Найкращі скіни Overwatch та як їх отримати

Одна з найбільш захоплюючих частин про груOverwatch це можливість змінити скіни вашого персонажа. Blizzard чудово виконує роботу, надаючи нам скіни для персонажів, які веселі, унікальні та просто загалом класні. Вибір шкіри є суб'єктивним; не всі збираються любити або хотіти однакові шкури. Однак є декілька скінів, з якими всі погоджуються, що вони досить круті. Незважаючи на те, що на вибір є багато скінів, є кілька таких, які виділяються як найкращі.

Щось, про що варто пам’ятати, купуючи скіни, це те майже кожна шкіра буде доступна під час заходу Archives. Якщо ви бачите шкіру, яку хочете, але не можете придбати зараз, або ми вже минули подію, просто накопичуйте свої монети на кінець березня / початок квітня, щоб або придбати їх, або помолитися, щоб отримати їх у грабунку. Подія "Архіви" змінюється з року в рік, тому не забудьте стежити за тим, коли це станеться далі!

Подальше читання

  • Посібник героя Overwatch: розбивка кожного персонажа та його здібностей
  • Якщо ви граєте в Overwatch, вам потрібно знати ці 5 основних основних порад
  • Як підкорити світ Overwatch Blizzard, навіть на химерному ігровому ПК

Ана - шкіра совової сови

Ana Overwatch Overwatch

Уважне око Анни поєднується з неймовірною шкірою Снігової Сови. Її обличчя повністю приховане за совиною маскою, а дотик до деталей, додаючи пазури на пальцях ніг, робить цю одну з найкрутіших можливих шкір. Не кажучи вже про те, який гарний снайпер із цим вбранням. Цією шкірою здалеку відчуваєш крижаний холодний погляд смерті.

Є два способи отримати цю шкіру. Перший - дочекатися грудня під час заходу «Зимова країна чудес». Оскільки цей скін прив’язаний до події, у вас буде шанс або виграти його з награбованих коробок, або придбати за 3000 монет. Інший спосіб отримати цю дивовижну шкіру - дочекатися, поки подія Archives відмовиться. Оскільки ця шкіра є легендарною шкірою, придбати її, можливо, простіше, ніж чекати, поки вона з’явиться у бабло.

Аш - Маленький Червоний

Червоний попелястий наглядач

Перевіряючи шкіру еше, важливо також добре поглянути на B.O.B. Оскільки обидва персонажі поєднуються, це наче ви вибираєте два наряди за бій. Але з Червоною шкірою Еше підібрати, яке вбрання найкраще їй підходить, легко. Звичайно, Еш грає Маленьку Червону, але доповнення B.O.B. оскільки великий, поганий вовк змушує його перевіритись. Blizzard обов’язково приділяв пильну увагу деталям, навіть додавши хвіст до B.O.B. щоб переконатися, що ми знаємо, що він насправді вовк (ніби його великих вух та великого рота недостатньо, щоб сказати).

Ви можете отримати цю легендарну шкіру під час ювілейної події. Ви можете або ризикувати, що доведеться почекати ще рік і сподіватися отримати його в бабло, або можете заощадити на шкірі. Ця шкіра є відносно новою, і за минулу подію вона коштувала 3000 монет. Сподіваємось, ціна в 2021 році принаймні трохи знизиться.

Думфіст - Болотне чудовисько

Doomfist Swamp Monster Overwatch

Думфіст поступово стає все популярнішим, а з цим і його скіни. Однак його шкіра "Болотний монстр" є однією з найкращих скінів Хеллоуїна, яку може запропонувати подія. Думфіст покритий лускою, зябрами, водоростями та іншими речами з океану, які можуть викликати тривогу. Колір цієї шкіри також феноменальний, створюючи відчуття перебування під водою під час бігу по суші. Побачити Думфіста в цій шкірі, що біжить на вас, це надзвичайно і жахливо.

Щоб отримати цей легендарний скін, вам доведеться дочекатися події терору Хеллоуїна в жовтні. Після того, як подія з’явиться, ви можете або помолитися, щоб дістати її із кошику з грабунком на Хеллоуїн, або придбати шкіру приблизно за 3000 монет. Це варто придбати, навіть якщо ви часто не граєте за Doomfist.

D.Va - Хвиляч

Д. Хвилятель

Скін D.Va Waveracer - це нове доповнення минулого заходу літніх ігор. Наша любителька пляжів D.Va готова вдаритись по серфінгу своїм механіком у будь-який час! Кольори цієї шкіри дуже привабливі, оскільки в ній використовуються найкращі блюзові, фіолетові та рожеві кольори, змішані між собою, як смачний літній напій. Ця шкіра була, мабуть, найпопулярнішою з минулих подій, і це допомагає тому, що D.Va є одним з найпопулярніших персонажів у Overwatch.

На жаль, вам доведеться почекати або на подію «Архіви», або на подію «Літні ігри» наступного року, щоб забрати цю Легендарну шкуру. Хоча грабунки під час цих подій завжди є варіантом (разом із деякими молитвами), ви також можете придбати ці шкури за 3000 монет для цієї шкіри, що любить літо.

