10 порад для домашнього кінотеатру "зроби сам"

Коли у вас є перша дитина, люди, здається, виходять із столярних виробів із усілякими порадами. Існує безліч непроханих підказок щодо графіків підгузків, годування та сну. Ну, для багатьох домашній кінотеатр схожий на дитину, і з його народженням з’являється багато думок. Кожен та його інсталятор мають ідеї, налаштування, продукти та безліч іншої інформації. Зрештою, існують нескінченні аудіо- та відеопродукти, а також простори, установки та ресурси. Ми попросили 10 майстрів, які роблять це самостійно, видати найкращу пораду для вашої зростаючої дитини. Ось чим вони мали поділитися.

1) Пошук в Інтернеті

Я купував на eBay та Craigslist товари зі знижкою, не погіршуючи якості. Я читав огляди та форуми на AudioReview.com і навчався сам. Якби я повторив це знову, я б похвалився проектором. Я закінчив з Epson, оскільки у них дешевші витрати на заміну лампочки. Я купив бізнес-проектор формату 4: 3. Моїм наступним проектором буде широкоформатний HD 720p. Я зрозумів, що якість звуку важлива, але якість відео переважає все це.

Аарон Холмберг, Сент-Пол, штат Міннесота

Студії Holmberg

Аарон Холмберг, Сент-Пол, штат Міннесота

Домашній театр Аарона Холмберга

2) Проведіть провід, а потім запустіть його знову

Мій досвід домашнього кінотеатру змушував мене дивуватися, чому я не витягнув більше проводів, коли стіни були відкриті. Крім того, чому я не провів зміїновідвідну трубу до тих важкодоступних місць (тобто спальні) в будинку? Якщо музика в цілому по дому важлива, проведіть трубопровід у відкритих стінах до місць, які можуть використовуватися чи не використовуватися. У мене є аудіо- та відеосигнали в різних куточках мого будинку, і я міг би легко витягнути додаткові дроти для всіх типів носіїв (відео, аудіо, Інтернет). Це ніколи не болить, і це найпростіше зробити, коли стіни відкриті. Зараз я починаю бити себе ногами, бо мені потрібно переналаштувати проводку через зміни обладнання та технологій та вдосконалення.

Білл Шлютер

Лос-Анджелес, Каліфорнія

Проведіть провід, а потім запустіть його знову

Домашній кінотеатр Білла Шлютера

3) Правильно розкладіть кімнату

У нас є домашній кінотеатр приємного розміру (110-дюймовий екран, стадіон на дев’ять осіб) з достатньою площею для налаштування Rock Band. У нас є набір подвійних дверей, які відчиняються у театр. Проблема в тому, що мій чоловік любить дивитися фільми в марафонському стилі, а я тип А, тобто закінчую після першої години. На жаль, коли я йду викрадатися, підкрадання немає. Я повинен відчинити двері ззаду, пропускаючи світло і руйнуючи ритм фільму - або так мені кажуть. Було б краще, якби я міг просто штовхнути бічні двері і піти.

Сьюзен Сандерс

Джонс-Крік, Джорджія

Правильно розкладіть кімнату

Домашній театр Сьюзен Сандерс

4) Зателефонуйте до професійної довідки

Якщо ви можете собі це дозволити, попросіть спеціаліста, сертифікованого за стандартом ISF, налаштувати ваш телевізор або проектор. Вартість близько 300 доларів. В іншому випадку орендуйте DVD Digital Video Essentials DVD і дотримуйтесь інструкцій, щоб налаштувати своє зображення.

Георгій Пилипович

Річардсон, Техас

Домашній театр Георгія Пилиповича

Домашній театр Георгія Пилиповича

5) Ви завжди хочете оновити

Будьте завжди готові до майбутнього! Це означає, спроектуйте домашній кінотеатр таким чином, щоб його можна було легко оновити для майбутньої інтеграції технологій. Одним із способів цього є введення двофазного кабелепроводу у фазу попереднього проектування дроту. Трубопровід дозволить майбутнім кабелям, таким як волоконно-оптичний, легко проходити через готові стіни та стелю. Без трубопроводу можна виявити, що розривається гіпсокартон і плінтуси для модернізації нових кабельних додатків.

Даррен Мортенсен, Олате, штат Канзас

Кіно вдома

Домашній театр Даррена Мортенсена

Фото люб'язно надано Доусоном Стюартом, фотографії студії Winter Creek

6) Не всі будуть насолоджуватися вашим аудіо

Не залишайте вартість акустичних процедур для кімнати поза своїм бюджетом. Легко зосередитись на проекторі, екрані, динаміках, звукоізоляції, електроніці, місцях для сидіння тощо. Однак, щоб отримати максимум грошей, акустичні обробки стін повинні відігравати важливу роль. По суті, є два шляхи підходу до акустичних процедур: повне приміщення або конкретні місця. Для процедур у приміщенні - хороший спосіб зробити систему Acoustrack від Acoustical Solutions або Snap-Trak від SoundNice. Для певних місць вам знадобляться поглиначі спереду та боковини та дифузори ззаду. Ви можете придбати їх у безлічі місць (пошук на акустичній панелі) або створити їх самостійно. Просто не переборщуйте, інакше ви опинитеся в мертвій кімнаті - це звучить розумно.

