Як налаштувати двофакторну автентифікацію для вашого облікового запису Nintendo

як налаштувати двофакторну автентифікацію для вашого облікового запису Nintendo Майк Епштейн / Цифрові тенденції Використання двофакторної автентифікації - це простий спосіб захистити різні облікові записи в Інтернеті від потенційних зловмисників, який змушує вас надавати другий код із паролем щоразу, коли ви входите в систему. До цього часу Nintendo був єдиний з трьох найбільших виробників консолей не пропонував її, але нещодавно це змінилося. Ось як налаштувати двофакторну автентифікацію для свого облікового запису Nintendo.

Завантаження Google Authenticator

Двофакторна автентифікація Sony використовує ваш номер мобільного телефону, але для Microsoft та Nintendo для входу ви будете використовувати окремий додаток - Google Authenticator, принаймні у випадку з Nintendo. Перш ніж робити щось інше, завантажте програму для Android або iOS, що значно полегшить решту процесів.

Увімкнення двофакторної автентифікації

Далі, перейдіть на веб-сайт Nintendo і увійдіть у свій обліковий запис Nintendo, перш ніж перейти на сторінку налаштувань облікового запису. Ліворуч ви побачите "налаштування входу та безпеки". Виберіть це і прокрутіть донизу, щоб переглянути "Налаштування двоетапної перевірки".

Виберіть це, і у вас буде кілька різних варіантів увімкнення двофакторної перевірки. Перший - це сканування QR-коду за допомогою згаданого додатка, але якщо ви вже робите це на своєму телефоні, це не має особливого сенсу. Ви також можете ввести довгий код, вказаний на екрані, разом із електронною адресою, пов’язаною з вашим обліковим записом Nintendo.

Однак ви також можете вибрати код на своєму телефоні та відкрити його безпосередньо за допомогою Google Authenticator. З цього місця вам просто потрібно ввести адресу електронної пошти, пов’язану з обліковим записом, і ви будете готові використовувати двофакторну автентифікацію. Nintendo також надасть вам список тимчасових кодів, якими ви можете скористатися, якщо вас коли-небудь заблокують у вашому телефоні.

Використання двофакторної автентифікації

Відтепер, кожного разу, коли ви входите у свій обліковий запис Nintendo із веб-браузера, після введення імені та пароля вашого облікового запису вам буде запропоновано ввести шестизначний код. Просто поверніться до Google Authenticator, і він перелічить код, який ви зможете ввести для доступу до свого облікового запису Nintendo. Ми помітили, що насправді ми не вийшли з нашого комутатора Nintendo після його ввімкнення, в кращу чи гіршу сторону.

Це просто так! Тепер поверніться до перемоги над Ганоном, порятунку Грибного царства та виграшу SplatFests!

Не знаєте, які ігри вибрати для свого новомодного комутатора? На щастя для вас, ми зібрали найкращі доступні ігри Nintendo Switch.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found