Мойра - Глам

Moira Glam Overwatch

Причина того, що шкіра Мойри Glam потрапила до цього списку, - це її натхнення. Мойра відома своїм андрогінним виглядом, і ця шкіра, яку вона має, дотримується цієї ідеї. Однак ця шкіра особлива, оскільки вона натхнена персонажем Девіда Боуі, Зіггі Стардаст. Колір її фарби на обличчі та зачесане волосся посилаються на пізнього музиканта і можуть справді викликати азарт у кожному матчі.

Хоча ця шкіра віднесена до категорії легендарних, ви зможете підібрати її у зручний для вас спосіб. На відміну від багатьох інших прикольних скінів, цей можна придбати за 1000 монет, коли вам це найзручніше. Або ви могли почекати і сподіватися, що отримаєте його з грабунку.

Рейнхардт - Холдхардт

Рейнхардт Колдхардт

Судити про шкіру Рейнхардта неймовірно складно, тому що кожна шкіра у нього здається дивовижною. Вам буде важко знайти з ним погану шкіру. Однак серед усіх скінів, які він має, Колхардт - одна з найкращих епічних скінів, яку можна отримати. Тріщини в його обладунках показують, наскільки йому насправді холодно, і наскільки холодними будуть його атаки проти вашої оборони.

Отримати цю шкіру Epic не надто складно. Терор Хеллоуїна - це один з єдиних випадків, коли можна отримати цей скін. Якщо ви не отримуєте його з коробки на Хелловін, ви можете придбати його під час цієї події за 250 монет. Інший спосіб отримати цю крижано-прохолодну шкіру - дочекатися події Archives.

Сомбра - Змінювач обличчя

Надзвичайний чейнджер Sombra Face Changer

Шкіра Sombra’s Face Changer - безумовно, одна з найкращих скінів, яку може запропонувати гра. Як володар стелс-атак, Сомбра встигає сховатися в тіні або на видноті. Обличчя на її масці періодично змінюється, що робить його і тривожним, і красивим. Шкіра обертається між семи різними масками, і кожна маска відповідає колірній гамі її вбрання. Дрібні деталі в цій шкірі дозволяють підбирати.

Цей легендарний скін був запропонований під час цьогорічного місячного новорічного заходу. Єдиним способом отримати його було або виграти його у награбованому ящику, або придбати за 3000 монет. Вам доведеться почекати наступного місячного новорічного заходу, щоб підібрати цю детальну і дивовижну шкіру Sombra. Або, знову ж, дочекайтеся події Архіви у квітні.

Симетра - Оазис

Overwatch для оазису Symmetra

За короткий проміжок часу Симметра перейшла від захисного до образливого. Хоча ми сумуємо за нею як за допоміжним персонажем, приємно бачити, що вона має якісь дивовижні скіни, якими ми можемо насолоджуватися. У неї є ряд хороших, але шкіра Оазису Symmetra є однією з найкращих. Золотий, білий та синій кольори добре поєднуються та роблять її помітною. Однак ці кольори популярні у багатьох країнах Overwatch карти, що допомагає їй не бачити відразу. Крім того, її шолом абсолютно феноменальний.

Єдиний спосіб отримати цю шкіру - під час Overwatch Архівна подія. Як і всі інші події, ви можете або почекати, і сподіватися отримати його зі здобичі, або придбати під час заходу за 1000 монет. Незважаючи на те, що ця шкіра є легендарною шкірою, ціна не така висока, оскільки вона вже деякий час відсутня.

Трейсер - графіті

Трекер графіті Overwatch

З більшістю шкірних покривів Tracer все гаразд, але її шкіра "Графіті" абсолютно неймовірна. Вона одягнена досить повсякденно, за винятком фарбних плям на всіх ногах. Її гармати також трохи переключили. На місці звичайних пістолетів до неї прикріплені балончики з фарбою. Вона також носить протигаз, що завжди надзвичайно виглядає.

Це класифікується як легендарна шкіра, що робить її одним із найжорсткіших предметів, які можна дістати зі скарбниць. Крім того, ця зброя доступна лише протягом OverwatchАрхівна подія. Якщо ви не хочете ризикувати, щоб не отримати цю чудову шкіру зі скарбу, ви можете придбати її під час заходу "Архіви" за 1000 монет.

Zenyatta - культист

Культурний наглядач Zenyatta

Гаразд, отже, ми трохи упереджено ставимось до скінів Хеллоуїна. Однак культурна шкіра Дзенятти - це все, що ви могли б захотіти від кошмару Лавкрафта. Його обличчя створено, щоб нагадувати нам про Ктулху, одного з найкращих монстрів наших кошмарів. У парі з ланцюжками навколо талії та очима на кулях, і ви маєте жахливу шкіру, яка порадує будь-якого гравця Zenyatta.

Єдиний спосіб забрати цей легендарний скін - це подія Хелловін Терор. Ви завжди можете почекати і сподіватися, що коробка з грабунком на Хеллоуїн скине вам цю шкіру, або ви можете відразу заплатити 1000 монет за шкіру.

Останні повідомлення