Як надрукувати вдома 14 блискучих подорожніх плакатів

НАСА Юпітер плакатЩо, якби можливий космічний туризм? Плакати для подорожей можуть виглядати приблизно так. Для свого проекту «Бачення майбутнього» Лабораторія реактивного руху НАСА (JPL) замовила художникам розробити серію подорожніх плакатів, які зображують екзотичний регіон у нашій Сонячній системі - від Венери та Марса до Церери, нещодавно сфотографованої карликової планети - проілюстровано на вінтажному стилі, що викликає класичні плакати подорожей. Чотирнадцять плакатів, включаючи три нові від художників Дона та Райана Кларка, можна безкоштовно завантажити та роздрукувати.

"Плакати - це дітище студії JPL, команди дизайнерів та стратегістів, яка співпрацює з науковцями та інженерами JPL для візуалізації та зображення складних науково-технічних тем", - пише JPL. "Їхня робота використовується при розробці космічних місій та обміні роботою NASA / JPL з громадськістю".

Ви можете завантажити версію для друку або версію з високою роздільною здатністю. Версія для друку - PDF, і це порівняно невеликий файл розміром 2,3 МБ. Версія високої роздільної здатності - це великий стислий файл TIFF розміром 206 МБ. Якщо ви не використовуєте Adobe Photoshop для налаштування зображення для відтворення в журналі, файл TIFF є надмірним для загального домашнього друку. (Що б ви не робили, не друкуйте ескізи JPEG.)

Розміри PDF-версії становлять 83 x 125 дюймів при 72 dpi (20 x 30 при 300 dpi, роздільна здатність, яка ідеально підходить для друку), і це загальновизнаний формат файлу. Якщо ви робите стандартні відбитки розміром 8,5 x 11 (розміром літер), ви можете просто натиснути кнопку друку та масштабувати, щоб відповідати. Якщо ви використовуєте Adobe Acrobat Reader, меню друку програмного забезпечення матиме різні попередньо налаштовані параметри виводу. (Ми пропонуємо вам простий спосіб; більш досвідчені користувачі можуть використовувати програмне забезпечення для редагування фотографій, наприклад Photoshop, щоб обрізати або змінити його розмір відповідно до своїх вимог, а також внести інші коригування.)

Однак для досягнення найкращих результатів використовуйте високоякісний шість кольорових струменевих фотопринтерів та преміум напівглянцевий, матовий або атласний папір. У преміум-паперах зверніть увагу на їхні профілі ICC (їх можна завантажити з веб-сайту постачальників) і застосуйте цей профіль на вкладці керування кольором у драйвері принтера.

Але якою б якісною не була якість відбитків у форматі букв, ці зображення не будуть цілком справедливими - ці чудові твори мистецтва заслуговують на те, щоб їх можна було надрукувати на великому папері розміром з плакат, і, на щастя, файли досить великі, щоб їх можна було надрукувати до 20 x 30 дюймів, що є типовим розміром для плакатів (ви можете збільшити розмір, якщо ви не проти погіршення якості, але ми це робимо). Якщо ви хочете надрукувати лише один із цих плакатів, ви можете просто створити спеціалізовану типографію (наприклад, Staples або FedEx Office), яка викачує вам один із них - у форматі 20 x 30 - на професійному широкоформатному принтері, заплатіть невелику ціну (близько 15 доларів), поставте його в гарний кадр і назвіть це на день. Але якщо у вас є доступ до широкоформатного настільного струменевого принтера, ви можете зробити кілька таких відбитків самостійно - шириною до 17 дюймів і незалежною довжиною паперу.

У меню друку Adobe Reader ви можете вибрати параметр Плакат, щоб надрукувати зображення розміром 20 х 30 дюймів на восьми паперах розміром 8,5 х 11 дюймів. У меню друку Adobe Acrobat Reader ви можете вибрати опцію Плакат, щоб надрукувати зображення розміром 20 х 30 дюймів на восьми паперах розміром 8,5 х 11 дюймів.

Швидше за все, ви не володієте широкоформатним принтером, але все одно є спосіб зробити великий друк у розмірі стіни за допомогою звичайного принтера. Ви можете використовувати Інтернет-програмне забезпечення, таке як Block Posters або Rasterbator, які розміщують зображення на декількох аркушах паперу, але ці послуги вимагають перетворення PDF (або TIFF) у JPEG. Знову ж таки, скористайтеся меню друку Adobe Acrobat Reader: замість цього у розділі «Розмір сторінки та обробка» ви можете вибрати параметр «Плакат» та роздрукувати його на восьми аркушах розміром 8,5 x 11. Задіяна певна ручна праця, оскільки вам потрібно буде обрізати папери; є напрямні позначки щодо місця вирізання (перед друком поставте прапорець біля пункту «Вирізати позначки»), і вам потрібно буде їх акуратно зшити, приклеюючи стрічкою до стіни або розміщуючи в кадрі 20 х 30.

Зайдіть на веб-сайт NASA / JPL, щоб завантажити плакати.

Останні повідомлення