Як оглянути Міжнародну космічну станцію

Минулого тижня перша місія SpaceX на Міжнародній космічній станції (МКС) викликала новий інтерес до орбітальної лабораторії.

З 2000 року приймаючи постійний потік астронавтів з усього світу, космічна станція обертається навколо Землі раз на 90 хвилин зі швидкістю 17 500 миль / год, зберігаючи при цьому стабільну висоту близько 250 миль.

Космічний форпост дозволяє вченим проводити широкий спектр експериментів - понад 2500 на сьогодні - в умовах мікрогравітації, при цьому результати приносять користь не тільки майбутнім дослідженню космосу, але й життю на Землі. Останні прибуття космічної станції - астронавти екіпажу Dragon Doug Hurley та Bob Behnken - вже виконуватимуть низку робочих заходів на борту супутника.

Хоча багато частин МКС можуть здаватися тісними на фотографіях та відео, що передаються назад на Землю, космічна станція насправді величезна, поширюючись у всіх напрямках. Виміряний по краях сонячних батарей, МКС охоплював би область футбольного поля, включаючи кінцеві зони. За даними NASA, МКС має "обсяг п'ятикімнатного будинку або двох реактивних лайнерів Boeing 747" і може комфортно підтримувати екіпаж до шести чоловік. Якби важили на Землі, це могло б скласти приблизно 1 мільйон фунтів, приблизно такої ж ваги, як повністю завантажений літак А380, найбільший пасажирський літак у світі.

Якщо ви не плануєте стати космонавтом найближчим часом, найпростіший спосіб дослідити космічну станцію - це віртуальний тур, наданий Google Arts & Culture, який деякий час пропонував подорож навколо супутника в стилі Street View. Просто натисніть тут, щоб перевезти себе туди, а потім торкніться або клацніть на екранних стрілках, щоб переміщатися по МКС, як і у звичайному Перегляді вулиць.

Для більш детальної екскурсії з пояснювальними примітками спробуйте цей досвід роботи з Google Планета Земля, який дозволяє вибрати конкретні частини космічної станції для відвідування та ознайомлення.

Або, якщо ви хочете просто сидіти склавши руки та вирушати у кінематографічну прогулянку на МКС без будь-якого особистого вкладу, перегляньте це чудово виготовлене відео для абсолютно іншого досвіду.

Останні повідомлення