Як користуватися додатком Overwatch League

OverwatchЛіга Overwatch від Blizzard стартувала в січні, і вона миттєво домінувала в сервісі потокової передачі ігор Twitch, де сотні глядачів налаштовувались, щоб спостерігати, як їхні улюблені команди з усього світу змагаються у матчах, що гризуть цвяхи. Для шанувальників, які воліють дивитися на своєму телефоні, офіційні додатки Blizzard Overwatch League для iOS та Android дозволяють легко йти в ногу з лігою. Ви можете кожен матч на ходу, перевіряти рахунки та загальний турнірний статус, переглядати повтори, перевіряти новини та навіть встановлювати попередження про те, коли ваша улюблена команда збирається зіграти. Давайте подивимось, що можна робити в додатку Overwatch League та як ви ними користуєтесь.

Увійдіть у програму та налаштуйте свої налаштування

Якщо ви плануєте регулярно стежити за Лігою Overwatch, перше, що вам потрібно зробити, це увійти за допомогою свого ідентифікатора Blizzard, A.K.A. ваш акаунт Battle.Net. Ви можете використовувати більшість функцій програми Overwatch League незалежно від того, підключили ви свій обліковий запис Blizzard, але ввійшовши в систему, ви зможете стежити за улюбленими командами та отримувати телефонні сповіщення, щоб нагадувати про запланований час гри.

Щоб увійти, натисніть значок користувача у верхньому лівому куті програми, і ви перейдете на сторінку з проханням ввійти у свій обліковий запис Blizzard. Використовуйте те саме ім’я користувача та пароль, які ви використовуєте для входу в службу Battle.net від Blizzard - незважаючи на зміну імені, вони однакові - і ваш обліковий запис буде підключено автоматично.

З цього місця натисніть параметр «налаштування», і ви зможете вмикати та вимикати спойлери матчів - якщо ви хочете дивитись матчі після того, як вони вийдуть в ефір, найкраще їх приховувати, а також встановлювати попередження про матчі як push-сповіщення на вашому телефон. Ви також можете змінити мову потокової передачі на французьку чи корейську замість англійської.

Поверніться на сторінку користувача, і ви побачите вкладку "Команди, за якими стежите". Клацніть на це, і ви побачите список усіх команд у лізі Overwatch. Якщо команда потрапить у зірку, вона буде слідувати за ними, отримуючи сповіщення про їх матчі, ярлик на їхній сторінці у верхній частині програми та автоматично синхронізуючи їх із вашим обліковим записом на веб-сайті Ліги Overwatch.

Домашня сторінка

Виберіть символ годинника внизу програми, щоб перейти на домашню сторінку. Це дає вам знімок всього, що відбувається в лізі Overwatch, включаючи майбутні матчі, відео та новини.

Усі матчі, що відбуваються поточного дня, можна буде вибрати вгорі. Просто прокрутіть з боку в бік, щоб вибрати матч, який вас цікавить, і ви потрапите на сторінку для цього конкретного матчу, де відображаються списки команд. Щоб встановити будильник для початку гри, торкніться будильника у верхньому правому куті або символу еліпсів біля нього, за допомогою якого можна додати відповідник до календаря телефону.

Сторінка збігів

Символ табло внизу програми переведе вас на сторінку "збіги". Це розбито на чотири "етапи" в регулярному сезоні, які ви можете змінити, використовуючи стрілку у верхній частині сторінки - ви також можете встановити сповіщення про будь-які матчі, які вас цікавлять.

Клацніть на будь-який повний матч (той, що має оцінку, що відображається поруч із іменами команд), щоб перейти до окремої сторінки табло: на цих сторінках ви можете переглянути повторення кожного матчу на вимогу. Якщо матч ще не відбувся, замість імен команд ви побачите символ тривоги, який ви також можете використовувати для встановлення попередження.

Сторінка турнірної таблиці

Символ трофея внизу програми переведе вас на сторінку "турнірна таблиця". Ця сторінка є найосновнішою з трьох, де показано поточних лідерів дивізіонів для Тихого океану та Атлантики, а також тих, хто претендуватиме на місце узагальнення у плей-офф у разі закінчення сезону сьогодні - синя пунктирна лінія під цими командами позначає ті, хто не вийшов би в плей-офф за цим сценарієм.

За замовчуванням на цій сторінці відображається таблиця підстановок. Виберіть "керівники підрозділів", і ви побачите два підрозділи, розділені за категоріями окремо, і вибір будь-якої команди переведе вас на сторінку їх організації разом із розкладом, відео, новинами та переглядом їхнього реєстру.

Якщо натиснути піктограму з трьома лініями вгорі праворуч на сторінці турнірної таблиці, ви побачите меню, яке дозволяє переглянути турнірну таблицю за певним етапом, плей-офф, великим фіналом або навіть «зірковим вихідним». " На сторінці кожного етапу також є пунктирна синя лінія: у цьому випадку він показує, які команди змагатимуться за головний приз на цьому етапі, що приносить командам грошовий бонус.

Останні повідомлення