Як вільні гравці змінять «EVE Online»?

Попередня Наступна 1 з 23 як безкоштовно гратимуть гравці напередодні онлайняк безкоштовно гратимуть гравці напередодні онлайн піднесення без логотипуяк безкоштовно гратимуть гравці напередодні екранів в Інтернеті 03як безкоштовно гратимуть гравці напередодні екранів в Інтернеті 05як безкоштовно гратимуть гравці напередодні екранів в Інтернеті 04як безкоштовно гратимуть гравці напередодні екранів в Інтернеті 02як вільно грати гравці змінюються напередодні екранів в Інтернеті 01як безкоштовно гратимуть гравці напередодні онлайн - -як вільно грати гравці змінюватимуться напередодні онлайн-інженерних комплексівяк вільно грати гравці змінюються напередодні в Інтернеті нові корабельні скіни червоніяк вільно грати гравці змінюватимуться напередодні нового корабля скіняк вільно грати гравці змінюються напередодні в Інтернеті нові корабельні скіни синього кольоруяк вільно грати гравці змінюються напередодні веб-сайту shot2як безкоштовно гратимуть гравці напередодні онлайн-сайту shot1як вільно грати гравці змінюються напередодні онлайн-модуля панікияк вільно грати гравці змінюються напередодні морської свиніяк безкоштовно гратимуть гравці напередодні онлайн райтаруяк вільно грати гравці змінюватимуться напередодні онлайн sotiyoяк безкоштовно гратимуть гравці напередодні онлайн-аури обличчяяк вільно грати гравці змінюватимуться напередодні Інтернетуяк вільно грати гравці змінюватимуться напередодні вікна в Інтернетіяк вільно грати гравці змінюватимуться напередодні онлайн-наставниківяк безкоштовно грати гравці змінюватимуться напередодні значків альфа та омега клонів онлайн

Творці EVE Інтернет насправді не знаю, чого очікувати від їх гри протягом наступних кількох тижнів та місяців.

І саме так вони хочуть.

“Зазвичай ми маємо це як відмітну ознаку, яку варто змінити ЄВА це коли ні ми, ні гравці точно не знаємо, що станеться, тому що це залежать від виниклої поведінки багатьох людей, які приймають для них раціональні рішення ", - сказала Енді Нордгрен, EVE ІнтернетВиконавчий продюсер. "Або іноді ірраціонально, але це завжди має певний сенс для того, хто приймає рішення".

Зміни, які стартували 15 листопада в рамках розширення гри "Ascension", закінчаться ЄВАТривала модель підписки, додавши можливість безкоштовно грати. З 2003 року MMO - в якому гравці досліджують галактику, щоб зібрати ресурси (і викрасти їх у інших гравців) для побудови космічних кораблів і баз, створення альянсів і часто участі у величезних космічних битвах корабель-корабель - вимагає передплата на гру.

Найбільша проблема, з якою стикається розробник CCP ЄВА є, і завжди був, пояснюючи що ЄВА це все про. Розвиток гри полягає в основному в тому, щоб надати гравцям інструменти для того, щоб робити круті речі, наприклад, досліджувати космос, будувати бази та збиратись у флоти, а також битися за величезні ресурси Всесвіту. книга про деякі найбільші битви в грі

Незважаючи на те, що система може призвести до приголомшливих вражень, гра настільки масивна і керована гравцями, що потенційним гравцям важко обернутися головою.

По-справжньому ЄВА Однак, мода, додавання вільного варіанту гри може створити досить широкомасштабні ефекти, і КПК ще не обов'язково знає, якими вони є. С ЄВА, ось у чому справа.

Атака клонів

EVE Інтернет привернув завзятою фану і увагу медіа-глядачів, оскільки на гру впливає не тільки вплив, але й часто його поведінка. Велика частина досвіду, який робить ЄВА унікальне походить від гравців, що створюють офіційні корпорації чи інші союзи, та ведення війни за ресурси. Усі найкращі речі залежать від взаємодії з іншими гравцями, а це означає, що відбувається ЄВА залишається досить непередбачуваним навіть для його творців.

З новим розширенням, ЄВА додає нового механіка, щоб безкоштовно залучити гравців до гри, який називається "держави-клони". Пояснення всесвіту полягає в тому, що кожен гравець в ЄВА є клоном, тому, якщо їх вбивають, їх просто переносять у нове тіло клону. З новими станами клонів гравці можуть безкоштовно створювати персонажів з меншими можливостями - «альфа-клони», або скористатися традиційною платною моделлю та отримати повноцінний «омега-клон».

