Як заблокувати або повідомити про спам календаря в Google Календарі та iCloud

календар на iPad поруч із macbook та клавіатурою mac Pixabay / Пікселі

Виявляється, електронні листи - це не єдина форма спаму, про яку потрібно турбуватися. Нещодавно з’явилася не така нова форма спаму, яка націлена на ваші улюблені програми календаря. Спам календаря - це форма фішингу, при якій спам-події календаря та запрошення надсилаються вам через службу календаря (наприклад, Календар Google або календар iCloud). Ці спам-події календаря зазвичай містять фішинг-посилання, які при натисканні на них можуть запропонувати розголосити конфіденційну фінансову інформацію.

Захисна фірма "Касперський" вперше зазначила цю форму спаму в публікації в блозі, опублікованій у понеділок, 10 червня. У короткому описі спаму календаря, як це трапляється в Google Calendar, Касперський також зазначив, що крім фішингових посилань, спам календаря також може відображатись як фальшиві опитування в Google Календарі.

Що стосується захисту від спаму в календарі, головне, про що слід пам’ятати, це не натискати жодні посилання, запропоновані підозрілими запрошеннями календаря або подіями. Це може зробити вас вразливим до фішингу. Окрім цього, є кілька речей, які ви можете зробити для подальшого захисту, незалежно від того, використовуєте ви Google Calendar або iCloud.

На думку PCMag, найкращий спосіб заблокувати спам календаря в Google Календарі - це налаштування параметрів подій.

скріншот календаря Google Знімок екрана

Крок 1: Увійдіть у свій обліковий запис Google, якщо ви цього ще не зробили. Потім перейдіть на календар.google.com.

Крок 2: У верхньому правому куті екрана натисніть на Налаштування (шестерня) значок.

Крок 3: У спадному меню, що з’явиться, виберіть Налаштування.

Крок 4: Зліва на екрані, під Загальні, виберіть Налаштування події.

Крок 5: Виберіть спадне меню з написом Автоматично додавати запрошення. Потім виберіть Ні, показуйте лише запрошення, на які я відповів.

Що стосується користувачів спаму календаря та користувачів календаря iCloud, The Next Web повідомляє, що хоча в календарі iCloud насправді немає «способу блокувати запрошення календаря від сторонніх людей», все ще існують способи захистити себе, коли ви стикаєтеся зі спамом календаря через запрошення електронною поштою. По-перше, коли ви бачите спам календаря як запрошення електронною поштою iCloud, подбайте про те, щоб не натискати жодні посилання, включаючи Прийняти, відхилити або, можливо, кнопки, які постачаються із запрошеннями на події, оскільки ці кнопки "надішлють повідомлення хакеру, повідомляючи їм, що ваша поштова скринька справжня та активна".

По-друге, обов’язково повідомте про ці спам-запрошення електронною поштою iCloud як про спам. Як зазначає Apple Insider, ви можете зробити це, натиснувши на Поскаржитися на сміття який знаходиться під Прийняти, відхилити і, можливо, кнопки, які є в електронних запрошеннях iCloud. Після цього просто видаліть електронну пошту календаря.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found