Як зробити розумний годинник

Прагнення мати розумний годинник, одночасно відмовляючись від його придбання, може бути справжньою загадкою. На щастя, для тих, хто любить «зробити сам» (і, можливо, скупих) серед нас, є кілька простих способів для людей побудувати власні розумні годинники вдома. Дотримуйтесь цих покрокових інструкцій, поки ми проводимо вас, як зробити розумний годинник. Якщо просто придбати розумний годинник, а не виготовити його, більше відповідає вашим потребам, сміливо переглядайте наші улюблені розумні годинники та повний спектр оглядів розумних годинників.

Спочатку вам знадобляться годинник для встановлення журі на розумний годинник, а також вам потрібно придбати Chronos, щоб почати процес. Як тільки ваш Chronos прибуде, візьміть в комплекті рушники та витріть нижню частину годинника. Потім прикріпіть Chronos до задньої частини годинника, використовуючи “сторону мікровсмоктування”, і тримайте його на місці приблизно 10 секунд. Рухаючись вперед, ви можете зарядити Chronos, помістивши його всередину зарядного пристрою, що входить до комплекту поставки.

Після заряджання ви можете створити пару з додатком Chronos з App Store або Google Play. Потім ви можете використовувати його для відстеження ваших кроків, спалених калорій і навіть встановлення вібраційних світлодіодних сповіщень про дзвінки, електронні листи та тексти. Ви також можете налаштувати жести, які дозволяють зробити фотографію або приглушити дзвінки, просто зачепивши циферблат годинника. Для тих, хто має на увазі метрики, Chronos може ділитися своїми даними про фітнес з Google Fit та iOS HealthKit (коли ми тестували Chronos поряд із нашими традиційними спеціальними розумними годинниками, ці показники фітнесу були досить схожими).

Є також способи пов’язати ваші пільгові списки відтворення - більш-менш. Використовуючи Chronos, ви можете двічі торкнутися головки годинника, щоб зробити паузу та відтворити композиції, або тричі торкнутися коронки, щоб перейти до наступної пісні. Це надзвичайно складніше і, звичайно, менш корисно, ніж традиційні розумні годинники. Після повної реалізації версія DIY не є настільки універсальною, як повномасштабний розумний годинник, однак вона все ще є винятково більш функціональною, ніж традиційні годинники. Тим не менше, ви економите сотні доларів, вибираючи саморобний варіант. Вибір за вами.

Девід Коген, постійний співробітник Digital Trends, веде TheUnlockr.com, популярний технічний блог, який фокусується на новинах, порадах та підказках, а також на новітніх технологіях. Ви також можете знайти його у Twitter, обговорюючи останні технологічні тенденції.

Останні повідомлення