Як попередньо замовити Bronco та Bronco Sport

Ford представив гаряче очікуваний Bronco і менший Bronco Sport в Інтернеті в липні 2020 року, і він відкрив книги замовлення одразу після дебюту обох моделей. Незважаючи на те, що поставки Bronco плануються до початку 2021 року, автомобілісти, які хочуть забезпечити слот для ранньої збірки, можуть зарезервувати позашляховик через Інтернет, надіславши компанії депозит у розмірі 100 доларів, який повністю повертається. Ось як зробити бронювання, зручно власному дивані.

Крок 1: Відвідайте веб-сайт Ford

Цільова сторінка Ford

Це проста частина. Відкрийте улюблений браузер і перейдіть на веб-сайт Ford. Коли ви побачите цільову сторінку, натисніть Транспортні засоби і виберіть Позашляховики та кросовери зі спадного меню. Потім натисніть на Бронко 2021 року.

Крок 2: Перейдіть на сторінку бронювання

Сторінка бронювання Ford Bronco

Клацнувши на Забронюйте зараз Кнопка, розташована у верхній лівій частині сторінки, переводить вас до конфігуратора. У вас є сім рівнів обробки на вибір: Base, Big Bend, Black Diamond, Outer Banks, Badlands, Wildtrak та First Edition. Кожен доступний з двома або чотирма дверима, але зверніть увагу, що кожен приклад Першого видання прозвучав кілька коротких годин після того, як Ford почав робити бронювання. Інтерес до Бронко був величезним.

Щоб розпочати процес, натисніть Перегляньте та забронюйте як тільки ви знайдете модель, яка найкраще відповідає вашим потребам. Якщо ви не впевнені, ви можете вибрати серед семи рівнів комплектації, порівнявши їх поруч, скориставшись зручним керівництвом Ford.

Крок 3: Увійдіть у свій обліковий запис Ford (або створіть його)

Обліковий запис Ford

Вам потрібно створити обліковий запис Ford, щоб завершити бронювання. Якщо у вас його немає, не хвилюйтеся. Відкрити його швидко, легко та безкоштовно. Після налаштування увійдіть у систему, і ви побачите основний огляд Bronco, який ви збираєтесь замовити. Вас попросять заповнити свою адресу, серед інших деталей, і вам буде призначено дилера на основі вашого поштового індексу.

Крок 4: Зробіть бронювання

Сторінка бронювання Ford Bronco

Ford просить повернути заставу в розмірі 100 доларів, щоб забезпечити місце в черзі. Не хвилюйтеся, якщо Bronco, який ви бачите в правій частині сторінки, налаштовано не так, як ви хочете; пізніше у 2020 році вас попросять завершити конфігурацію. Саме тоді ви виберете колір, виберете будь-який із варіантів і додасте аксесуари. Введіть свою платіжну інформацію, і ви отримаєте підтвердження з датою розміщення замовлення та номером, призначеним для бронювання.

Що далі?

Сторінка бронювання Ford Bronco

Ford зв’яжеться з вами, коли настане час налаштувати ваш Bronco. Виробництво планується розпочати навесні 2021 року, і бронювання буде заповнено приблизно в тому самому порядку, в якому вони були отримані. Якщо ви передумаєте, ви можете скасувати своє замовлення та отримати свій депозит у розмірі 100 доларів США, але не зможете переказати Ваше бронювання в іншого покупця.

А як щодо Bronco Sport?

Екран бронювання Ford Bronco Sport

Автомобілістам, які хочуть менший Bronco Sport, потрібно вибрати його у випадаючому меню з написом Транспортні засоби і дотримуйтесь усіх вищезазначених кроків. Існує п’ять рівнів обробки під назвою Base, Big Bend, Outer Banks, Badlands та First Edition. Поставки планується розпочати до кінця 2020 року.

Останні повідомлення