Як ми тестуємо холодильники

як ми тестуємо холодильники Найкращий тесляр у світі не може сформувати шедевр без відповідних інструментів. Ти теж майстер, все одно на кухні. Stickley супів, Eames їдять, ... ну, ви отримуєте картину. Ваші інструменти - це побутова техніка, якою ви оточуєте себе, і не тільки баклажани та сковорідки, але і подвійна духовка, в якій ви випікаєте, пральна машина, якою ви тримаєте все в чистоті, і перш за все холодильник, який зберігає вашу їжу свіжою та поруч.

Тут, у Digital Trends, ми дуже вимогливі до своїх холодильників. Те, що було енерговисмоктуючим, що виробляє тепло, прямокутником 20 років тому, завдяки сучасним виробникам та технологіям перетворилось на високотехнологічний шедевр. Сучасні холодильники мають двері всередині дверей, безліч охолоджувальних зон, які можна контролювати клімат, і навіть вбудовані дисплеї, що пропонують рецепти та допомагають вам робити покупки.

Ми розмірковуємо їх так, що вам не потрібно, зважуючи високотехнологічні особливості та елементи дизайну, що полегшують ваше життя на відміну від місця для зберігання та можливості охолодження, щоб розпізнати, які особливості вам сподобаються в реальному світі - і чи даний товар справді коштує ваших грошей.

Дивитися і відчувати

Дизайн поставляється в першу чергу з сучасним холодильником, і перед тим, як охолодити нашу першу запіканку, ми витрачаємо час, щоб оцінити, як складається холодильний інструмент. Чи є якісь унікальні елементи дизайну, які зроблять вашу кухню виставковим залом для вашого району? Скільки існує різних зон, і чи можна їх регулювати просто так, щоб зберегти овочі чіткими, а залишки прохолодними? Так само, наскільки добре організовані зони, особливо морозильна камера?

Багато сучасних моделей мають французькі двері та двері за ними для великого простору. Чи форма відповідає функції, і чи справді ці зручності мають сенс? Нарешті, чи існує модель з нержавіючої сталі, стійкої до відбитків пальців, чи це міфічна істота?

Особливості

Далі ми перевіримо будь-які унікальні характеристики холодильника. Пристрій не видає не просто холодну воду, а газовану воду чи - благословляє їх серця - пиво? Крім того, скільки часу потрібно для виливання порції H2O у вісім унцій? Чи є кивок високим технологіям, включаючи будь-які інтегровані підключення до Інтернету та РК-панелі? Наскільки добре працюють програми та наскільки добре (якщо взагалі) пристрій інтегрується з рештою домашньої мережі? Якщо до холодильника входить супутній додаток для вашого смартфона, ми також простежимо це.

Як холодно холодно?

Основою тестування є вимірювання того, наскільки рівномірно холодильник зберігає прохолоду - і чи є його точні показники температури. Щоб відчути холод, ми розмістимо цифрові термометри в різних відділеннях і перекреслимо номери з номерами, які надає холодильник. Ми також визначимо, скільки часу потрібно, щоб довести якісний орегонський ель від кімнатної температури до ідеальної морозної температури 44 градуси.

Ємність

Будемо справжніми: холодильники в наші дні повинні вміщати всі фікси для повноцінної трапези на День Подяки без будь-якого скупчення людей та хиткого балансування. На жаль, важко знайти гарбуз у цих краях цілий рік. Але ми побачимо, чи можна в блок зручно помістити кілька заморожених піц, різноманітні напої, такі як коробки з молоком та пляшки по 22 унції, до содових банок та ящиків з соком, а також велику кількість залишків на винос різної форми та розмірів - не роблячи жодного важко дістатися.

Шум

Ваш холодильник працює? Здебільшого ви не повинні цього помічати. Навіть незважаючи на всі технологічні досягнення, ці прилади не мовчать. Вони повинні видавати майже заспокійливий муркотливий звук; якщо ми почуємо мотор, який дратує голосно, ми будемо називати це в огляді.

Ефективність

Ми знаємо, що новий холодильник - це не маленька покупка, і останнє, що ви хочете, - це помітити будь-які сплески на рахунку за електроенергію. Хороша новина полягає в тому, що будь-який новий холодильник, вартий його солі, буде працювати ефективніше, ніж той, що був десятиліття тому, але ми все одно подивимось на приблизні річні витрати енергії та баланс, що відповідає місткості в кубічних футах, щоб отримати реквізити для реальних видатних показників ефективності.

Підсумковий бал

Наш підсумковий бал об’єднає результати всіх цих випробувань та вимірювань, щоб дати вам просту рекомендацію з основними та низькими освітленнями. Іноді холодильник може бути дуже придатним для певного споживача, але не для іншого. Ми повідомимо вас, що підходить саме вам.

Останні повідомлення