музичні композиції, які ми знаємо всередині та зовні, назад і вперед. Частина музики, яку ми використовуємо, була навіть записана, змішана та освоєна нами, що дає нам найкраще уявлення про те, як має звучати відтворена композиція. Ми робимо рясні нотатки про те, як приймач керує динаміками Aperion Verus Grand (які ми надзвичайно знайомі) як на помірній, так і на високій гучності.

як ми тестуємо av-приймачі

Перебуваючи в 2-канальному режимі тестування, ми також будемо переключатися між цифровим входом (зазвичай HDMI) та аналоговим входом, що подається зоряним двоканальним виходом Oppo BDP-95. Ідея тут полягає в ранжуванні вбудованого ЦАП приймача (цифрового в аналоговий перетворювач) за еталонним ЦАП, з яким ми добре знайомі. Чим ближче вбудований ЦАП приймача наближається до вищого ЦАП, вбудованого в Oppo, тим краще.

Після нашого двоканального тестування ми перейдемо до багатоканальної музики, в основному, що надається на дисках SACD та DVD-Audio, хоча у нас є кілька хороших багатоканальних матеріалів і на дисках DTS Blu-ray. Це створює значно більшу напругу для приймача, оскільки йому доведеться живити від 5 до 7 колонок одночасно і протягом тривалого періоду часу. Ми можемо найкраще вивчити можливість ресивера точно відтворювати звук через кілька каналів з музикою, оскільки набагато простіше критикувати те, як приймач підтримує відтворення музичного інструменту, ніж аналізувати, наскільки добре він здійснив вибух чи грім вертольота звук.

Нарешті, ми перейдемо до Blu-ray фільмів. Тут ми слухаємо, наскільки добре приймач керує ефектами серед каналів, щоб створити безшовне звукове поле на 360 градусів. Ми також будемо вислуховувати будь-які розриви або спотворення під час вибухонебезпечних сцен, коли ми натискаємо на приймач на надзвичайно великі гучності. Цей час ми також використовуємо для перевірки обробки відео приймача, порівнюючи його оброблений відеовихід з виходом, що надходить безпосередньо з нашого програвача Blu-ray.

Особливості тестування

Перевірка різних характеристик приймача - це найбільш виснажлива частина процесу. Їх дуже багато, і оскільки деякі з них покладаються на локальну мережу або бездротову мережу, обладнання за межами самого приймача загрожує заглушити процес (і це було ... багато разів).

Залежні від мережі функції, як правило, включають Apple AirPlay, доставку фотографій, музики та відео з мережевого комп’ютера або пристрою зберігання даних, доступ до Інтернет-радіо та музичні програми в Інтернеті, такі як Pandora, Spotify та Rhapsody. По-перше, ми перевіряємо кожну функцію для зручності доступу та перевірки їх належної роботи. Потім ми залучимо та оцінимо будь-який вбудований підсилювач звуку, який призначений для покращення звуку низькобітрейтових носіїв. Нарешті, ми робимо нотатки про те, як легко отримати доступ до цих функцій і наскільки чітко розроблено меню для кожної з них.

Решта перевірених функцій, як правило, мають власний характер і, чесно кажучи, занадто численні та випадкові, щоб перерахувати їх тут. Досить сказати, що ми проводимо час із якомога більшою кількістю з них. Буде повідомлено про все примітне.

Написання огляду

Для нас просто впорядковувати оціночні нотатки у щось подібне до розповіді недостатньо добре. Ми прагнемо трохи розповісти про виробника, описати наш досвід роботи з ресивером та поставити його звукові характеристики та досвід користувачів у зрозумілий контекст, навіть для тих, хто не настільки технічно схильний. Ми сподіваємось, що, прочитавши відгуки наших приймачів, ви підете з відчуттям, чи саме ця модель вам не заважає пройти прослуховування самостійно або вилучити зі свого короткого списку, оскільки, зрештою, особисте прослуховування є абсолютно необхідним.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found