Як використовувати фоторежим у переправі тварин: нові горизонти

Перетин тварин: Нові горизонти дозволяє гравцям направити свою внутрішню творчість, даючи їм будівельні блоки для виготовлення справді неймовірних творів мистецтва. Ще краще, у грі є надійний фоторежим, завдяки якому вони можуть найкраще зафіксувати свої шедеври. Фотографування в Нові горизонти це простий процес з дивовижною глибиною - ось як це працює.

Подальше читання

 • Як знайти залізо в Переправі тварин: Нові горизонти
 • Як дістатися до сходів у Animal Crossing: New Horizons
 • Переправа тварин: огляд нових горизонтів

Отримайте доступ до програми камери на своєму NookPhone

Джон Бітнер / Цифрові тенденції

Перше, що вам доведеться зробити перед фотографуванням, - це розблокувати NookPhone. Це одне з перших речей, яке ви отримаєте, ступивши на безлюдний острів, і дасть вам доступ до кількох різних додатків. Підніміть NookPhone, натиснувши ZL і перейдіть до програми Камера. Після вибору програми «Камера» ваша гра переходить у режим «Фото» і дозволяє робити знімки екрана.

Як налаштувати параметри камери

Джон Бітнер / Цифрові тенденції

Маніпулювати камерою неймовірно просто - насправді гра розповідає, що робить кожна кнопка, коли камера відкрита. Ось короткий опис усіх функцій:

 • Натисніть ZL перебирати різні фільтри. До них належать Звичайний, Різкий, Поп, М'який, Драматичний, Фільм, Монохромний та Античний. Спробуйте возитися з цими налаштуваннями, поки не знайдете зовнішній вигляд, який відповідає вашому стилю.
 • Натисніть L щоб змінити рамку вашого зображення. Ви можете вибрати без кадру, кадру, кінотеатру, часу, дати та кадру + дати.
 • Ви можете маніпулювати розташуванням камери за допомогою кнопок направлення на Joy-Con. Це дозволяє регулювати горизонтальне та вертикальне положення камери.
 • Праву аналогову палицю можна використовувати для нахилу камери - так само, як вона функціонує під час звичайного ігрового процесу.
 • Натисніть Р. щоб ваш сільський житель дивився на камеру.
 • Якщо ви розблокували реакції, ви можете використовувати ZR щоб отримати доступ до них, перебуваючи у фоторежимі.
 • Ви можете збільшити дію за допомогою X і Y кнопки.
 • Коли ви задоволені своїм налаштуванням, натисніть знак плюс (+), щоб зробити знімок. Це видалить всю графіку інтерфейсу користувача, що дозволить вам робити чисті скріншоти вашого міста, що перетинає тварин.

Photopia - це надійна фотостудія

Джон Бітнер / Цифрові тенденції

Якщо ви шукаєте трохи більше контролю над своїми фотосесіями, вирушайте на острів Харв і перевірте Photopia. Острів Харв стає доступним після зустрічі з Гарві, який прибуде на ваш острів, як тільки ви запросите трьох жителів жити у вашому місті. Зустрівшись із ними, вирушайте до авіакомпанії Dodo Airlines, щоб замовити рейс до свого дому.

Тут ви все одно матимете доступ до того самого чудового додатка для камери, але ви також можете запросити інших жителів села, позувати їм та одягати їх у всілякі різні вбрання. Крім того, будь-який житель села, якого ви запросите на острів, позує для власних фотографій - які можна буде придбати у вигляді плакатів на місцевій зупинці Nook. Ви також можете додати власні меблі до Photopia під час кожної зйомки, надаючи вам неймовірний контроль над кожним знімком.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found