Як Yahoo видобуває золото у вашій небажаній пошті

(у) Захищений - це щотижнева рубрика, яка заглиблюється у швидко зростаючу тему кібербезпеки.

Золота ера Yahoo минула, і Yahoo Mail, який колись вважався серйозним конкурентом Gmail, зараз набагато менш популярний. Навряд чи ви використовуєте його для свого основного облікового запису електронної пошти. То чому ви повинні дбати про його політику конфіденційності?

Згідно з доповіддю Wall Street Journal, материнська компанія Verizon, Yahoo, знає, що ви не використовуєте стару скриньку AOL або Yahoo. Він знає, що вони просто повні спаму. Проте, як не дивно, він продає дані, витягнуті з нього, не повідомляючи вам про це - і залишаючись живим, роблячи це.

Вся ваша пошта належить нам

Квасоля була розлита просоченим кроком продажів Yahoo. У ньому докладно описано тактику, яку Yahoo використовує для збору та продажу особистих даних, отриманих із своїх облікових записів електронної пошти. Все це викладено в явному описі, де описано не тільки те, як Yahoo видобуває облікові записи електронної пошти для даних, але і чому.

Тереза ​​Пейтон, колишній головний інформаційний директор Білого дому в адміністрації Буша.

"Це не нова практика", - сказала Тереза ​​Пейтон Digital Trends. Пейтон є нинішнім генеральним директором Fortalice Solutions та колишнім директором з питань інформації Білого дому. «Вони виконують сканування електронних листів, а потім об’єднують схожих користувачів для націлювання. Наприклад, якщо у вас є квитанції від покупок, зроблених на Netflix, Hulu або Amazon Prime, вони згрупують вас та інших користувачів електронної пошти, які мають подібні квитанції, у групу, а потім продають ваші дані медіакомпаніям, телевізійним виданням та кіноіндустрії ".

На папері Yahoo не робить нічого подібного до того, що робив Google у минулому. Протягом тринадцяти років Google сканував електронну пошту облікових записів Gmail і продавав ці дані рекламодавцям на своїй платформі Google Ads. Враховуючи кількість людей, які користуються Gmail, кількість відповідних даних, які можна було видобути, вражала.

З тих пір ця практика була припинена через громадський резонанс, але компанії, яким менше втрачати - як Yahoo - підхопили цю ідею та продовжили.

Пейтон вважає, що ситуація з Yahoo може бути більш зловісною. Частина проблеми полягає в необроблених можливостях технології, яка зростає з кожним роком як з точки зору обробної потужності, так і зрілості. За словами Пейтона, поведінкова аналітика великих даних перебуває на вищому рівні витонченості, ніж кілька років тому. Вони можуть обробляти більше даних, тому збирають більше даних.

"Це курація людини, можливо, там, де секретний соус".

Проте найбільша різниця у впровадженні Yahoo - це людський елемент. "Існує також автоматизований процес сканування, а потім процес курації людини", - сказала вона. “Це курація людини, можливо, там, де секретний соус. З цими даними буде зроблено щось, що буде унікальним і відрізнятиметься від того, як раніше Google обробляв облікові записи електронної пошти ".

Неможливо точно дізнатися, що сканують людські очі на Yahoo, але в політиці конфіденційності компанії чітко видно, що люди читають деякі електронні листи. У політиці, опублікованій материнською компанією Yahoo, Oath, зазначається, що "коли користувачі натискають кнопки" Спам "і" Не спам ", інформація надсилається нашій команді з боротьби зі спамом або іншим провайдерам послуг, що відповідають за спам, для ручного перегляду, і аспекти цих повідомлень можуть передаватися […]. " Політика також посилається на "ручний огляд" з кількох інших причин.

Панітан Факсеемуанг / 123рф

Дуг Шарп, віце-президент Oath з питань даних, вимірювань та аналізу, захищав цю практику, коли допитував The Wall Street Journal. «Я думаю, що розумно та етично очікувати обміну вартості, - сказав містер Шарп, - якщо у вас є ця поштова служба, і там триває реклама.