як безкоштовно гратимуть гравці напередодні онлайн-аури обличчяяк вільно грати гравці змінюються напередодні веб-сайту shot1як вільно грати гравці змінюватимуться напередодні онлайн-наставниківяк безкоштовно грати гравці змінюватимуться напередодні значків альфа та омега клонів онлайн

Як і слід було очікувати, альфа-клони не можуть зробити так багато, як омега-клони. Наприклад, вони застрягли в польотах деяких найпопулярніших, але менших космічних кораблів. Їхні можливості збору ресурсів - великий центральний стовп Росії ЄВА геймплей, низькі в порівнянні з платними гравцями. Але Нордгрен каже, що окрім розблокування переваг за рахунок сплати абонентської плати, будь то альфа-клон чи омега, ви зможете відчути все це ЄВА може запропонувати. Стани клонування визначаються статусом вашого облікового запису, тому, як тільки ви внесете платіж, ваші персонажі автоматично оновлюються.

Навіть для гравців, які не хочуть платити, є способи отримати доступ до платного ігрового часу. EVE Інтернет включає в себе ігровий предмет під назвою PLEX, і він створює унікальну систему в своїй ігровій економіці. PLEX - це в основному платний ігровий час, який гравці можуть купувати та продавати всередині ЄВА. Це велика частина того, як економіка спадає і тече в грі - і CCP ще не впевнений, як наплив вільних гравців може вплинути на попит і пропозицію PLEX.

Більше:Єва Інтернетгравці борються з цим у найбільшому конфлікті в історії ігор

"Все залежить від того, скільки людей прийде на це, і наскільки великим буде попит на підписку", - сказав Нордгрен. "Ми вважаємо, що це буде досить стабільно. Ми майже впевнені, що деякий відсоток гравців відмовиться від підписки, тому що для них буде нормально грати в альфа-клоні, але тоді, мабуть, це перевершить більша кількість людей, які з’являться і вирішать, що вони хочуть приєднатися до послуги передплати ".

Як і при кожній великій зміні ЄВА, CCP буде приділяти пильну увагу тому, як гравці реагують на оновлення.

"Я думаю, ми будемо приклеєні до своїх екранів, щоб спостерігати за тим, що відбувається з грою", - сказала вона.

Потрапляння гравців у космос

Неважко помітити, що багато змін у новому EVE Інтернет розширення спрямоване на вирішення проблем із зменшенням кількості абонентів. Хоча CCP не випускає цих цифр, доступна статистика про кількість одночасних гравців, яка показує, скільки гравців грає в гру в будь-який момент, і Нордгрен визнав, що вони зменшуються. CCP розглядає ці падіння та запровадження безкоштовної версії гри як відображення змін у ігровій галузі в цілому.

CCP зосередився на новому досвіді гравців у тому, щоб навчити гравців "як це робити ЄВА.”

"Я думаю, що в нашій головній оцінці насправді очікування, які мають сьогодні геймери, просто зовсім інші, ніж ті, що були кілька років тому", - сказав Нордгрен. «Оплата щомісячної передплати стала набагато більшим запитом, ніж раніше. Мовляв, раніше було просто цілком стандартно платити за ігри, і EVE Інтернет колись радикально ставився до безкоштовної пробної версії, розумієте? Це були дні, так? Отже, ми просто думаємо, що сьогодні люди очікують різних речей, і ви повинні мати життєздатну можливість брати участь EVE Інтернет безкоштовно, і тоді ти зможеш вирішити, наскільки глибоко ти хочеш вдатися до цього ".

ЄВА стикається з кількома унікальними проблемами, коли справа доходить до залучення нових гравців у гру. Розширення пропонує оновлену версію "нового досвіду для гравців", початкові моменти ЄВА. Нордгрен заявив, що КПК неохоче робив цю частину гри занадто жорсткою або контрольованою, тому що так багато ЄВА йдеться про свободу гравця блукати, потрапляти в неприємності та вирішувати проблеми, як їм зручно. У той же час, однак, розробник усвідомлює сприйняття цього навіть серед своїх гравців ЄВА щільний і важкий для вивчення: основна увага КПК на новому досвіді гравців полягала в навчанні гравців „як робити ЄВА.”

У новій версії сюжетний сценарій ставить гравців у безліч різних ситуацій, показуючи їм мотузки, але потім заохочуючи їх знаходити власні рішення та керувати власним досвідом. Все починається з того, що гравець прокидається після битви, яка знищила флот, частиною якого вони були раніше, з гравцем, який залишився в живих. Місії стають все складнішими, коли ви вивчаєте мотузки гри, сказав Нордгрен.

