'Pokémon Go: як працюють PVP та тренерські битви

Niantic поділився з нами новими подробицями щодо нещодавно анонсованої функції Trainer Battles, яка буде представлена Покемон Го пізніше у грудні. Незабаром гравці зможуть брати участь у тренувальних битвах "три-на-три" з друзями, сусідніми супротивниками та керівниками команд штучного інтелекту.

Пов’язані

  • Найкращі поради та підказки від Pokémon Go
  • Як зловити Мелтана в Pokémon Go та Pokémon: Поїхали!
  • Pokémon Go може бути грою для всіх - але її ще немає

Як розпочати тренерську битву в Покемон Го

Щоб розпочати бій, тренери можуть кинути виклик сусіднім суперникам, використовуючи нову систему запрошень Кодексу бою. Це робиться шляхом перегляду вкладки «Поруч», а потім фізичного сканування їх QR-коду. Потім з’явиться екран із запитом «Тренер, що робить це!» або "Ні, дякую."

Гравці можуть кинути виклик друзям в Інтернеті віддалено, якщо вони досягли рівня дружби Ultra або вище. Бій також може підвищити рівень вашої дружби з іншими тренерами.

А.І. Керівники команд також доступні для Індивідуальних битв, що може бути підходящим варіантом для молодших тренерів, оскільки Ніантік сказав, що для участі у Тренерських битвах вам потрібно бути старше 13 років.

Попередня Наступна 1 з 2 покемони, як працюють pvp і тренерські битви, зарядні атакиpokemon go як pvp і тренерські битви працюють захисні щити

Битви не покрокові, а розгортаються в режимі реального часу, тому тренери повинні натискати на свої екрани, щоб запускати швидкі атаки, які підсилюють заряджені атаки. Як тільки заряджена здатність буде заповнена, натисканням на неї розпочнеться міні-гра, де тренери використовують ритмічні постукування на своєму екрані, щоб наростити силу атаки.

Каденція кранів буде диктувати величину завданого збитку, збільшуючи інтенсивність бою, коли гравці вирішують, чи блокувати майбутню атаку супротивника, використовуючи захисний щит. Кожен тренер має лише три щити на бій.

Кожен тренерський бій має обмеження в часі близько чотирьох хвилин, але Ніантік заявив, що це може бути змінено залежно від відгуків гравців. Niantic також підтвердив, що пул заряджених атак залишатиметься незмінним під час запуску функції Trainer Battle, але гравці можуть розблокувати додаткову заряджену атаку, яка може бути використана в битвах тренерів, рейдів та битв у тренажерному залі.

Тренер Бойові ліги та нагороди в Покемон Го

Кожен тренерський бій вимагає від тренерів вибору ліги. Є три ліги, на які можуть вибирати гравці, які визначаються обмеженнями CP. Велика Ліга має ліміт 1500, Ультра Ліга має ліміт 2500, а Майстер Ліга не має обмежень. Ніантик висловив думку, що Master League може зацікавити тренерів, які хочуть використовувати своїх легендарних покемонів під час бою.

Гравці можуть зібрати бажаний список покемонів для кожної ліги до битви, але замість класичної команди з шести, битви будуть проводитися з командами з трьох. Виміняючи покемонів з ваших команд, ви отримаєте час відновлення, тому тренерам рекомендується розумно вибирати свої бойові партії.

І переможці, і переможені зароблять винагороду за участь у битві, основна винагорода - Зоряний пил та Цукерки. Ми також бачили, як Сіннох Стоунс показували як можливу нагороду під час нашого попереднього перегляду, хоча Ніантик підтвердив, що він збереже таку ж рідкість, як і зараз, і що таблиця нагород з часом зміниться.

Винагороди обмежуються трьома в день за бої тренера проти тренера та однією в день за битви тренера команди, хоча тренери можуть брати участь у скільки завгодно боїв.

Тренери, які ведуть битву проти Керівників команд, можуть працювати над значком Тренера Туза, а також можуть заробляти значки за досягнення, досягнуті під час бою в трьох бойових Лігах.

Польові дослідження на тему бойових дій не будуть частиною запуску «Тренерських битв», але можуть стати можливим у майбутньому, як і інші складніші механічні засоби. На запитання, чи буде додано якийсь новий блиск поряд із запуском Trainer Battles, Niantic відповів без коментарів.

Тренерські битви будуть прибувати до Покемон GO пізніше цього місяця, і на даний момент немає підтвердженої дати запуску. Ми знаємо, що вона буде розгорнута в подібному стилі, як і попередні функції, починаючи з тренерів 40 рівня спочатку.

Останні повідомлення