Facebook Чи знали ви, що це новий Криголам у соціальних мережах

найкращі технологічні історіїПісля придбання програми TBH для анонімного опитування на початку цього року Facebook зараз починає інтегрувати ремікс функцій програми безпосередньо в платформу соціальних мереж. У вівторок, 6 грудня, Facebook додав до профілів новий розділ "Чи знаєте ви", що дозволяє користувачам відповідати на випадкові запитання, щоб допомогти фоловерам зрозуміти, хто ви поза типовим профілем.

Хоча нова функція, ймовірно, випливає із придбання компанією TBH у жовтні, новий розділ Facebook Чи знали ви має кілька важливих відмінностей від анонімних опитувань - оскільки відповіді не є анонімними. Щойно користувачі відповідають на запитання, ці відповіді з’являться у прокручуваному списку у профілі, дозволяючи друзям читати їх. Однак інструмент має такий самий, часом забавний, іноді серйозний набір випадкових питань.

Facebook Чи знали виFacebook Чи знали виFacebook Чи знали ви

Новий розділ профілю містить низку різних типів питань щодо криголамів, таких як наддержава, яку ви найбільше хочете, або та відеоігра, в якій ви можете сидіти і грати годинами. Як на настільному, так і на мобільному пристрої користувачі можуть натискати "нове запитання", доки не знайдуть запитання, на яке хочуть відповісти. При додаванні нового "Чи знаєте ви", відповідь включає ті самі кольорові параметри фону, які користувачі мають для оновлення стану.

Отримавши відповідь, запитання з’являться в новому розділі всередині кольорових вікон, що відповідають вибраному фону. Користувачі повинні натиснути на запитання, щоб побачити відповідь користувача. Друзі також побачать посилання для відповіді на запитання у власному профілі.

Facebook придбав TBH раніше цієї осені, і програма для анонімного опитування все ще існує як окрема програма. TBH був популярний серед молодих користувачів, можливо, завдяки способу надсилання анонімних компліментів через випадкові опитування. Хоча відповіді можуть залишатися анонімними, користувачі також можуть додати своє ім’я до відповіді, фактично даючи цій людині зрозуміти, що вам подобається їх посмішка чи сміх. Однак завантаження програми впали з моменту придбання.

Новий розділ "Чи знаєте ви" - це не перший спосіб Facebook застосувати популярні функції TBH - минулого місяця платформа також додала можливість налаштування опитувань за допомогою GIF-зображень та зображень, розширивши попередні опитування лише для тексту.

Останні повідомлення