Як вимкнути рекламу Windows 10

Windows 10 Cortana Грег Момберт / Цифрові тенденції На початку цього року багато користувачів Windows 10 були стурбовані побачити, що реклама з’являється на екранах їхніх замків там, де раніше жодної реклами не було. Це були гарні, схожі на заставки реклами для ігор Windows або Xbox, але все одно реклами. Не дивно, що люди відразу ж закликали знайти спосіб змусити їх зупинитися. Так, там є рішення зробити ці оголошення в Windows 10 зниклими, але вам доведеться відвідати свої налаштування. Ми пояснимо, що саме тут відбувається, та проведемо вас до найшвидшого виправлення.

У центрі уваги реклама Windows

Шпалери Windows Spotlight

Ця реклама на заблокованому екрані, від якої ви намагаєтеся позбутися, є частиною ініціативи під назвою Windows Spotlight, яка полягає у налаштуванні екрана блокування. Коли ваш комп’ютер переходить у сплячий режим або тимчасово вимикається, він переходить у режим блокування - це налаштування безпеки, яке вимагає введення біометрії або пароля для повторного входу в Windows 10. Сам екран блокування хороший і не дозволяє людям легко викрасти ваші дані, але перетворити їх на рекламний білборд після того, як Windows 10 вже випущений, дратує деяких користувачів.

Зараз покупка речей у магазині Windows - це вже зовсім інша дискусія (Reddit не любить потрапляти туди відеоігор), але ці оголошення відображаються для всіх, навіть для тих, хто не має наміру ніколи їх купувати. Якщо ви потрапляєте в останню категорію, настав час показати вам, як вимкнути ці оголошення та замінити їх на альтернативні.

Як вимкнути рекламу

Зміна екрана блокування Windows

Існує два важливі кроки, щоб вимкнути рекламу Spotlight у Windows 10, і вам потрібно зробити їх у правильному порядку, щоб завершити процес.

Крок 1: Вам потрібно змінити те, що показує ваш екран блокування. Почніть з входу в Windows 10 і перейдіть до Меню «Пуск». Тут натисніть на значок у формі шестерні для Налаштування. Якщо у вас виникають проблеми з пошуком Налаштування, ви можете ввести "налаштування" в рядок пошуку Cortana, і він повинен відкрити відповідний інструмент для використання.

Елементи керування в центрі уваги WindowsОдного разу в налаштуваннях знайдіть піктограму на екрані монітора, на якій написано Персоналізаціяі виберіть його. Після цього відкриється інше вікно з бічною панеллю, яка включає кілька варіантів, як змінити вигляд та роботу Windows 10. На бічній панелі виберіть параметр із написом Екран блокування. Це покаже вам, як виглядає ваш екран блокування, і дасть вам кілька Передумови вибір. Зараз для вашого екрана встановлено значення Прожектор Windows. Інші варіанти включають Картинки і Слайд-шоуs. Виберіть інший із них, щоб позбутися поточної реклами в Windows 10. Не хвилюйтеся, якщо у вас немає жодних зображень для використання на екрані, Windows 10 поставляється з декількома попередньо завантаженими варіантами зображень на вибір, якщо це необхідно.

Екран персоналізаціїКрок 2: Ви ще не закінчили! Вам все одно потрібно утримувати Spotlight від повторного ввімкнення в майбутньому. Тепер, коли ви вибрали Картинки або Слайд-шоу замість Прожектор, ви побачите кілька ескізів різних популярних зображень, якими ви можете скористатися, опція Перегляньте додаткові параметри зображення, а потім невеликий розділ нижче цього, який говорить: "Отримуйте цікаві факти, поради, підказки та інше на екрані блокування. " Ви можете увімкнути або вимкнути цю опцію. Перемкніть його на вимкнено щоб смужка була білою, а не синьою! В іншому випадку, коли наступного разу, коли у Microsoft з’явиться реклама, яку вони хочуть вам вдарити, вони просто знову ввімкнуть Spotlight. Вимкнення цього запобігає такому типу повторення.

Вимкнення пропонованих додатків теж

Зупинити меню Пропозиції програм

Тепер наступного разу, коли Microsoft запропонує вам відеоігру чи додаток, ви цього не побачите. Однак, оскільки ми вже говоримо про те, як зупинити рекламу Windows 10, поговоримо про інший настирливий розділ оголошень, з яким ви можете одночасно мати справу: рекламу в меню «Пуск». Так, якщо ви провели час у меню «Пуск», ви помітите запропоновані програми, які в основному є лише рекламним вмістом для речей, які вам не належать, але які Microsoft хоче, щоб ви купили. Це може засмутити, особливо якщо ви вважаєте, що у вас є додаток, який є просто рекламою!

На щастя, є також простий спосіб їх позбутися. Якщо ви все ще в Персоналізація просто натисніть на Почніть. Перший Почніть варіант, який пропонуєІноді показуйте пропозиції”, Ймовірно, увімкнено. Вимкніть - і все готово! Також зауважте, що ви можете будь-коли клацнути правою кнопкою миші на одній із цих пропозицій та вибрати, щоб вимкнути їх, якщо ця опція стане швидшою для вас.

Останні повідомлення