Як зробити кишенькову рогатку за годину

Вам потрібно щось, щоб зайняти вас на ці вихідні? Ми вас покрили. Weekend Workshop - це наша щотижнева колонка, в якій ми демонструємо поганий проект “зроби сам”, який ви можете виконати з мінімальними навичками та досвідом. Ми переглянули всі підручники в Інтернеті та пройшли додаткову милю, щоб визначити проекти, які є рівними частинами, легкими, доступними та цікавими. Тож одягніть робочі штани, візьміть ремінь інструменту і вирушайте до гаража. Пора починати будувати!

Солідний проект вихідних не завжди повинен складатися з незліченних годин вимірювання, різання та підгонки, щоб він почувався корисним. Навпаки, справді задовольняюче підприємство на територію “зроби сам” має лише створити щось цікаве для використанняі приємно складати. Такого роду проект - це саме те, що експериментатор і тинкер на вихідних Грант Томпсон щойно здійснив за допомогою маленької іграшки, яку називає кишеньковою рогаткою. Нарешті, до свого тезки, остаточне виконання твору Томпсона містить серйозний удар рогатки, здатний кидати міні-зефір на шаленій швидкості.

Томпсон поділився своїм творінням на YouTube. Той, хто має запасну пляшку з газованою водою, мішок з повітряними кульками та ножівку, може зібрати один із них менш ніж за годину. Щоб допомогти вам розпочати збір цього простого, але веселого проекту «зроби сам», ми продовжили і переглянули відео Томпсона, щоб знайти точний перелік інструментів та матеріалів, необхідних для завершення збірки.

Варто зазначити, що в будь-якому проекті, який вимагає використання ножиць або ножівки, ми рекомендуємо носити захисне спорядження, а також розуміти, як користуватися будь-яким із інструментів. Якщо вам не комфортно робити це самостійно, попросіть когось допомогти або викладіть цей проект. Крім того, ми не можемо підкреслити, щоб не використовувати цю рогатку ні для чого іншого, крім розваг. Не стріляйте ним гострими предметами або не націлюйтесь на голови та обличчя людей. Це має бути весело. З огляду на це, ось що вам потрібно для початку:

Інструменти:

  • Наждачний папір
  • Ножівка
  • Ножиці

Матеріали:

  • Широкий ковпачок для рота від пляшки з газованою водою, гаторад, кімнати тощо
  • Повітряні кулі
  • Зефір, звичайно

Отримавши готовий список складання, настав час розпочати складання власної кишенькової рогатки. Просто дотримуйтесь інструкцій, викладених у відео Томпсона на YouTube, і за лічені хвилини ви будете оснащені абсолютно інноваційною новою кишеньковою панеллю запуску. Щасливої ​​будівлі!

Весь посібник зі створення цієї рогатки для кишенькових саморобків можна знайти на каналі Гранта Томпсона на YouTube.

Останні повідомлення