Це не все ажіотаж. Fortnite змінює спосіб вибору онлайн-ігор

Шкіра ніндзя | Fortnite змінює спосіб нашої гри

Fortnite повернувся зверху, і це зайняло лише два тижні.

Несподіваний запуск Apex Legends став хітом. Безкоштовна бойова королівська королева у світі Titanfall стала новою блискучою іграшкою, про яку всі не могли перестати говорити. І на мить там він навіть вкрав прожектор подалі від чемпіона жанру у важкій вазі, Fortnite.

Apex Legends плавав на похвалу. Самопроголошена еволюція до Королівської битви, Верхівка змінював формулу завдяки своєму чарівному вибору Legends, механіці, що відроджується, та розумній системі пінгу. Стало кришталево ясно, що примха королівської битви ще далеко не закінчена, і деякі навіть припустили, що це початок кінця Fortnite.

Однак за лаштунками,Fortnite пішов в надурочний час. Вперше за весь час гравці отримали набір викликів понаднормової роботи, поки Epic Games працювали над відкладеним запуском сезону 8. Через два тижні оновлення сезону 8 з’явилося в мережі, і воно надійшло з новими режимами обмеженого часу, навантаженнями зміни карт, і дуже багато піратів.

Піратський корабель у Ледачій лагуні у Fortnite 8 сезонВсередині храму Сонячні сходи у Фортніті 8 сезонЕстакада вулкана у 8 сезоні Fortnitefortnite сезон 8 новини храм 2 патч 0 7151 Нові цікаві місця, які дебютували у 8 сезоні Fortnite.

Однак найцікавіші доповнення до більшості - це ті, які, здається, взяли безпосереднє натхнення Apex Legends. Вдосконалення інструменту World Marker тепер працює точно так само, як і система пінгу з Apex Legends. Шкіра сезону 8 бойового проходу рівня 100 моторошно схожа на рятувальний круг, а навколо з’являються таємничі фургони Fortnite Як повідомляється, режим відтворення пов'язаний із власною версією точки відродження.

Це роблять усі

Ось так, Fortnite був знову на вершині - хоча якщо ви приділяли пильну увагу, це не стане несподіванкою. Epic Games має репутацію додавання хороших ідей з інших ігор Fortnite, і цим засвоїв мистецтво залишатися актуальним і випереджати своїх конкурентів.

Після легкого запуску в режимі "Збережи світ", Fortnite швидко змінив свою мелодію на відповідність PlayerUnknown’s Battlegrounds запустивши власну королівську битву. На розчарування PUBG, Fortnite: Battle Royale вилетів як пожежа, що змусило компанію подати позов за порушення авторських прав, хоча згодом позов був відкликаний.

Поля битв PlayerunknownPlayerUnknown’s Battlegrounds

Відтоді, Fortnite отримав критику за свою безтурботну реалізацію вмісту та функцій інших ігор, але це не перша чи не єдина гра, яка це робить. Apex Legends'Battle Royale на основі героїв прибув першим у студію Hi-Rez Королівське царство (відгалуження від Паладини що черпає важке натхнення Overwatch). Call of Duty’s Затемнення має вражаючу схожість як з PUBG, так і з Fortnite, і навіть PUBG пов'язаний з H1Z1 і Арма власний режим і мод Battle Royale.

Ця форма імітації не є ні новою, ні дивною, оскільки з кожною чудовою ідеєю з’являється безліч імітаторів, які хочуть заробляти гроші. Однак Epic Games неймовірно добре справляється з тим, що робить Fortnite, а інші розробники могли б навчитися цьому чи іншому.

Пристосуватися або померти

Epic Games хоче, щоб його гравці постійно поверталися, і він буде робити прокляте майже все, щоб це відбулося. На додаток до агресивної імітації, Fortnite пропонує щотижневі виправлення нотаток та оновлення вмісту, сезонні зміни карт, передплату, яка винагороджує вірних гравців ексклюзивним вмістом, та інтерактивні події, які тримають їх на ногах. Швидкість, з якою він змінюється, виснажує навіть відданих гравців.

Apex LegendsApex Legends

Тим часом, Call of Duty’s Затемнення спільнота залишається незадоволеною кожним новим оновленням, оскільки розробник гри, Treyarch, намагається жонглювати трьома окремими багатокористувацькими онлайн-версіями, а оновлення PUBG лише почали зосереджувати увагу на стабільності та якості збірки гри після того, як майже два роки не виходили. Fortnite має явну перевагу. Побудований на власному ігровому двигуні полегшує вирішення проблем та презентацію нового вмісту набагато швидше.

Здатність Epic пристосовуватися з падінням копійки, і робіть це добре, це те, як він випереджає своїх конкурентів. Розробникам не потрібно ламати шию, щоб виштовхувати оновлення, але змістовний, надійний план вмісту може залучити гравців і допомогти побудувати лояльну спільноту.

Успіх Apex Legends є чудовим прикладом цього. Незважаючи на те, що все ще є новим для ландшафту Королівської битви, він уже уникає помилок своїх попередників, застосовуючи змістовний підхід, порівняний зFortnite і випуск цілорічної однорічної карти з планом бойового пропуску, що починається лише через місяць після її запуску. А ще краще, чутки про нову Легенду, яка нагадує персонажа з коробки передач Прикордоння 2 у гравців просто свербіж для першого оновлення вмісту.

Я не впевнений, що Fortnite історія швидкого прийняття популярної механіки з інших ігор робить її винною в цьому більше, ніж його однолітки (хоча її танцювальні емоції, безумовно, не допомагають її справі), але я знаю, що це змінює спосіб вибору гравцями, в які онлайн-ігри вони інвестують час . З безсоромною ітерацією та обдуманою стратегією змісту, Fortnite будує власну спадщину.

Останні повідомлення