Як отримувати сповіщення електронною поштою у вигляді текстових повідомлень

Більшість з нас хочуть знати, коли нам надходять важливі електронні листи, але ми можемо їхати менше за велику метушню, яку ми отримуємо щодня. У наш час її є тонна, значна частина якої заважає продуктивності. Однак, можливо, є деякі електронні листи, які вам дійсно цікаво негайно побачити. Хоча ви можете ввімкнути сповіщення своєї поштової програми, це, швидше за все, просто додасть до вашого списку відволікаючих факторів.

На щастя, існує ситуація старої школи для ситуації, якщо ви перебуваєте на якомусь із основних операторів зв'язку. Просто виконайте наведені нижче дії.

  • Крок 1: Пошукайте ім’я вашого оператора та додайте “номер телефону електронної пошти” у свій пошуковий запит.
  • Крок 2: Скопіюйте надану електронну адресу, яку ви отримаєте. Наприклад, якщо ви працюєте з T-Mobile, ви захочете додати номер “@ tmomail.net” до свого телефонного номера.
  • Крок 3: Тепер перейдіть до налаштувань електронної пошти, якщо хочете краще фільтрувати отримані електронні листи. Якщо це конкретна тема, яка вас цікавить, або якщо ви хочете все, що певна особа надсилає, введіть цю інформацію. Потім просто перешліть його на нову електронну адресу оператора.

Електронні листи, що відповідають цьому фільтру, тепер повинні надходити за допомогою текстового повідомлення!

Останні повідомлення