Поради та підказки диспетчера завдань Windows

У диспетчері завдань Windows 10 є більше, ніж на перший погляд, особливо якщо ви знаєте, як використовувати правильні ярлики. Ознайомтеся з порадами та підказками нижче, щоб отримати всі деталі.

Щоб відкрити диспетчер завдань, натисніть «CTL SHIFT ESC» або клацніть правою кнопкою миші на панелі завдань і виберіть «Диспетчер завдань». Більшість людей ніколи не минають вікно диспетчера завдань, яке ви бачите зараз - і це все, що вам потрібно, якщо ви просто хочете вбити програму, яка заблокувала вашу систему. Просто натисніть і виділіть заблоковану програму та натисніть Кінцеве завдання або клацніть правою кнопкою миші та виберіть Кінцеве завдання. Бум ... додаток, який заблокував вашу систему, вбивається, і тепер ви можете продовжувати роботу з обчисленнями.

До речі, коли ви клацаєте правою кнопкою миші, знайте, що прапорець Завжди зверху тримає диспетчер завдань поверх інших ваших вікон. Однак він не зберігає, скажімо, Chrome, Microsoft Word, Foobar 2000 або будь-який інший aap зверху.

Готові дістатися до крутих речей? Клацніть на стрілку поруч Детальніше внизу вікна «Завдання менеджерів». Він стане значно більшим, і вам доведеться набагато більше грати!

Перша вкладка, Процеси, перелічує все, що працює на вашому комп'ютері. Вам цікаво, чим ви використовуєте всю потужність центрального процесора? Клацніть на вкладці CPU, щоб стрілка вказувала вниз, і ви побачите, що їсть ваш CPU від найбільшого користувача вниз. Клацніть правою кнопкою миші на цій панелі натискання, на тій, що має ім'я / процесор / пам'ять / диск, і ви можете додати додаткові стовпці інформації. Командний рядок показує, де живе файл .exe для програми, тоді як Publish повідомляє, хто його написав.

Побачте щось під назвою "дійсно дивний процес, який не має імені, з яким я знайомий - це шкідливе програмне забезпечення чи вірус?" Просто клацніть правою кнопкою миші на цьому процесі та виберіть пошук в Інтернеті. Найчастіше це буде фоновий процес або програма, пов’язана з іншим програмним забезпеченням на вашій машині.

Якщо Windows поводиться дивно - привіт, буває - прокрутіть список процесів, поки не знайдете Провідник Windows. Потім виберіть Перезапустіть. Цей інструмент є для перезапуску Windows, коли інші ваші програми просто чудові. Тим не менш, якщо ви робите це багато, можливо, настав час перевстановити Windows!

Стартап на вкладці перелічено кожен додаток, який запускається під час завантаження Windows. Вплив під час запуску - із оцінкою "Ні", "Низький", "Середній" або "Високий" - дозволяє вам, які програми уповільнюють процес завантаження. Просто клацніть правою кнопкою миші та вимкніть програму, якщо ви хочете зупинити її автоматичний запуск. Тільки пам’ятайте, якщо ви вимкнете щось на зразок Dropbox, вам доведеться запускати вручну, або він не працюватиме у фоновому режимі для синхронізації файлів!

Говорячи про прискорення Windows, ви також отримали Продуктивність вкладка, яка відстежує процесор, пам'ять, диск, Ethernet, Wi-Fi та Bluetooth (якщо ви використовуєте його). На вкладці ви дізнаєтесь, скільки центрального процесора чи пам'яті використовується, а також інформацію про те, який процесор ви використовуєте, тактову частоту та скільки ядер має ваш апарат серед інших невеликих частин інформації.

Потрібно поділитися інформацією для усунення несправностей або показати начальнику, що ви дійсно розширюєте свою машину? Клацніть правою кнопкою миші та виберіть Копіювати отримати знімок вашої інформації, який ви можете надіслати електронним листом або через Slack.

Крім того, якщо ви хочете підключити мережевого виродка, клацніть правою кнопкою миші та виберіть Перегляд деталей мережі коли ви перебуваєте в мережі Wi-Fi або Ethernet, щоб у режимі реального часу переглядати використання мережі, швидкість зв’язку та іншу інформацію.

Останні повідомлення