Отже, Yahoo читає електронні листи, що надходять у 200 мільйонів поштових скриньок, на яких він розміщений. Але хто в будь-який час використовує свій обліковий запис електронної пошти Yahoo або AOL як свій основний рахунок? Ймовірно, ви не використовуєте Yahoo Mail як основний рахунок, тому це не ваша проблема. Правда?

Можливо ні. Навіть сміття, яке ви залишили на вторинному рахунку, достатньо для продажу.

Видобуток спаму на золото

"Вони насправді говорили про те, як багато людей використовують свою платформу для пересилання своєї спам-пошти", - сказала Пейтон. «Отже, вони просто використовують її як електронну адресу, щоб роздати її та відпустити купу маркетингових матеріалів. І це може бути надзвичайно корисно для маркетологів ".

Yahoo знає, що ви не дбаєте про свій рахунок Yahoo Mail, і перетворив це на торговий пункт для продавців. Використовуючи ті самі сканування, групування та курацію людей, описані вище, Yahoo знайшов спосіб перетворити небажану пошту в дані, що продаються. Це може здатися не поганим, але Пейтон описав ситуацію, яка може швидко перейти від нешкідливої ​​до небезпечної.

"Це може бути проект їхнього режиму виживання, щоб забезпечити їм необхідний грошовий потік".

"Що робити, якщо ви підписуєтеся на бюлетені Wine & Whisky - і ця інформація продається медичним страховим компаніям?" - запропонувала вона. "Я не кажу, що це те, що вони роблять, але питання полягає в тому, як тільки дані продаються стороннім маркетологам, звідки ви знаєте, як ці дані використовуються чи не використовуються чи захищаються?"

Це стає ще більш тривожним, якщо врахувати, якою компанією стала компанія Yahoo. Він був придбаний Verizon в 2017 році, де він був об'єднаний з AOL, щоб сформувати парасолькову корпорацію, відому як Oath. Це означає, що всі дані, зібрані з облікових записів електронної пошти Yahoo та AOL, не лише передаються стороннім маркетологам, але й розповсюджуються у масштабній компанії. Ми говоримо про велику кількість даних та безліч способів використовувати їх.

Експлуатуючи те, що мало людей залишилось

Ми не знаємо, наскільки успішно Yahoo продавав спам. У світі після Cambridge Analytica дивно, що компанія безсоромно видобуває особисті дані, ніби нікого це не турбує - і ніби регулюючі органи не звертають уваги.

Тим не менше, ми не повинні дивуватися. Yahoo, як і більшості компаній, повинен заробляти гроші, щоб виправдати своє існування. Видобування даних електронної пошти - це ще один спосіб увімкнути світло. Наслідки можуть бути серйозними, але все, що може виглядати життєздатним для компанії з великою кількістю червоного чорнила на балансі.

Глобальний PR

"Подумайте лише про масштабне порушення даних, яке вони мали, та юридичні штрафи, які в результаті цього виникли", - сказала Пейтон. "Це можуть бути вони, думаючи:" Ми сидимо в скарбниці інформації, яку ми можемо продукувати та монетизувати ". Це може бути їх проект режиму виживання, щоб дати їм необхідний грошовий потік".

Можливо, ваші облікові записи електронної пошти Yahoo або AOL вже видобуто для передачі даних, але варто зайнятися їх дезактивацією, якщо ви зараз не використовуєте їх. Якщо ви все-таки використовуєте Yahoo Mail як свій основний обліковий запис, ми настійно рекомендуємо відключити доступ до такого роду інвазивного сканування. Це так само просто, як перейти на сторінку Менеджера інтересів оголошень і натиснути "Відмовитись" під банером Yahoo.

Якщо нічого іншого, то з усього цього ми можемо навчитися одного важливого уроку. Дані все ще є найціннішим товаром у світі, навіть якщо його застаріла інформація захована в занедбаному куточку Інтернету.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found