CCP полегшує нові гравці приєднуватися до гри та роблять це за низьку ціну, а також мобілізує її найважливіший актив: своїх гравців. В останні роки розробник зосередився на тому, щоб дозволити гравцям розповідати свої історії з гри як засіб ознайомити її з іншими гравцями за допомогою трейлерів, які детально описують шалені моменти ЄВАВеличезні битви. Нордгрен сказав, що CCP також планує полегшити гравцям вербування своїх друзів та отримувати винагороду за це.

"Сьогодні у нас є програма набору персоналу, коли ви набираєте когось, хто стає передплатником, ми надаємо вам безкоштовний час підписки або PLEX", - сказав Нордгрен. "Ми насправді збираємося поширити це на корпорації, щоб корпорації, які готові набирати абсолютно нових гравців, ми в основному дамо їм спосіб створити спеціальне посилання для підбору персоналу, яке призведе до веб-сайту, який ми розміщуємо та має інформацію про корпорацію на цьому і сторінку реєстрації. І якщо ви зареєструєтесь через це, ви отримаєте частину бонусних стартових балів, які ви отримуєте в звичайній програмі набору. І якщо цей гравець залишається поруч і згодом стає підписником, корпорація отримує винагороду ".

Галактика на війні

ЄВАНайновіше розширення спрямоване на залучення нових гравців у гру, але найкращим інструментом рекрутування CCP за весь час були дивовижні речі, які можуть відбуватися в створеному ним ігровому світі - особливо масивні битви флоту, які можуть включати тисячі гравців. 

"Ми давно зрозуміли, що не можемо контролювати жодну з цих великих подій ..."

Проблема в тому, що протягом 16-річного періоду життя неминуче настають затишшя.

ЄВА часто отримує видимість завдяки своїм величезним подіям, керованим гравцями, які, безсумнівно, змушують більше гравців приєднуватися до гри, але КПК не має контролю над тим, коли і як відбуваються ці речі. Нордгрен сказав, що КПК залучає своїх гравців і намагається викласти їхні історії трейлерами. Таким чином, розробник сподівається надати спільноті більше інструментів, щоб розповісти про них ЄВА історії, як анотований знімок екрана, розроблений розробником.

«Ми давно зрозуміли, що не можемо контролювати жодну з цих великих подій, але ми можемо контролювати те, щоб продовжувати плекати спільноту, яку ми маємо, і слухати, що вони роблять, і намагатися поставити цікаве виклики на своєму шляху, такі, що їм, наприклад, є за що боротися », - сказав Нордгрен. “І зазвичай ці зміни тривають довго. Ми випустили ці нові збірки гравців, космічні станції, які називаються Цитаделями, навесні цього року. І зараз ми починаємо сприймати їх як цілком усталених як щось, за що гравці ведуть великі сутички. Отже, дещо з еволюціонуючого цього всесвіту, керованого гравцями, ви повинні мати довгий погляд. Отже, це те, що ми робимо в тихі часи, ми продовжуємо працювати над нашими давніми змінами, де ми намагаємось оснастити гравців дедалі цікавішими інструментами та механікою, щоб грати один проти одного, в основному. А потім раптом наступна велика війна ».

як вільно грати гравці змінюються напередодні в Інтернеті нові корабельні скіни червоніяк безкоштовно гратимуть гравці напередодні екранів в Інтернеті 03як вільно грати гравці змінюватимуться напередодні в Інтернеті нового корабля скін

Зрештою природа Єва Інтернет змушує КПК постійно переглядати гру, а не турбуватися про короткочасні припливи та відпливи. КПК прагне створити елементи ЄВА що гравцям буде цікаво, а потім доведеться почекати, щоб побачити, як їх спільнота використовуватиме їх.

“Це справді унікальний виклик. Ми також постійно вчимося, як це робити », - сказав Нордгрен. «Це тривала, якась гарна співпраця із спільнотою гравців, яка триває вже 13 років, де ми викладаємо речі, спільнота гравців реагує на це, а потім вони роблять речі, на які ми реагуємо. І насправді це така красива взаємодія, коли ми відмовляємось від того, що робить спільнота, і іноді ми викладаємо абсолютно нові речі, і тоді ми виявляємо, що це були розумні зміни або вони були не такими розумними, і тоді ми начебто поверніться до них і спробуйте покращити ситуацію ".

Останні повідомлення