Quora представляє програму Top Writers

quora найкращі письменникиВпливовим письменникам Quora тепер є чим похвалитися - на додаток до своїх здібностей щодо запитань. Quora оголосила, що представляє свою програму «Найкращі письменники», яка публічно визнає вершки врожаю своїх користувачів.

Здебільшого програма «Найкращі письменники» - це просто соціальне визнання для тих відданих та красномовних користувачів, яких співробітники Quora вважають «чудовими людьми, що мають талант для спілкування з досвідом, знаннями, достовірністю та рішучістю». Ці люди, як пояснює Квора, є письменниками, "що мають талант описувати стан людини та навколишній світ". Це досягнення, яке може бути не просто безглуздим заголовком, оскільки Quora продовжує набувати легітимності платформи.

Відповіді цих найкращих авторів частіше з’являтимуться у верхній частині результатів пошуку на соціальній бічній панелі Google та Bing. Примітно, якщо взяти до уваги зростання Quora на 350 відсотків за рік за рік, причому на частку Google припадає близько 50 відсотків трафіку. Завдяки поспішному перетворенню платформи у надійне місце для відповідей, найкращі автори Quora обов’язково стануть авторитетами у своїх галузях.

До запуску програми Top Writers було включено 492 користувачів. Ці автори належать до класу "чартер", на думку Quora, тобто в середньому вони надали 350 відповідей за штуку. Ці письменники походять з 30 різних країн і висвітлюють різноманітні теми, серед яких найважливішими темами є фільми, їжа, стартапи, психологія та політика США. Професії штатних письменників, що працюють на повний робочий день, переважають різні напрямки - від неврології та охорони здоров’я до військових та поліцейських, і навіть фотографів та сценаристів. І близько 10 відсотків найкращих письменників Quora - це студенти.

Кожен провідний письменник буде мати маленьку піктограму у формі перо, додану поруч із своїм іменем на сторінці свого профілю, щоб вказати свій статус. Вони також отримають "вітальний пакет" люб'язно від Quora з футболкою Top Writer 2012. На додаток до цього, Quora оголосила, що компанія збирається проводити зустрічі лише для найкращих письменників, які включатимуть обмін Quora, та дошку спільноти Top Writer для останніх оновлень та оголошень.

Тут ви можете відчути нюх елітарності, враховуючи всі особливі привілеї, які отримує цей вибраний верхній ешелон користувачів, але це стратегія, яка успішно працювала в минулому. Відомо, що компанія Yelp обслуговує ексклюзивні послуги своїх обраних та найкращих рецензентів, відомих як Yelp Elite Squad. YouTube також допоміг переробити свою платформу в рекламний центр завдяки своєму первинному стимулу завдяки партнерській програмі YouTube. Незважаючи на те, що можна розглядати як суперечливий крок, історія показала, що платформа, орієнтована на громаду, скористалася партнерством або VIP-програмою, щоб мотивувати своїх найвищих впливових представників, а також надихнути користувачів на активне використання сайту.

Останні повідомлення