Fortnite Season 4 Week 3 Challenge Guide: Як подолати збитки вибухаючими газовими насосами або бензобаками

3 тиждень Fortnite«Нам чекає 4 сезон, і, як завжди, доступний новий комплекс завдань, який потрібно виконати. Один з них вимагає, щоб ви завдали 250 пошкоджень вибухаючими газовими насосами або газовими баками. Це пряма передумова, але насправді її виконання - це зовсім інша історія. Приємна річ цього завдання полягає в тому, що він пропонує велику гнучкість щодо того, як ви можете виконати його. Хоча, якщо ви застрягли, ви потрапили в потрібне місце.

У цьому посібнику ми розглянемо найпростіші способи запобігти 250 пошкодженням газових балончиків та насосів, а також надамо важливі поради, щоб зробити це максимально гладко. Ось як заповнити Fortnite виклик для заподіяння шкоди вибуховим газовим насосам або газовим балончикам

Рекомендована література:

  • Виклик Fortnite сезон 4 тиждень 2: Проїхати на моторному човні під кольоровими сталевими мостами
  • Керівництво Fortnite сезону 4 тиждень 2: Знайдіть зображення завантажувального екрану в Quinjet Patrol
  • Виклик Fortnite 4 сезон 2 тиждень: Танець на головах Сентинелів на кладовищі

Найпростіший спосіб заподіяти шкоду вибуховим бензонасосом

Як зазначалося вище, існує безліч способів виконати цей виклик. На щастя, вам не потрібно наносити шкоду реальним гравцям, щоб закінчити - замість цього, ви можете завдати вибухової шкоди прихильникам по карті. Маючи це на увазі, найпростіший спосіб - збити прихильника, перенести їх на бензонасос і стріляти в нього, щоб він вибухнув. Це не завдасть усіх 250 збитків за один раз, але це безпечний метод, який можна виконати протягом декількох ігор.

//digitaltrends-uploads-prod.s3.amazonaws.com/wp-content/uploads/2020/09/fortnite_20200910135435.mp4

Як ви можете бачити на відео вище, ми вирішили приземлитися на східній стороні Домена Дума, недалеко від АЗС. Висадившись, негайно спробуйте знайти зброю, щоб ви могли зняти ворожого гравця або прихильників. Як тільки ви їх знищите, підніміть трикутник на PS4, Y на Xbox One або X на Nintendo Switch. Звідси ви можете перенести їх на бензонасос і розмістити біля нього. Майте на увазі, прихильники, як правило, нерестяться у випадкових місцях, тому, якщо вам доведеться продовжувати пробувати цей метод, вам доведеться дещо ознайомитися з місцевістю. Хенчмени, як правило, нерестяться біля великої статуї посеред Домена Дума і патрулюють біля будинків. Приємним у Doom's Domain є те, що він відносно спокійний, оскільки більшість гравців перейшли до Stark Industries, щоб працювати над ще одним із завдань цього тижня, тож вам, мабуть, доведеться мати справу з прихильниками, лише якщо ви використовуєте цей метод.

Потрапивши в руки ворога, складна частина знає, куди їх розмістити, оскільки вони насправді можуть відповзти до того, як насос вибухне. Ми рекомендуємо посадити прихильників прямо біля насоса, який ви будете стріляти, але якщо вони починають повзати до іншого насоса до того, як перший вибухне, або підніміть їх і перемістіть назад, або починайте стріляти того, кого вони повзають до. Найкраще використовувати автоматичну зброю, щоб забезпечити швидке знищення насоса, поки ворог все ще поруч. Крім того, не переживайте, чи не пошкодите ви вибухом самостійно. Якщо ви стоїте на відстані 10–15 футів від насоса, з вами повинно бути добре, навіть якщо вас трохи вдарять. Ми рекомендуємо починати стріляти, як тільки ви кладете їх і відкидаєте, коли ви стріляєте, щоб вибух завдав вам менше шкоди.

По суті, ви хочете, щоб насос вибухнув, поки прислужники все ще поруч. З однієї спроби зброя, яку ми використовували, була недостатньо потужною, щоб вчасно підірвати насос, і прихильники відповзли і загинули до того, як вибух вибухнув. Якщо це трапиться, ви можете спробувати знайти інше місце за допомогою бензонасоса або газового балончика. Навколо карти є багато, але Doom’s Domain - найкраще місце, оскільки поруч так багато прихильників. Якщо ви витягнете його за допомогою цього методу, ви, ймовірно, завдасте вибухівці близько 70 збитків, тому після цього потрібно буде зробити ще кілька спроб.

Альтернативні методи запобігання пошкодженню вибухаючих газових насосів або газових балончиків

Іншим способом вирішити цю проблему є використання газової банки, яка знаходиться навколо карти, всередині будівель та автобусних зупинок. Ми знайшли чудове місце, де є бензобак на захід від Ледачого озера, в гаражі невеликої будівлі. Якщо ви просто граєте нормально, стежте за бензобаками і будьте готові використовувати їх, якщо натрапите на ворога.

Метод, який ми використовували, - збити ворога (або справжнього гравця, або прихильників), розмістити поблизу бензобаку і вистрілити, щоб вона вибухнула, завдавши ворогу шкоди. Цей метод чудово працює, особливо якщо ви гідний гравець, який може швидко знищувати ворогів. Якщо у вас під рукою немає чудової зброї, це може бути складнішим випробуванням, тому найкраще почекати, поки ви будете готові спробувати.

//digitaltrends-uploads-prod.s3.amazonaws.com/wp-content/uploads/2020/09/fortnite_20200910141443.mp4

На відео вище ви можете побачити, як швидко ми змогли це зробити. Головне, чого ви хочете стежити - як і останній спосіб - це те, що ворог досить близько до газової банки, щоб отримати шкоду від його вибуху. Ось чому ми кинули консервну банку перед ворогом, щоб вони якось повзли до неї. Газові балончики набагато легше знищити, ніж бензонасоси, тому насправді цей метод може бути кращим для вас. Тільки переконайтеся, що випадково не вбили ворога, стріляючи в газовий балончик.

Ви можете експериментувати з іншими способами, щоб закінчити цю задачу, але ці два методи на сьогоднішній день є найпростішими. Нам знадобилося дві спроби - та, що була на бензонасосі в Домені Дума, і та, що показана вище, - щоб закінчити цей виклик, і після того, як ви завдали 250 пошкоджень вибухонебезпечними газовими балончиками або насосами, ви отримаєте кредит за його завершення і заробіть 10 000 XP.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found