Глен А. Ріс, доктор філософії

Олександрія, штат Вірджинія

Домашній театр Глена А. Ріса

Домашній театр Глена А. Ріса

7) Подумайте про призначення місць

Якщо у вас є театр із кількома рядами місць для сидіння, обов’язково приділіть достатньо уваги оглядовим лініям як з переднього, так і з заднього рядів. Зазвичай це передбачає деякі розрахунки та взаємозв’язок висоти стояка, висоти стелі, висоти екрану, відстані від екрану до підлоги та стелі та відстані від сидіння до екрану. Я часто думав, що я нав’язливий до розрахунків і так турбуюся цим, але це справді дало свої результати. Задній ряд сидінь має ідеальний, безперешкодний вигляд екрану, незалежно від того, відкинуті сидіння переднього ряду чи ні. Оскільки конструкцію стояка пізніше змінити нелегко, дійсно варто зробити розрахунки заздалегідь. На форумах AVS є корисна тема.

Джейсон Клінке

Редмонд, Вашингтон

Домашній театр Джейсона Клінке

Домашній театр Джейсона Клінке

Не обмотуйтеся кабелем8) Не обмотуйтеся кабелем

Кабелі мають значення, але не потрібно розбивати банк. Річ у кабелях у тому, що дешеві звучать дешево, а дорогі страждають від зменшення віддачі. Джеймс Ренді запропонував свій мільйонний виклик кожному, хто міг визначити різницю між кабелями Monster та кабелями Груша в 7000 доларів. На це ніхто не заявляв. Кабелі-монстри чи аналогічна якість звучатимуть просто чудово. Зробіть своє, якщо хочете кабелі преміум-класу; для цього в Інтернеті є маса ресурсів. Також є відео засновника Digg Кевіна Роуза, який отримує урок побудови кабелів, дуже схожих на кабелі, які я зробив, - і вони чудово звучать. Навіть моя скептично налаштована дружина могла відрізнити мої саморобні кабелі від небрендових з’єднань, якими я користувався.

Джеромі Тіммер

Каламазу, Мічиган

9) Легко - це не завжди краще

Плануючи свій театр, я припускав, що хороший приймач дасть мені найкращий удар, знищить дорогоцінний простір і в той же час забезпечить мене універсальним обладнанням, здатним забезпечити хороший звук. Однак, проживши лише рік у новому театрі, я впевнений, що мав би піти з розлуками. Відокремлюється, тобто відеопроцесор, аудіопроцесор, підсилювач та можливий тюнер XM / FM / AM. Вислухавши різницю в деяких будинках моїх клієнтів, і можливість дійсно обробити певні звукові поля і наскільки «чистим» звучав звук, я можу просто кинутися. Щоб не відняти від потужності та якості Marantz SR-8002, але якби я пішов окремим маршрутом, мій бюджет був би більше на короткий термін. Однак рівень мого задоволення та задоволення для мене були б остаточними. Натомість я залишаюся намагатися зрозуміти, як продати цей фактично новий чудовий приймач із якісним звуком, щоб зібрати кошти на процесор DVDO та підсилювач Anthem, про який я так бажаю. У цей час і вік я мав би знати, що інвестиції в сепаратори давали б кращий загальний досвід і дали б мені вищий ступінь задоволення та сили.

Вінсент Дж. Бова, місто Монро, Нью-Джерсі

Пульти дистанційного керування Total Control

Домашній театр Вінсента Дж. Бови

Домашній театр Вінсента Дж. Бови

10) Чорний краще

Я побудував домашній кінотеатр для своєї сім’ї, а також для того, щоб залучати партнерів та клієнтів для великих ігор та заходів. Спочатку ми придбали всю чорну ізоляцію HVAC після придбання дорогої коричневої тканини для завершення стін. Тоді я зрозумів, що чорні боковини значно зменшують розповсюдження відбиття світла від екрана в сторони і тримають усіх зосереджених на екрані фільму. Я щиро рекомендую темні боковини як спосіб пройти у домашньому кінотеатрі. Це змусило мене продовжити встановлення красивої (і дорогої) засмаглої тканини на боковинах, оскільки я вирішую, чи варто мені платити додатково, щоб поміняти тканину на чорну тканину.

Стів Лейві, Чикаго, Іллінойс

FanFuego

Домашній театр Стіва Лейві

Домашній кінотеатр Стіва Лейві

Останні повідомлення