Як відтворити Snapchat Snap або Story

По всьому світу понад 186 мільйонів користувачів Snapchat. Хоча ви можете не слідувати навіть крихітній частині цієї суми, тим людям ви робити дотримуватися важливі для вас. Напевно, ви розчаровуєтесь, коли намагаєтесь поглянути на Snap or Story друга, і він зникає. Ваші загострені крики були почуті. Ось як відтворити Snapchat Snap або Story, щоб ви могли не поспішати, вбираючи швидку доброту.

Повторне відтворення

Snapchat

Коли друг надсилає вам повідомлення, це моментально. На жаль, фотоповідомлення можна побачити, лише якщо ви натискаєте на них. Повернувшись до чату, фотографія закривається, і вам потрібно ще раз відкрити її, щоб подивитися. Щоб знову відкрити фотографію, потрібно провести пальцем на червоній квадраті чату, а потім торкнутися квадрата, щоб повторно відтворити фотографію.

Обережно, після того, як ви переграєте фотографію Snap один раз, ви не зможете переглянути її ще раз, і якщо ви залишите екран Друзі перед тим, як зробити другий погляд, ви також не зможете повторити Snap. Вам потрібно буде зробити скріншот, якщо ви хочете зберегти його надовго. Якщо ви зробите знімок екрана, вашому другові буде надіслано повідомлення, щоб вони знали, що ви зробили знімок екрана. Неможливо бути підступним із Snapchat!

Як повторити історію

Історії цікаво заглядають у життя вашого друга, але, як і життя, іноді вони йдуть занадто швидко. На щастя, в Stories є свого роду вбудований пульт дистанційного керування, який дозволяє вам перемотувати назад і відтворювати. Однак ви не бачите кнопок управління, тому це може трохи заплутати.

Щоб повернутися назад і переглянути останню фотографію, яку ви переглядали в історії, просто натисніть на ліву сторону екрана, і історія, по суті, перемотається до останньої фотографії, яку ви переглядали. Якщо ви знаходитесь у кінці історії, і хочете її розпочати спочатку, проведіть пальцем праворуч по екрану. Ви також можете знову перейти на екран Історій і торкнутися Історію свого друга, щоб переглянути її з самого початку.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found