Як користуватися повідомленнями Android в Інтернеті

На цьому тижні Google випускає останню версію програми обміну повідомленнями для користувачів Android. Нова версія програми Android Messages може похвалитися низкою нових функцій, що роблять її більш конкурентоспроможною з програмою Facebook Messenger та конкуруючою програмою Apple iMessages для iOS. Однією з головних особливостей нової версії програми Повідомлення є можливість входу з Інтернету. Ви зможете надсилати та отримувати всі текстові повідомлення прямо з будь-якого вікна браузера. Ось як налаштувати себе на нову систему.

Оновіть додаток Android Повідомлення

Android Messenger

Першим кроком ви захочете оновити додаток Android Повідомлення. Для цього просто відкрийте магазин Google Play, натисніть піктограму у верхньому лівому куті екрана, три рядки складені один на одного - ласкаво називається «гамбургер». Потім перейдіть доМої програми та ігрина самому верху там. Тепер ви побачите список програм та ігор, встановлених на вашому пристрої Android. Просто натисніть тут оновлення у верхній частині, дочекайтеся, поки Messages завантажиться та встановить оновлення.

Увімкніть Повідомлення Android в Інтернеті

Повідомлення Android 2

Після того, як він закінчить встановлення, розпаліть його! Ви хочете зробити тут дві речі. По-перше, давайте відкриємо веб-браузер на комп’ютері, на який ви хочете отримувати повідомлення Android. Перейдіть на сторінку messages.android.com, і ви побачите, що інструкції єдужепрямолінійний. У програмі Android Повідомлення на пристрої Android натисніть значок із трьома крапками у верхньому правому куті екрана, а потім натисніть Повідомлення для Інтернету, у наступному меню просто відскануйте QR-код за адресою messages.android.com, і все готово!

Справедливості заради слід сказати, що Google все ще впроваджує цю функцію протягом наступних кількох тижнів, тож є ймовірність, що ви не побачите опцію ввімкнення Повідомлень Android в Інтернеті. У такому випадку просто слідкуйте за оновленнями та продовжуйте перевіряти піктограму з трьома крапками дляПовідомлення для Інтернету варіант.

Тепер що

Ви можете вирішити, чи буде успішною остання спроба Google створити додаток для обміну повідомленнями. Враховуючи новину про те, що Facebook Messenger тепер буде показувати рекламу у ваших приватних особистих повідомленнях, остання версія Google при створенні уніфікованої програми обміну повідомленнями настає в ідеальний час для тих, хто шукає альтернативи.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found