Twitch хоче, щоб ви транслювали, поки ви їсте - соціальне харчування

twitch вводить категорію соціального харчування, яка є соціальною Знімок екрану нової категорії соціальної їжі Twitch Twitch Twitch, соціальна відеоплатформа та спільнота, в основному для геймерів, оголосила, що експериментує з соціальною їжею. Так, ви правильно це прочитали. Якби ви не знали, що це річ, ви б не були самі. Ця категорія Twitch та спільнота для взаємодії під час їжі є новою концепцією, але, мабуть, надзвичайно бажаною для користувачів Twitch.

У США Twitch в основному використовується для прямих трансляцій ігор, тоді як інші платформи використовуються для трансляції соціальних тем. Однак у Twitch є менш відома категорія, яка називається Twitch’s Creative, де телекомпанії, серед іншого, демонструють техніку приготування та діляться рецептами. Поєднуйте це з тим фактом, що користувачі Південної Кореї люблять спостерігати за тим, як люди їдять у прямому ефірі, і агітували за категорію соціального харчування Twitch, і тепер у вас є доступ до категорії соціального харчування Twitch.

Рейффорд Кокфілд, директор APAC у Twitch, сказав: „Twitch твердо вірить у те, щоб інтереси спільноти диктували напрямок вмісту наших платформ. У випадку з соціальним харчуванням ми отримували великий попит від наших корейських користувачів, враховуючи, як це величезне культурне явище в їх частині світу ... хоча це, безумовно, унікальний запит, спільнота Twitch є нічим, якщо не унікальним, і ми підтримуємо їх пристрасть та інтереси ".

Буде цікаво подивитися, чи ідея соціального харчування не вийде за межі Південної Кореї. У будь-якому випадку, Twitch, ймовірно, все ще буде платформою соціального відео та лідером спільноти для геймерів. У Twitch понад 100 мільйонів геймерів дивляться та обговорюють понад 1,7 мільйона мовників. Зрештою, із таким обсягом трафіку соціальне харчування не зашкодить, але може допомогти залучити більше користувачів, якщо ніде інше, у Південній Кореї.

На додаток до потокових відеоігор, Twitch служить мережею розповсюдження на вимогу для розробників, видавців, засобів масової інформації, подій, вмісту, створеного користувачами, та електронного спорту.

Останні повідомлення